N

Mizu 1

27. září 2015 v 9:58 | Nami Mawaru,
Som Mizu Mawaru. Mám dvanásť, mám hnedé vlasy a dvojfarebné očí, zložené z hnedej a zelenej, a som z klanu Monoroki. Náš klan, je trochu podobný klanu Yamanaka , ale len trochu. Zatiaľ, čo ich protivník musí zastať, nám stačí naozaj len myseľ a ovládneme ich, ďalej všetci sme senzibilovia, čo znamená, že dokážeme vycítiť chakru, ešte dokážeme vystopovať tlakový bod v tele, ktorý je najslabší a to je asi všetko. Až na môj špeciálny kekkei genkai, ovládanie všetkých piatich živlov bez toho, aby som použila ručné pečate, rovnako, ako moja mama.

Nečekaná záchrana

28. června 2015 v 9:30 | Masumi-san
Skákala jsem z jedné větve stromu na druhou, jak nejrychleji sem mohla. Chtěla jsem už být v Konoze. Ještě mi zbývalo několik kilometrů a já byla na pokraji sil. Seskočila jsem teda na menší palouček, sedla jsem si do stínu pod jeden mohutný strom a opřela jsem se o kmen. Snažila jsem se zklidnit svůj dech a přitom nabrat trochu sil. Sáhla jsem do své zadní tašky a vytáhla jsem z ní láhev s vodou. Otevřela jsem ji a napila jsem se. Čirá tekutina mě příjemně osvěžila. Tohle sem po těch několika dnech strávených v poušti potřebovala. Potom jsem láhev zase schovala a opřela jsem si hlavu o kmen. Přivřela jsem oči a vychutnávala jsem si příjemně studený větřík.

nova misia 1 diel

3. května 2015 v 9:40 | lucia.sakura
hinata išla večer vonku , po ceste stretla naruta , Naruto sa jej opýtal či nepôjde na ramen , hinata šla rada . keď prišli najedli sa a potom sa išli prejsť . rozprávali sa ale niekto hinatu stihol do tieňa a utekal s ňou preč

Nedorozumenie

3. května 2015 v 9:29 | saske8310
Teplý vietor hladil jej alabastrovú pleť. Viečka puku ruže mala slastne privreté. Jej myseľ bola uvoľnená. Už si nepamätala, kedy mala aspoň jeden voľný deň.Síce v dedine vládne mier ale podaktorým ninjom to vadí lebo by chceli ťažiť s bojov, vďaka ktorým by inkasovali tučný obnos peňazí. Zo snov ju prebudil tak známy hlas.
´´ Temari, máš misiu.´´

Nový život 1

12. dubna 2015 v 9:12 | Samatsui-chan
Byl krásný slunečný den, mladá dívka seděla zabalená v ručníku u svého okna a sledovala dění v ulici. Všichni vypadali tak šťastní, jen ona se zdála smutná. Musela opustit vše co tak milovala a hlavně toho kdo miloval ji. Konečně si ji všiml, řekl ji o svých citech a ona jemu o svých.

Na vítr není spolehnutí

1. března 2015 v 9:59 | Hifina
Dobře, tohle je.. hodně stará věc. Rok a půl stará věc, sepsaná s Aki, když jsem ji jakože učila psát. Ale líbí se mi to, takže bych to tady ráda uveřejnila, snad to někoho zaujme a potěší Usmívající se Ten konec je trochu podivný, ale nechtělo se mi z toho dělat kdovíjak rozsáhlý cyklus, už tak je to docela dlouhé.

Tak si to užijte Usmívající se

Naruto: Problém s ženami kap. 03

31. ledna 2015 v 9:16 | jarodos
Kapitola třetí: Překvapení

Ino vylezla z křoví a chtěla vtrhnout do Narutova domu a svést ho, aby ho měla jenom pro sebe, jenže také chtěla, aby to viděla Sakura a ona jí tím dokázala, že je prostě lepší.

Naruto: Problém s ženami kap. 02

31. ledna 2015 v 9:12 | jarodos
Kapitla druhá: Nečekané události

Když Naruto zavřel dveře svého skromného příbytku, tak se Sakura rozhodla jít také domů. Byla po dnešku pěkně unavená, a tak se zamyšlená vydala cestou zpátky směrem ke svému domu.
Když v tom do někoho vrazila. Byla to Hinata.

Naruto: Problém s ženami kap. 01

31. ledna 2015 v 9:09 | jarodos
Je po válce, Kaguya byla zapečetěná a svět byl zachráněn.
Naruto se rozloučil s otcem, kterého společně s ostatníma předešlýma Kagema poslal postevník šesti cest zpět na onen svět.

Nejlepší žáci ever - 1 nový spolusedící

22. ledna 2015 v 20:50 | Smrt
Je mi 15. Chodím na soukromou střední školu. Rodiče si myslí, že ze mě něco bude, já si myslím, že je to jen zbytečná ztráta času a peněz. Jednoho už od nás vykopli a dnes jej měl někdo nahradit. Nevím kdo to bude ani jaký nebo jaká bude a je mi to jedno. Jsem samotářský tip a nerad se s někým bavím.
 
 

Reklama