SHOUNEN-AI, YAOI, YURI a další podobné...

Francie- romantická země

26. července 2017 v 4:24 | Dei
,, Zajedeme do Francie" navrhl Deidara, který se, ač se to zdá nemožné, skamarádil s Tobim.
,, Ano Deidaro-sempai, juchů, ale namáme se dřív zeptat Peina?"
,, Nojo já na to zapomněl, no nevím"
Bylo to dlouhé přemlouvání, ale jelikož byl Pein v dobré náladě, tak jim to dovolil. Byla tam nádherná cesta lodí.
,, Uff už nemusíme nosit ty pitomý kostýmy, který už asi dva roky nejsou trendy a IN, na Tobi vem si tyhle džíny a tuhle košilku z Armaniho, je pro tebe, já na sobě už mám tyhle rifle za 100 000 ryou a tohle Dolce&Gabanna triko"
,, Deii to je pro mě, děkuju" a rozplakal se štěstím.

Kabuto neuspěl jsi následuje trest nebo odměna ?

18. května 2017 v 19:06 | Gloria Uzumaki
ČTĚTE POUZE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ !

Všechno dobře dopadlo Ino, Sakura, Hinata a Shizune zapečetili Sanbiho .Narutovi se podařilo vzít sebou Yukimara do konohy i s Guren ,která se rozhodla ,že už více nebude věřit Orochimarovi a adoptuje Yukimara .
Renji zemřel a Kabuto ?? Ten se vrátil k svému pánovi tedy k Orochimarovi-sama .

Deník

28. února 2017 v 11:38 | Katsumi
Takže tohle je jednorázovka NaruSasu tak doufám že se vám bude líbit :) plsky pište mi komentáře kritiku prostě cokoliv hlavně abych věděla jestli mám vubec psát povídky :D Jinak talhe povídka je i na mém blogu - www.katsumis.blog.cz

_______________________________

Sasuke seděl na posteli a něco si psal do svého deníčku. Bylo mu 13 a tenhle deníček si psal už od dob co uměl psát. Najednou do pokoje ale vrazil Itachi a podezřele se na něj podíval.

NaruGaa oslava Pieskovej - 01 pozvanie

8. září 2016 v 16:21 | Katarashi
(v Pieskovej)
"Gaara!" v Gaarovej hlave sa v kuse premietala spomienka keď mu Naruto zachránil život. Donekonečna mal v hlave zobrazenú Narutovu usmievavú tvár ktorú videl ten krát keď sa prebudil z nie dlhej smrti. Prečo nad tým tak premýšľal to sám nevedel... Možno pretože v Narutových činoch videl vždy len dobro. Moc Naruta nepoznal ale podľa toho čo o ňom počul si vyvodil, že to bude dobrý a milý človek ktorý by priateľovi nikdy v živote neublížil. Preto sa asi aj stal jeho prvým piateľom.

Dlouhé odloučení? SasuNaru

20. června 2016 v 17:37 | Aogi Yukkine
"Proč mě nemiluje?" zeptala se Sakura mezi vzlyky. Plačíc do Narutova ramena nepřestává v pokládání otázek. Spíš se ptá sama sebe než Naruta a to on věděl. Právě proto mlčel a jen ji hladil po zádech. Mohl jí sice odpovědět. Docela jednoduše: "Víš on totiž miluje mě, proto jsi pro něj jako vosk."

V noci

1. března 2015 v 9:49 | KakaYamaForever
Mladý Kakashi neznáša spať s Tenzom. Kope zo spania a škrípe zubami, kradne Kakashimu deku, potom sa pritisne k jeho chrbtu a prehodí cez neho svoju detskú rúčku. Ale v skutočnosti ho to netrápi, kým vie, že chlapec je v bezpečí.

YAOI - Ty jsi se vrátil.

22. února 2014 v 15:45 | AkumaKo-sama
"SASUKEEEEEEEEEEE!" Otočil jsem se právě včas. Do náruče mi skočila Sakura. Na to, jak je hubená, mě málem srazila na zem. Objímala mě, jakobych chtěl někam utéct a natahovala se pro polibek. Viděl jsem ji docela rád, ale myslím, že ji pořád nedošlo, že nejsem ten, který se do ní zamiluje, nejde to ... prostě ne, už jen proto, že miluji jinýho. Ano, JINÝHO ...

Narutovo a Sasukeho Vzkriesenie

11. února 2014 v 10:14 | Hagiku Biseki
Dvaja chlapci sedeli v člne, opierajúc sa o seba chrbtami, na neznámom mieste, obklopení iba vodou a zvláštnou bielou hmlou.
"Tak, to sme pos***i!" zahlásil Naruto sklesle, po chvíli ticha.

Narutovi pocity když Sasuke odešel trochu jinak

30. května 2013 v 17:22 | rpc-hiro
"Naruto! Naruto otevři sakra!" mlčky jsem ležel na boku v posteli a třímal fotku našeho starého, úplného teamu sedum.

Nenávist

30. května 2013 v 17:22 | rpc-hiro
Blonďáček zrovna procházel ulicí a kopal do kamínků když za sebou uslyšel rychlé kroky. Když se otočil, spatřil tvář jeho rivala. Ten kolem něj jen prošel a žduchnul jej do ramene a zastavil se předním.
 
 

Reklama