N

Nový začátek: episoda 1: Návrat

2. června 2014 v 12:45 | Entery
Narutovi je 15 let, ale hned jak odmaturoval, což bylo v 8, odešel z Konohy, kvůli nenávisti ze strany vesničanů a nyní cestuje s Jirayou, kterého najde na cestách a dokonce ví, kdo jsou jeho rodiče. Teď se vrací do Konohy, aby jim dal další pokus, a nyní ovládá asi 50 Jutsu + Kekkei Genkai: Hyoton-Led .

Naruto mikroskopuje aneb... katastrofa v akademii?

2. června 2014 v 12:43 | Zinuska99
"Hele, Iruka-sensei, proč se máme jako učit manipulovat s touhle pitomou věcí, když hlavním cílem je, aby z nás byli super shinobi?" zeptal se Naruto otráveným hlasem.

Ninja World - 1. časť

5. března 2014 v 9:07 | Ayumi Uchiha - Itachiho
Ďalší únavný deň za mňou. Či ja nenávidím tú školu. Vyčerpáva ma tak, že zabúdam aj svoje meno. Dobre no kus preháňam ale tá škola je fakt zabijak.
"Už si doma Shina?" (číta sa = Šina) zakričala na mňa matka, hneď ako som vstúpila do domu.
"áno mami to som ja" odvetila som jej aby si pani mamička nemyslela že ju ignorujem.

Nesnáším osud! 01 Láska na první pohled?

11. února 2014 v 10:05 | Animelady
Šel proti mně. Já šla proti němu. Šli jsme proti sobě. Jeden pohled. Nic už nezůstane jako dřív.
Vraťme se na začátek:

Na vítr není spolehnutí 1/3

1. února 2014 v 13:16 | Hifina
Světlo u stropu zablikotá, zase vypli proud, vidím ho jen periferně. Nezájem, vyjdu ven. Skoro nevidím na cestu a je mokro, polovina prosince, ale venku prší. Najednou rána. Trhnu sebou, zní to jako by sebou někdo praštil o zem. Možná mu ujela noha na mokré zemi nebo o něco zakopl. Rozhlédnu se, ale ne, jen ve skateparku někdo zkouší pár triků. Divím se, v tomhle počasí. Jenže to není moje starost. Já radši odvrátím pohled a přejdu silnici.

Niji no Sakana no Rakuen (pilot)

11. ledna 2014 v 10:59 | Tolpen
Na pódium si to nakráčela odbarvená moderátorka v podpatcích a šedém kostýmu s minisukní. Byla celkem hezká a její nalíčení ji mělo udělat mladší, každopádně ta čtyřicítka už jí dala sbohem před pár lety a začínalo to být znát...

Nebe,Peklo,Ráj 1.část

13. prosince 2013 v 19:28 | Sasori-niichan
Nebe prolog

Pták letí po obloze,letí bez potíží.Osud jakoby na něj neměl vliv.
Vzduchem plachtí bez potíží.

Naruto vs Sasuke

13. prosince 2013 v 19:21 | Akagami
V údolí konce proti sobě stáli dva muži. Oba dva měli rinnengan. "Sasuke..." Řekl muž s blonďatými vlasy. Byl to Naruto a proti němu Sasuke.

Nečakaná láska 1

13. prosince 2013 v 19:08 | kieko
Ahojte zlatíčka Usmívající se
Moja druhá séria prichádza, neviem presne povedať, koľko častí bude mať, ale tak snáď veľa, ak sa vám bude páčiť. Usmívající se Zabavte sa, píšte svoje názory, pripomienky a čokoľvek, čo vás napadne Usmívající se
Séria bude z prostredia ninja sveta, malo by sa to odohrávať najmä v prostredí Akastuki Usmívající se
Prajem príjemné čítanie.

Na prvý pohľad 1

29. listopadu 2013 v 8:19 | kieko
Volám sa Mina, mám 17 rokov, žijem s tetou, ale ako som sa dozvedela o dva dni sa sťahujem k starým rodičom do piesočnej. Sama neviem čo si o tom mám myslieť, bola som tam možno dva krát na výlete ešte s rodičmi, ale inak nič viac.
 
 

Reklama