N

Navrat po patnacti letech.Svitek5.(+15)

5. listopadu 2013 v 9:01 | Smeki
Dalsi dilek....

Po boji rekla Tsunade ze analizuje vysledky a za sva dni da vedet. Vsichni se rozutekli. Naruto a Kurama sli domu Kurama zalezl k sobe na patro a hned usnul.

Navrat po patnacti letech.Svitek4

5. listopadu 2013 v 9:01 | Smeki
Omlouvam se svitek 3 ma nazev Po patnacti letech.Svitek3.

Po ranim trapasu Sakura sla ulicí od Naruta a najednou uvidela Ino a TenTen. Ino:"Jee Sakuro tys nebyla doma?? si byla unej co???" usmala se. Sakura zcervenala a zpomenula si na rano a vykoktala:" j..jo"

Navrat po patnacti letech.Svitek3.(+15)

5. listopadu 2013 v 9:00 | Smeki
Dalsi dil prosim vas nemam dole odkazy na predchozi dily...spravim to.

Oba se zvedli a pomalu vyrazili, sli kolem vecerniho
ochudku Naruto tam zasel a koupil 4 lahve saké.
Kdyz dosly pred Narutovo dum Sakura se podivila.

Navrat po patnacti letech.Svitek2.

5. listopadu 2013 v 8:57 | Smeki
Mame tu dalsi díl.

Uplynul tyden od príchodu do Konohy, Naruto byl jeste dvakrat behen tydne. Po domluve s Tsunade nikomu nerekla ze, prisel do Konohy dokud on sam nebude chtot. Naruto z usetrenych penez koupil velikej dum s mensí zahradou a vratil klice od maleho bytu kde kdysi zil. Preci jenom kyubi je nárocny.

Navrat po patnacti letech.Svitek1.

5. listopadu 2013 v 8:56 | Smeki
Snad se bude líbit, je to moje první FF

Byl pekny sluny den, a osamelí mlady blondaty kluk lezel na louce oprenej o svého lisciho pritele a premyslel: " hmmm, je to patnact let co jsem odesel z Konohy. Liska otevrela jedno oko" Kluku nebudou na nas trochu divne zírat?? kdyz nejsem v tobe a jeste ktomu jsme pratele??"

Nenormální den

2. listopadu 2013 v 8:09 | MrsAwesome
Byl to docela normální den.

Probudila jsem se při protivném zvonění budíku (jak ďábelský to zvuk!) a vyhrabala se z postele. Vysprchovala jsem se, vyčesala jsem své vlasy barvy oceánu po bouři do culíku a oblékla si triko stejné barvy, bílé kalhoty, co končí pod koleny a moje oblíbené sandále.

Neznáma kráska

15. října 2013 v 17:20 | yukiKATEKA
Tento deň bol ako zakliaty. Dážď padal na suchú zem a vpíjal sa do nej. Celý čas sa slnko schovávalo za temnými mrakmi, akoby sa čohosi bálo. Na uliciach bolo úplne prázdno, každý obyvateľ sedel doma v teple. Ktosi predsa blúdil chladím dážďom. Bol celý premočený, kvapky sa mu vpíjali do oblečenia dosť rýchlo.

Naruto Eater

6. října 2013 v 20:07 | Sasori-niichan
takže očem to asi tak bude ale ještě předtím ti co neviděly soul eatera tak jim to asi nebude dávat moc smysl ale už do zdržování

Nečekaná výprava část první

6. října 2013 v 19:43 | Hinata Karoli-s
,,Naruto vstávej" volala na Naruta Sakura.,,Tsunade-sama s tebou chce mluvit ".Naruto vstal s otráveným ksichtem.Když už stál před Tsunade-sama tak mu vysvětlila že na musí jít na misi D protože je malo ninju.

Nic než má cesta ninji- díl 1. Kisiake Hiaska

9. září 2013 v 19:51 | kisiake
,Zatím ahoj' Zavolal jsem směrem za sebe na svoji mámu
,Měj se hezky zlato' Zavolala na oplátku
 
 

Reklama