X, Y

Yamaruki Shinden ... časť 1 (Stret)

6. března 2018 v 17:42 | Yamaruki
O čom tento príbeh bude : Celý príbeh sa bude odohrávať okolo Yamarukiho, ktorý je vlastne moje JA v Naruto svete. Ide o FF, ktorá ale zapadá do originál príbehu Naruta a nijako ho nemení, iba vysvetľuje veci, ktoré v Narutovi vysvetlené neboli. Dúfam že sa Vám moja práca bude páčiť. :)

1.Kapitola
(Stret)

Yellow Moon časť 2.

16. prosince 2014 v 14:36 | bibisatanista
Ruiga zaspal. Sakura mu vymieňala obklady. Po pár hodinách horúčka ustúpila. Unavená si lahla do postele oproti Ruigovej. Stále myslela na to ako jej povedal, že je krásna. Zároveň mala aj strach. Čo ak sa ju snaží len zmiasť a potom ju zabije? Mala problém zaspať, nevzala si ani veci. Ruiga pokojne spal. Už nekričal. Po dlhom premýšľaní zaspala aj ona.

Yellow Moon časť 1.

16. prosince 2014 v 14:35 | bibisatanista
,,Sakura! Vstávaj, už je osem hodín!" ozval sa hlas z dola. Sakura pomaly otvorila oči. Bol krásny slnečný deň. Lenže meškala. Rýchlo vstala, učesala svoje dlhé rúžové vlasy, obliekla sa a rozbehla sa dole schodmi. Nevzala si ani jedlo. Bola zvedavá, čo ju dnes čaká za misiu. Bežala ulicami a nadávala si, že zaspala a teraz nestíha. Dobehla do sídla (základne) hokage Tsunade, aby jej pridelila misiu. Pred vchodom ju čakal Naruto.

Yukio, část šestá

2. listopadu 2013 v 8:22 | itachisan
Po smrti Orochimara jsem byl ztracený, nevěděl jsem co dál, o co mám usilovat. S Orochimarem měl můj život smysl, snažil jsem se mu být užitečný a s jeho pomocí něčeho velkého dosáhnout. Ale Orochimaru je nadobro pryč a jediné co mi zbylo je vztek a falešné vzpomínky. Rozhodl jsem se odejít a dokázat něco, čím dokážu sám sobě, že nejsem zbytečný. Snažil jsem se pátrat po různých organizacích, co měli něco společného s Orochimarem, ale marně. Po pár měsících jsem začal pátrat i po Akatsuki, ale taky marně. Uběhnul skoro rok a nezískal jsem jedinou užitečnou informaci.

Yukio, část pátá

23. října 2013 v 10:10 | itachisan
Když jsem se probudil, ležel jsem v neznáme místnosti. Neměl jsem ani ponětí, kde se nacházím, pouze jsem ležel v posteli a měl jsem ošetřená zranění. Když jsem se rozhlížel po místnosti uvědomil jsem si další věc. Byl tam hrozný svinčík, všude byly obaly od jídla a různých blbostí. V tom někdo vešel do dveří. Byl to nějaký muž, měl blonďaté a krátké vlasy, modré oči, oranžově oblečení a v ruce nesel jídlo.

Yukio, část čtvrtá

23. října 2013 v 10:09 | itachisan
Ještě než jsem odešel z Orochimarova doupěte, mě Orochimaru požádal, abych pro něj něco udělal. Nedávno přemístili do hlídaného střediska na hranicích Kamenné země jeden důležitý svitek, obsahuje v sobě spoustu důležitých informací, které by Orochimaru chtěl získat, a tak pověřil mě, je pro něj získat. Ale podle Orochimara není jediný, kdo o ty informace má zájem. Usiluje o ně organizace, která se nazývá Akatsuki. Nosí černé pláště s červenými mraky a podle Orochimara jej musím získat dřív než oni.

Yukio, část třetí

23. října 2013 v 10:08 | itachisan
"Jak už je to dlouho, co jsme se poznali Yukio ?" řekl Orochimaru s jeho typickým úšklebem. "Už to budou tři roky" odpověděl jsem. "Vzpomínám si, když jsem tě poprvé potkal. Byl jsi slabý a skoro mrtvý" pronesl Orochimaru a podal mi svitek. "To je dávná minulost, dnes už to neplatí" odpověděl jsem a odešel pryč z úkrytu. Za ty tři roky se toho událo hodně, už nejsem ten slabý a ustrašený Yukio, už ne.

Yukio, část druhá

23. října 2013 v 10:08 | itachisan
Po smrti mého bratra, jsem se vydal do Ohnivé země, abych se dostal co nejdál od všech těch špatných vzpomínek. Cestoval jsem od vesnice k vesnici a snažil se nějak přežít. Nevěděl jsem ani co hledám, kam vlastně jdu, ale i přes neustálé hladovění jsem šel dál bez cíle a bez smyslu. Cestování bylo ještě o to těžší, kvůli mému slabému tělu, proto jsem cestoval s obchodníky, kteří převáželi zboží mezi vesnicemi a občasně se s nimi svezl. Můj život ztratil doslova smysl, než jsem dorazil do malé vesnice na hranicích Ohnivé země.

Yukio, část první

23. října 2013 v 10:07 | itachisan
Tento příběh začíná v malé vesničce mezi Ohnivou a Větrnou zemí. Jenž byla díky její poloze oddělená od větších vesnic. V této malé vesničce žila spokojeným životem rodina, žijící u řeky malý kousek za vesnicí. Matka pracovala stejně jako většina žen na poli a otec byl rybář. Měli spolu dva syny, starší se jmenoval Hirugo a mladší Yukio. Yukio měl narozdíl od Hiruga velmi slabé tělo, často byl nemocný a tak trávil většinu času doma a pozoroval Hiruga při tréninku. Hirugovo velkým snem bylo stát se shinobi Ohnivé země a stát se osobním strážcem samotného feudálního pána Ohnivé země. Hirugo tvrdě trénoval každý den, aby si splnil svůj sen.

Yuki Namikaze:nová Yinchuuriki 02 - Pravda je venku.

21. ledna 2013 v 10:41 | Narushi
DALŠÍ DEN: RÁNO
"To už je ráno..? Chjó...aspoň se podívám do archívu." řekla sem si pro sebe. Oblékla sem si dneska síťované triko,jen s ramínky,bílý trikot,takový ten jak vám pak hrozně táhne na záda,k tomu bílou mini sukni a černé legíny(zase čtvrteční),na krk sem si nasadila černou čelenku se znakem Konohy.
 
 

Reklama