P

Poslední mise...

26. října 2017 v 14:32 | Neiia
''Honem Sakuro!!! jdeme na misi'' zvolal radostně Naruto ....
''jo, Naruto, slyším, už běžím'' odpověděla otráveně.
''Tak jo, děcka jste připravené???'' zeptal se Kakashi??? "Dobrá tak začneme."
''Hinato začni.'' "Dobrá," odpověděla s pobavením.
''BYAKUGAN.''

Přátelé na život a na smrt-2.část-Souboj na vodě

10. června 2017 v 19:44 | itade
"Co tu pohledáváte, vy listový krysy! ", řekl rozzuřeně Kisame a vyhodil svůj meč do vzduchu, udělal rychle za sebou pečetě a křikl.
"Suiton: Bakusui Shouha(Voda: Vodní vlnový výbuch)! ", a začal vytlačovat ze svého hrdla velké množství vody, která zaplavila celé okolí. Naštěstí Gai a jeho tým vyskočili nahoru a teď stojí na vodě proti svému nepříteli.
"Kisame!?Monstrum z Mlžné!? Ty si u Akatsuki!? ", řekl nevěřícně Neji.
"Monstrum…z Mlžné? Ten co spáchal atentát spolu se Zabuzou Momochi na Mizukageho!? Myslel jsem, že je mrtví! ", křikl Gai, když se blížila další přílivová vlna.

Přátelé na život a na smrt-1.část-Začátek....konce

10. června 2017 v 19:42 | itade
Den jako každý jiný,v Konoze se žije hezky a tak je to fungující a prospěšná ninja vesnice.Ninjové z listové jsou uznávaní a respektovaní.
"Ahoj Neji!"křikl Naruto Uzumaki,jeden z nejsilnějších ninjů ohnivé země při své procházce vesnicí, kdy je slunečný den a den bez misí….
"Jo…ahoj Naruto."řekl Neji jako by ho Naruto vytrhnul z dlouhavého přemýšlení.
"Co dneska děláš?"zeptal se Naruto znuděným hlasem…..

Posledný nepriateľ: Uchiha Madara 1.

8. června 2017 v 11:28 | Atrumen
Naruto Uzumaki bežal po teplom letnom lese doprevádzaný nočnímy morami toho čo sa ešte pred pár dňami začalo.Vojna rozpútali ju Akatsuki v plnej sile zaútočily na konohu aj ked útoky ubránily ich straty boly velké.Naruto sústredil svoju chakru do chodidiel vyskočil na mohutný konár stromu a skákal po nich do predu.Spomenul si na všetko čo prežil od chvíle keď sa stal shinobi

Pomozte Sakuře - Lili /1 díl

8. června 2017 v 11:25 | Iwka Kazuki
"Lili, pomoc!" ozval se výkřik. Lili sebou cukla, zrovna spala.
"Sakuro??!!" zavolala a rychle se zvedla. Pozorně se rozhlédla, ale okolo nikdo nebyl. Rozběhla se za hlasem, který postupně slábl. Po pár minutách se jí úplně vytratil.
"Do háje co se jí zase stalo?" pomyslela si Lili a znovu se zaposlouchala do ticha noci.
"Křup!" v houští se cosi pohnulo. Lili neztrácela ani sekundu a hodila tam shuriken. Když ale rozhrnula hromádku listí, zjistila, že zabila matku malého, bílého veverčátka. Lili se ušklíbla a otočila se.
"Musí tu být nějaká stopa." uvědomila si a začala hledat po okolí. Najednou ji na rameně přistál…
"Aáááááááááá!" zaječela Lili.

Prečo ja? 01

28. května 2017 v 14:16 | naruto x sasuke
Lˇudia kričali ale ja som sa zmohla iba na slabé stonanie. Okolo mňa bola samá krv... moja aj iních ľudí. Ale ja som ešte žila. Prečo ja? Prečo museli Akatsuki ovládnuť svet? Nie ja sa tak rýchlo nevzdám. Pomali som sa postavila na nohy ale hnedˇ som spadla. Mala som málo krvy. Zrazu sa niekto priblížil. Chcela som aspoň vydať nejaký zvuk no hnedˇ som sa zarazila. Cˇo ak sú tu ešte Akatsuki? Zajali by ma a ešte viac ma mučili. Ale ak je to niekto na mojej strane tak ma nenájde a ja vykrvácam alebo zmrznem v špinavom snehu. Sˇpinavom od krvy.

Pouštní princ - úvodní díl

6. února 2016 v 10:50 | Mellany-chan
Slunce vneslo své hřejivé paprsky do bíle vymalované místnosti a roztančily se po očních víčkách dospívající dívky, která hned nato jimi zamžourala.
"Dobré ráno, Mayumi." Ozvalo se z druhé strany místnosti a klapavý krok a zvuk cinkajícího kovu o porcelán donutil právě probírající se Mayumi otevřít své oči a pohlédnout do dalšího rána.

Prokleté tělo, ztracená duše 3) Stvůra

6. února 2016 v 10:47 | Kirae Dai
Po nějaké době se vzbudím, nevím jestli je den nebo noc (tady v podzemí to člověku splývá). Pomalu se posadím a promnu si svůj unavený obličej. Povzdechnu si a "Dneska bych měl něco udělat se Sorou.

Prokleté tělo, ztracená duše 2) Pracuji sám!

6. února 2016 v 10:47 | Kirae Dai
Procházíme chodbou nějakého podzemního úkrytu (je to tu celé vytesané do skály a každých pět metrů je jedna pochodeň). Jak tak jdeme touto dlouhou chodbou, tak "A co přesně jste? Nějaký rebelové?" prohodím a se zvědavě zdviženým obočím se podívám na Sasukeho.

Prokleté tělo, ztracená duše 1) Prolog

6. února 2016 v 10:46 | Kirae Dai
Je pozdě v noci někde uprostřed jara. Hvězdy září na obloze a já sedím v okně svého pokoje v jednom z hostinců na pobřeží země Ohně. Sedím tam a užívám si ten klid a mír při pohledu na hvězdy. Opět přemýšlím nad svým oblíbeným tématem: "Proč jsem to, co jsem". Přemýšlím spolu s lahví saké a čím více jsem ponořený v myšlenkách, tím víc si s ním přidávám na odvaze. Můj klid však něco naruší.
 
 

Reklama