S, Š

Skrytá moc

13. srpna 2018 v 21:49 | wolfdemon1
1.Kapitola
Začátek

Celé to začalo před pár lety, kdy se narodil chlapec jménem Manzo Asaki. Jako malý přišel o rodiče, když na Konohu zaútočil devítiocasí. Od té doby se o něj stará jeho babička. Měl jen jednoho kamaráda a to byl Uzumaki Naruto. Když mu bylo osm let babička mu táké umřela. Od toho okamžiku byl Asaki jenom sám. Ale to se změnilo když přišel den kdy na akademii byli závěrečné zkoušky.

Sen

28. května 2017 v 14:27 | Dei
"Už je tu zase!"
"A kdo?" zeptal se nechápající černovlasý kluk.
"Je tu zase devíti-ocasý démon."
Sosuke zalapal po dechu. "Vždyť polovina vesnice zemřela při jeho útoku, celý rok jsme ji museli opravovat."
Minato odpověděl: "Já vím, a proto ti to říkam, přivolej všechny ANBU jednotky, Jounini a Chunini ať všechny děti a ženy odvedou do skrýše."
"Ano, Hokage."

Setkání klanu Uzumaki - díl 1

28. května 2017 v 14:24 | Nekomanta
Setkání klanu Uzumaki - Díl 1

V Konoze je krásný den a všichni odpočívají nebo trénují jako Naruto s Leem,Sakura s Tsunade a Gai, který prohrál junken s Kakashim a musí 500X oběhnout Konohu.A mezitím neznámo kde a v neznámém klášteře svalnatý mladík drží kamenný sloup o výšce 20 metrů a při tom medituje, o kousek dál stojí jeho mistr a říká
,,Namudamaru už ten sloup můžeš položit"
Namudamaru poslechne a položí sloup zpátky na zem a ptá mistra
,,mistře kdy půjdeme do Konohy?"
,,zítra Namudamaru půjdeme do Konohy, a nezapomeň si vzít věci sebou"
,,ano mistře"

sasuke a Hináta

28. května 2017 v 14:21 | suicune
Bylo krásné letní odpoledne a Hinata se rozhodla stavit se pro Sasukeho, jejího nejlepšího přítele. Šla takhle po Konoze a zrovna ho potkala v Ichiraku, jak se s někým baví. Hináta popošla blíž a zaslechla rozhovor.
"Hej, Naruto, co si myslíš o Hinatě?"
"No, Sasuke, je stydlivá, ale pěkná,a co ty?"
"No, mně osobně se líbí moc."
"Fakt, tak toje pěkný!" ozvala se Hinata, stojící ve dveřích Ichiraku.
"Jej, to jsi ty, Hinato?"

Sasoriho odkaz 01

28. května 2017 v 14:19 | Zapul
Někde hluboko v lese...
Neji byl právě se svým týmem a Sakurou na obvyklé doprovodné misi, nebyl z ní ale zrovna moc nadšený. Žádný útok, žádná akce, jenom chození po bohem zapomenutých pustinách.
A tak to bylo na většině z misí v posledních týdnech. Klad ale byl, že měl hodně času promyslet své další cíle. Došel k závěru, že by asi rád cvičil nové shinobi pro Konohu.

Síla,tajemná síla 2 díl

22. května 2017 v 0:19 | Zangar
Tohle to trošku z hororuju:)

"Wuááá"Zařve Sasuke a zaútočí na Naruta, Sasukeho útok Naruto nečeká ale Neji ho vykryje, a Sasuke řekne:
"Chidori Nagashi(Chidori na kaši )"Nejiho kunai to přeřízne a čepel strefí Naruta kterého ho to bodne do trupu,přesněji do pravé plíce do oblasti dýchací.Naruto začne kašlat krev a v jeho očích se začne objevovat démon.
"Pic,pic,pic"Ozve se ze vzduchu a za Naru doletí dva muži ejden dlouho vlasý jeho vlasy jsou bílé a směje se jako dement, druhý přes tvář masku a v levém oku Mangekayou Sharingan.

Síla,tajemná síla 1 díl

22. května 2017 v 0:16 | Zangar
"Ty si myslíš že si silnější než já?"Zeptá se Sasuke,Naruta který leží na zemi v louži krve.Naruto nikdy neměl tak vysoké sebevědomí jako teď:"Ano jsem,už nejsem to malé dítě co věřilo snům že tě přivede zpátky"Naruto vstane a rány se mu začnou zacelovat síla Kyuubiho funguje."To není možné ty i přesto že nemáš chakru tak se léčíš nemožné!"Zařve Sasuke a začnu po Narutovi sekat svou Katanou NAruto se ale bezproblémů vyhýbá a v poslední chvíli chytne jeho meč jinak by měl hlavu na dvě části Sasuke se rozpačitě dívá a říká:"To nejsi ty Naruto,nikdy jsi nedokázal být tak klidný tak vyrovnaný"Naruto se zasměje a řekne:"Jenom protože jsem nikdy nebyl nemůžu býti?"Sasuke řekne:"Nejsi to ty"Naruto,Sasukeho odhodí na bok a to je tým co mu má jít na pomoct v půlce cesty v němž jsou:Sakura,Lee,Kiba,Hinata,Neji,TenTen,Shikamaru.

Smrť je najlepší spôsob ukončenia života (kapitola 1)

20. května 2017 v 17:46 | Sagara Kisuke
Tento príbeh je o človeku,
človeku čo sa stal bohom smrti aby ochránil svoju rodinu,
boh smrti čo sa stal vizardom aby ochránil svojich priateľov,
vizard čo sa stal démonom aby ochránil svoju milovanú,
démon čo sa stal človekom aby ochránil zvyšok sveta.......

Sen Maito Gaie

21. října 2016 v 0:05 | Yuri-chan
ÚVOD
Byla jednou jedna krásná vesnice a v ní žil udatný shinobi.
Jmenoval se Maito Gai. Jeho snem bylo, stát se hokagem, jaký tu ještě
nebyl. Gai, ale veděl, že to nebude snadné, obzvlášt, když měl ve vesnici rivala. Jmenoval se Hatake Kakashi. Soupeřili spolu už od dětství. Někdy vyhrál Gai a někdy zase Kakashi, ale, když zvítězil Kakashi, tak Gai dodržel slib a udělal to, na co se vsadili, protože věděl, že je to jen další způsob trénování a vždy to bral s úsměvem,
i když to bylo např. hodinu chození po jedný ruce.

Sasukeho smrť

8. září 2016 v 16:27 | Daisuke
Sakura nemohla prestať myslieť na Sasukeho, každý deň sa chodila pozerať pred bránu Konohy, či sa náhodou nevráti, no chodila tam márne.
,,Vráti sa vôbec?" povedala si sama pre seba a spomenula si na Narutov sľub, ktorý ale nesplnil.
 
 

Reklama