N

NaruHina - Sebelítost je špatná...

28. března 2016 v 9:11 | Bett
Zdravím, tohle je moje úplně první povídka. Vím že to není nic moc, ale doufám, že se vám alespoň trochu zalíbí. :)

Slyšela v dálce volání, zatím ale nemohla rozeznat, co slyší. Slova ale začala být postupem času čím dál tím víc zřetelnější. Slyší správně? Někdo volá její jméno s takovým strachem v hlase.

Ninja snílek !

6. února 2016 v 10:48 | Alana735
Část první, setkání !
Je letní den, a já šla trénovat do Lesa Zapomnění.
Je tam malá cvičební oblast, kterou si zabírají většinou starší ninjové.
Chodím tam třikrát týdně v čtyři hodiny ráno, aby tam nikdo nebyl.

Nová studentka (1)

27. září 2015 v 10:06 | Oppai
Ráno jako každé jiné, krásné zářijové ráno, první den školy. Prázdniny utekly tak rychle, mladý chlapec se probouzel z hlubokého spánku. Posadil se a protáhl se. Ustlal si a šel se obléknout do typické školní uniformy. Bílá košile a černé dlouhé kalhoty mu skvěle ladily k ohnivým vlasům. Přesunul se do svojí koupelny a vyčistil si zuby.
"Gaaro! Pohni snídaně už je na stole! Nechceš přeci aby na tebe Temari musela ječet," křičel Kankuro na mladšího brášku. Gaara otevřel dveře od svého pokoje, vydal se chodbou a poté zabočil na schody.
"Pojď si sednout, tady máš jídlo, čas je v konvici," usmála se blonďatá dívka s čtyřmi culíky.

Mizu 1

27. září 2015 v 9:58 | Nami Mawaru,
Som Mizu Mawaru. Mám dvanásť, mám hnedé vlasy a dvojfarebné očí, zložené z hnedej a zelenej, a som z klanu Monoroki. Náš klan, je trochu podobný klanu Yamanaka , ale len trochu. Zatiaľ, čo ich protivník musí zastať, nám stačí naozaj len myseľ a ovládneme ich, ďalej všetci sme senzibilovia, čo znamená, že dokážeme vycítiť chakru, ešte dokážeme vystopovať tlakový bod v tele, ktorý je najslabší a to je asi všetko. Až na môj špeciálny kekkei genkai, ovládanie všetkých piatich živlov bez toho, aby som použila ručné pečate, rovnako, ako moja mama.

Nečekaná záchrana

28. června 2015 v 9:30 | Masumi-san
Skákala jsem z jedné větve stromu na druhou, jak nejrychleji sem mohla. Chtěla jsem už být v Konoze. Ještě mi zbývalo několik kilometrů a já byla na pokraji sil. Seskočila jsem teda na menší palouček, sedla jsem si do stínu pod jeden mohutný strom a opřela jsem se o kmen. Snažila jsem se zklidnit svůj dech a přitom nabrat trochu sil. Sáhla jsem do své zadní tašky a vytáhla jsem z ní láhev s vodou. Otevřela jsem ji a napila jsem se. Čirá tekutina mě příjemně osvěžila. Tohle sem po těch několika dnech strávených v poušti potřebovala. Potom jsem láhev zase schovala a opřela jsem si hlavu o kmen. Přivřela jsem oči a vychutnávala jsem si příjemně studený větřík.

nova misia 1 diel

3. května 2015 v 9:40 | lucia.sakura
hinata išla večer vonku , po ceste stretla naruta , Naruto sa jej opýtal či nepôjde na ramen , hinata šla rada . keď prišli najedli sa a potom sa išli prejsť . rozprávali sa ale niekto hinatu stihol do tieňa a utekal s ňou preč

Nedorozumenie

3. května 2015 v 9:29 | saske8310
Teplý vietor hladil jej alabastrovú pleť. Viečka puku ruže mala slastne privreté. Jej myseľ bola uvoľnená. Už si nepamätala, kedy mala aspoň jeden voľný deň.Síce v dedine vládne mier ale podaktorým ninjom to vadí lebo by chceli ťažiť s bojov, vďaka ktorým by inkasovali tučný obnos peňazí. Zo snov ju prebudil tak známy hlas.
´´ Temari, máš misiu.´´

Nový život 1

12. dubna 2015 v 9:12 | Samatsui-chan
Byl krásný slunečný den, mladá dívka seděla zabalená v ručníku u svého okna a sledovala dění v ulici. Všichni vypadali tak šťastní, jen ona se zdála smutná. Musela opustit vše co tak milovala a hlavně toho kdo miloval ji. Konečně si ji všiml, řekl ji o svých citech a ona jemu o svých.

Na vítr není spolehnutí

1. března 2015 v 9:59 | Hifina
Dobře, tohle je.. hodně stará věc. Rok a půl stará věc, sepsaná s Aki, když jsem ji jakože učila psát. Ale líbí se mi to, takže bych to tady ráda uveřejnila, snad to někoho zaujme a potěší Usmívající se Ten konec je trochu podivný, ale nechtělo se mi z toho dělat kdovíjak rozsáhlý cyklus, už tak je to docela dlouhé.

Tak si to užijte Usmívající se

Naruto: Problém s ženami kap. 03

31. ledna 2015 v 9:16 | jarodos
Kapitola třetí: Překvapení

Ino vylezla z křoví a chtěla vtrhnout do Narutova domu a svést ho, aby ho měla jenom pro sebe, jenže také chtěla, aby to viděla Sakura a ona jí tím dokázala, že je prostě lepší.
 
 

Reklama