O

Oboustranná láska, 2.kapitola

20. května 2017 v 14:12 | tokiko
Domů
Oboustranná láska, kapitola 2.
Zobrazit Upravit
Aktualizován příspěvek Článek.
Vložil tokiko, Út, 2008-06-10 18:33 | Ninja už: 22 dní, Příspěvků: 4 | Autor je: ONLINENEČEKANÉ PŘIZNÁNÍ, 2.kapitola

Kiba odemkl dveře, protože sem se stále nemohla udržet na nohách, no nějak jsem to přepískla.Neji mě nesl až do obýváku, ale pak jsem trvala na tom, že jsem v pohodě a, že mě může pustit, ale on řekl, že mě aspon položí na gauč.Pohodlně jsem se uvelebila a čekala až si sem sedne Jess s Charlie.Ty konečně po chvíli přišli a začali jsme si povídat o tom, jaký byl náš tréning.Stručně jsme si všechno řekly a přemýslely, co budeme dělat večer.
,,Mohly bychom si zahrát s klukami flašku."napadlo Jess.

Oboustanná láska, 1.kapitola

20. května 2017 v 14:10 | tokiko
,,Musíš se víc snažit." zařval na mě Gai.
,,Vždyt se snažím, jsem jenom trochu unavená." namítla jsem.
,,A z čeho asi tak?" zeptal se mě Gai.
,,No pořád trénuju, abych pomstila rodinu a nemůžu ted vůbec spát." odpověděla jsem mu.
,,To je tvoje chyba, že trénuješ, když nemáš a nemůžes spát." odpověděl ji Gai a dál pokračoval v buzerování Leeho a Nejiho.
,,Krucinál." zanadávala jsem, když jsem nestrefila přesně do cíle.
,,Děje se něco?" zeptal se mě Gai.
,,Ne, vůbec nic." odpověděla jsem mu.

Otevřu ti oči 1.

6. února 2016 v 10:43 | Akynka
Čekal mě výcvik na jounina. Stála jsem na place před branou do Konohy, nestála jsem tam sama, kolem mě bylo dalších 5 lidí. Poslouchali jsme hokage, která na nás mluvila.

Otvorené okno

7. ledna 2016 v 18:21
Sedel pri jej okne na neďalekom konári stromu a pozoroval ju. Už spala, ale keďže mala posteľ pri okne, na ktorom nezastrela záver, mal na ňu dokonalý výhľad.. Vyzerala, že spí pokojne aj keď sa sem tam strhla. 'O čom snívaš? Alebo.. o kom?' pýtal sa jej, ale len v jeho hlave. Nahlas by to nikdy nevyslovil.. On nie.. On tu ani nemá čo robiť.. Keby to niekto zistil, strhol by sa boj.. Ale on sem musel prísť.. Musel, pretože už to nemohol vydržať.. Musel ju vidieť..

Oči smútku

16. prosince 2014 v 14:48 | Yuki Uchiha
Sedel som na lavičke pred hrobom Itachiho. Cítil som v srdci nesmiernu bolesť nad stratou brata. Milovaného brata. Brata, ktorý sa obetoval pre dobro všetkých, a mňa nechal na žive, aby som sa mu mohol pomstiť.
A tak sa aj stalo.

Oživení Naruta 1.část

28. června 2014 v 8:46 | Kate56
Jen chci na začátek říct,že vůbec netuším jak se tahle fanfiction bude vyvíjet.Nevím jestli Sakuru dám dohromady se Sasukem a Naruta s Hinatou Usmívající se je to moje první Fanfiction a nevím kolik bude mít částí Usmívající se

Olympiáda u Akatsuki 1

28. června 2014 v 8:39 | trotla
Bol to deň ako každý, len teplo a žiadny vietor. Ale u Akatsuki to ide na plne obrátky, každý sa pripravoval či už rozcvičkou, tancom alebo prejedaním.

omeškany dar

14. února 2014 v 8:50 | Genius
chel som opisat ake by to bolo keby sa konoha zblaznila

Bol celkom obyčajný deň. sakura utekala skrz celú Konohu a hľadala niekoho, koho už pekne dlho nevidela.
"Kakashi!" zjačala na pol ulice tak hlasno, až sa Naruto prekvapene vytrčil z Ichiraku.

Osudný boj

9. září 2013 v 19:35 | UzumakiForever
Takže je tady zcela nové dobrodružství! Tento příběh se odehrává ve 4.velké válce ninjů, kde zrovna na jednom z mnoha bojišť bojují Naruto a Sakura proti falešnému Madarovi. A možná, že už to tušíte, ale je to o páru NaruSaku. Tak si to užijte. Doufám, že se Vám to bude líbít ^^
,,Pozor, Sakuro-chan!" křikl Naruto, vzal Sakuru do náručí a odskočil s ní pryč, protože na ni zrovna útočil Madara.

Osudová chyba

19. června 2013 v 8:10 | JANULKA-HIDAN
Je tma. Nikde ani hláska, jen ve vzduchu je cítit strach. Strach z toho co se příštího dne bude dít. Zítra má nastat závěrečný boj. Sasuke se rozhodl, že vyvraždí Konohu, aby mohl vybudovat svou vlastní vesnici, kde bude vládnout jen on. Chce vybudovat nejsilnější armádu s kterou pak ovládne celý svět. Proto ho chci zastavit co nejdřív, dokud ještě nemá takovou sílu.
 
 

Reklama