N

naruto DATTEBAYO!1

21. května 2017 v 1:26 | Byakugan95
Jednoho krasneho dne se Naruto rozhodl že se vydá na vylet,cestou uvažoval koho by mohl vzit sebou,samozdřejmě první co ho napadlo bylo:Vezmu sebou Saaaaakuuuuru-chaaaan…Naruto se vydal k domu sakuri…čekalo na nej velmi mile přivítání,sakura na nej řvala z okna:TY SI ZASE STRATIL TEN DOPIS PRO TSUNADE-SAMA!!!Naruto měl razem horší naladu
Naruto:Ja se na to mužu vy…počkat…Možna semnou pude Hinata

Narutova Smrt

20. května 2017 v 15:19 | Uchiha San Sarutobi
Naruto přijde v noci domů a všude má otevřená okna.Říká si:"Sakra já ty okna zavíral!"Jde dál po schodech nahoru a vidííííí mrtvou Sakuru.Naruto zrudne a začne brečet.Z vedlejšího pokoje se ozve šustění,Naruto do pokoje vejde a vidí všude krev.Najednou se za ním objeví Itachi a bodne ho kunajem do zad.

Naruto a prokletý pouštní trojúhelník 02

16. května 2017 v 20:06 | Kiba-dono
Rozeběhl se s mečem v ruce a prudkým pohybem zaútočil na chojiho který to , ale zaregistruje a brání se svým Bubun Baika no Jutsu a zvětší si ruku mitsurugi zaskočen rychlou reakcí si zapomněl hlídat okolí a z obou stran dostal tvrdý úder od naruta RASENGAN a od kibi GAROUGOU po tomto útoku se mitsurugi rozplynul a choji řekl překvapeně "Co klon" a už jen cítil studenou čepel meče na svém krku , naruto a kiba jen koukali a přemýšleli jak to udělal , mitsurugi řekl "Jestli se někdo z vás pokusí tady tlusťocha" , ale to co chtěl říct už neřekl protože ho choji zalehnul svým Nikudan Sensha, mitsurugi stačil ještě použít Suiton: Suijinheki Jutsu , ale tak v malém množství že

Naruto a prokletý pouštní trojúhelník

16. května 2017 v 20:04 | Kiba-dono
V konoze svítalo a Naruto vstával na ranní trénink s Kakashim. Naruto věděl že Kakashi chodí pozdě a tak si přispal, ale Kakashi přišel v čas proto že měl pro Naruta zprávu od Tsunade. Naruto celý rozespalý jen řekl "jakou" "týká seto země písku" řekl Kakashi. Naruto přišel za Tsunade a tam u vyděl Kibu a Chojiho chvilku na sebe koukali a Kiba řekl "jdeš pozdě" "promiňte jsem straaaaašně unavený" řekl Naruto "dobře, ale teď se soustřeď Naruto" řekla Tsunade.

Naruto a Hinata - první vyznání

15. května 2017 v 22:17 | Terezska44
No takže lidičky tak nějak sem se nudila a tak sem zpatlala tohle…jako nic moc ale ráda si přečtu vaše komentáře.kritiku i pochvalu.příjemné čtení.:-)

Byl jeden z těch krásných letních dnů a Hinata si pro sebe trhala kytky na krásné louce plné květin.Co ale neviděla bylo že jí naruto pozoroval z koruny stromů.
,,Je tak krásná,tak nevinná,'' pomyslel si. Když to dořekl, chtěl se podívat trochu blíž ,ale když se pohnul tak se pod ním zlomila větev na které stál a skutálel se přímo k Hinátiným nohou.

Naruto v ohrožení

15. května 2017 v 14:30 | Katsumi
Tááák tohle je na "pairing" NaruHina, napište komenty jestli se vám povídka líbí :) Jinak tahle povídka je i na mém blogu (www.katsumis.blog.cz)

"SAKURO!!!" Sakura se ohlédla a znuděne se podívala na toho, kdo na ní volal.
"Naruto…Co zase chceš…" …Kéž by to byl Sasuke… Teď se dívala zasněně…
"Děje se s tebou něco Sakuro???"
"Už mě nebaví se dívat na to jak kolem ní pořád pobíhá…" Hinata zatla ruku v pěst.
"Je to hrozný! Nedá se to! Naruto patří mě a ne jí!!! Jí patří Sasuke!!!"
"Co se děje Hinato?" Nejimu se stačilo ohlédnout za Narutem a Sakurou a pochopil.
"Už zase žárlíš…"
"Já nežárlim!!!"

Naruto a dítě z lesa 1.díl - dítě z lesa (1.část)

16. února 2017 v 19:03 | YukikoAmiina
Ahoj. Jmenuju se Yukiko. Příjmení ani nemám. Proč? Protože neznám svoje rodiče, svůj klan, nic. I jméno Yukiko jsem si vybrala sama. Proč zrovna Yukiko? Protože to znamená dítě zimy. A moje první vzpomínky, které mám jsou jak já jako malinké miminko se procházím po zasněženém lese, ve kterém jsem i vyrůstala.

Asi si říkáte že takové dítě nemůže samo (ještě k tomu v zimě) přežít v lese. Heheh... Jenže já nebyla úplně sama.

Vzpomínky na dětství

NaruHina - Sebelítost je špatná...

28. března 2016 v 9:11 | Bett
Zdravím, tohle je moje úplně první povídka. Vím že to není nic moc, ale doufám, že se vám alespoň trochu zalíbí. :)

Slyšela v dálce volání, zatím ale nemohla rozeznat, co slyší. Slova ale začala být postupem času čím dál tím víc zřetelnější. Slyší správně? Někdo volá její jméno s takovým strachem v hlase.

Ninja snílek !

6. února 2016 v 10:48 | Alana735
Část první, setkání !
Je letní den, a já šla trénovat do Lesa Zapomnění.
Je tam malá cvičební oblast, kterou si zabírají většinou starší ninjové.
Chodím tam třikrát týdně v čtyři hodiny ráno, aby tam nikdo nebyl.

Nová studentka (1)

27. září 2015 v 10:06 | Oppai
Ráno jako každé jiné, krásné zářijové ráno, první den školy. Prázdniny utekly tak rychle, mladý chlapec se probouzel z hlubokého spánku. Posadil se a protáhl se. Ustlal si a šel se obléknout do typické školní uniformy. Bílá košile a černé dlouhé kalhoty mu skvěle ladily k ohnivým vlasům. Přesunul se do svojí koupelny a vyčistil si zuby.
"Gaaro! Pohni snídaně už je na stole! Nechceš přeci aby na tebe Temari musela ječet," křičel Kankuro na mladšího brášku. Gaara otevřel dveře od svého pokoje, vydal se chodbou a poté zabočil na schody.
"Pojď si sednout, tady máš jídlo, čas je v konvici," usmála se blonďatá dívka s čtyřmi culíky.
 
 

Reklama