V, W

Will of Fire - Prolog

17. října 2016 v 0:12 | Galax94

Will of Fire - Prolog

Konoha

Ulice Konohy byly plné života, lidé se bavili, zastavovali u stánků, a mířili si to různými směry, ať už za prací, domů z ní, či třeba směrem k Akademii kde měli dnes nastoupit noví žáci, no a to si samozřejmě rodiče a pamětníci Konohy nemohou nechat utéct, obzvláště proto že dnes na akademii mimo jiné měla nastoupit jedna speciální osoba...

Před branami akademie stály asi dva tucty dětí kolem sedmého roku, někteří s sebou měli své rodiče, jiní své starší sourozence, další sem přišli na vlastní pěst, byl to vždy příjemný pocit, vidět že odkaz Shinobi stále žije a Vůle Ohně jen tak nevyhasíná.

V cudzom svete 02

27. září 2015 v 9:54 | Misao de Mei
Keď prach ustal, chlapi už boli zviazaný a Tarzan sa len šklebil. "Taký ako vy by u Akatsuki neprežili ani deň..lepšie vám bude vo väzení..hehe.." Tarzan sa škriabal za hlavou a zrazu sa na mňa pozrel. "Hmm..si mi nejaká povedomá, poznáme sa?" priskočil ku mne a naklonil hlavu na bok. "Vrazil si do mňa keď si utekal do lesa.." odvetila som neisto.

V cudzom svete 01

27. září 2015 v 9:53 | Misao de Mei
Zobudila som sa na zvláštny krik. Herňajz, jak mňa bolí hlava..Poobzerala som sa okolo.. Les? Ako som sa dostala do lesa? Skúšam si spomenúť..v hlave mám však len tmu a tupú bolesť.. 'Budeš vhodným objektom na môj najnovší výskum..' znelo mi v hlave..ten hlas..taký sykavý..

Vspomienky z Hviezd - Prológ

27. září 2015 v 9:52 | Akame-san
Poviem vám príbeh.
Príbeh ktorý som zažil v dalšiom svete.
Vo svete, kam patria ľudia, ktorých život už skončil.

vážne som ho zabil ?

12. června 2015 v 19:17 | lucia.sakura
Som to skutočne ja
Veď som iba uchiha.

Vstupenka je počítač 1.

1. března 2015 v 9:57 | Yuki Uchiha
Mladé 15-ročné dievča sedelo za počítačom a pozeralo anime, popri tom držalo v ruke mangu a na sebe mala cosplay, pretože sa práve vrátila z Animefestu.
,,Ach jaj, kedy už konečne, preložia nové diely?" povzdychla si.

Vzrušující nevědomost 02

16. prosince 2014 v 14:22 | BakaAnca
Nastalo ticho. Naruto, Sakura a vlastně úplně všichni na ty dva vyvalily oči. ,,Ona je to holka?!", proběhlo hlavou všem ve stejnou dobu. Sasuke si jejich tupých výrazů ani nevšiml a radši se plně věnoval své starší sestře. Pomalu se k ní vydal, katanu pevně svíral v ruce a snažil se nedýchat tak rychle.

Vzrušující nevědomost 01

16. prosince 2014 v 14:21 | BakaAnca
Osoba prošla kolem Naruta a dělala, jako kdyby si ho nevšimla. Naruto ušel ještě pár kroků, než se zastavil a otočil se za postavou. Strnul, když si uvědomil, že osoba udělala to samé.

Vzrušující nevědomost- 00 Úvod

16. prosince 2014 v 14:20 | BakaAnca
Stromy, keře, tráva a hlína. Kořeny, kmen, větve a listí. Lidi tomu prý říkají lesy. Tak zvláštní slovo. Okolo listové je lesů opravdu hodně. Nikdy v ní ještě nebyl, a proto se celou cestu sem škaredil.

Vzpomeň si, prosím...

15. prosince 2014 v 19:22 | Hikari Hyuuga
Sedím na prahu našeho domu a dívám se na mraky. Proč se dívám na mraky? Protože mi ho připomínají. Jeho oči, tak tmavé jako ta nejhořčejší čokoláda. Jeho vlasy, tak hebké jako nejkvalitnější samet. Jeho věčně znuděný výraz, tak nehodící se k tomu vysokému IQ, ale tak potřebný pro dokonalost jeho osoby.
 
 

Reklama