N

Naruto a nemilosrdná pravda / 3dil

14. června 2017 v 8:49 | Iwka Kazuki
Skrytý obsah
Návštěva u Tsunade
Proč jsi mě nezabil Sasuke - kun ?" zeptala se skoro neslyšně Sakura a do očí se jí nahrnuli slzy. V tom Sasuke vytáhl svůj meč a pomalím trhavým krokem se přibližoval k Sakuře.
"Sasuke co to děláš ?! " Zeptala se vyděšeně Sakura když si toho všimla.
"Sakuro uteč!!! " procedil mezi zuby Sasuke jako by mu v tom něco bránilo. Sakura se vyděsila udělala krok dozadu. Nevěděla jestli má bojovat nebo utíkat.

Naruto a nemilosrdná pravda / 2dil

14. června 2017 v 8:47 | Iwka Kazuki
Skrytý obsah
Návrat Ztraceného

*Tentýž den v noci*
Štíhlá plavovlasá dívka se procházela šerem noci. Byla lehce oblečena a na Konohu začala padat mlha.
"Tady před 5 lety .." vzpomínala matně na dávnou minulost a před očima se ji objevili dávné vzpomínky jako by se to stalo včera.
"Už je to mnoho let a od té doby se toho tolik změnilo. Naruto dospěl, Sasuke se někde toulá po světě nebo už dávno odevzdal své tělo Orochimarovi a já …. jsem se také stala silnější" šeptala si sama pro sebe aby nevyplašila divokou zvěř v okolním lese.

Naruto a nemilosrdná pravda / 1dil

14. června 2017 v 8:45 | Iwka Kazuki
V místnosti se rozhostilo ticho.
"Shika-sama"uklonil se Tsubasa. V očích se mu zaskvěl strach přece jen stanul před jednou z nejvýše postavených osob v celé Konoze. Cítil jak se mu klepou kolena a snažil se to zarazit.
"Nevím čeho se tak bojíš " usmála se Shika a položila si ruku na Tsubasovo rozklepané rameno. Tsubake na ni s nedůvěrou pohlédl. Ta osoba byla pro něj jako bůh. Ani samotnou Hokage -sama tak neobdivoval a ona ho teď uklidňuje.
Oba dva se otočili k radě.

Nová Šance 2

10. června 2017 v 20:06 | Yoko Ayme
Nová Šance 2.díl
"Co se to stalo?"

Probudím se. Hrozně mě bolí hlava, ale přesto se rozhlédnu po místnosti. Uvědomím si, že je to můj pokoj. Můj starý pokoj. Rychle vyskočím na nohy. Hlava mi začne silně pulzovat. Jsem vyděšená. Co se to sakra stalo? Viděla jsem je na vlastní oči, dokonce je i slyšela a teď jsem v tomhle mém starém pokoji. Nechápu to tenhle dům měl být dávno v troskách, ale když stojí znamená to že… Vyletím z mého pokoje jako střela a utíkám do kuchyně. Line se z ní příjemná vůně. Prudce zahnu za roh, ale náhle ztuhnu. Mé oči tikají z postavy na postavu a já nejsem schopna vydat ani hlásku. Přede mnou stojí mí rodiče. Mí mrtví rodiče. "Maminko, Tatínku" Zašeptám a rozbrečím se. Běžím k nim doufajíc, že tohle opravdu není sen. Už jsem těsně u nich a skočím. Neskočím do prázdna jak jsem očekávala, ale dopadnu na otce, kterého následně povalím a pak se začnu hrozně smát. "Sakuro není ti nic?" Řekne můj otec a začne se smát spolu se mnou. Je na nás komický pohled, tak to rozesměje i maminku. Z očí mi tečou slzy štěstí. "Ale, ale proč pláčeš?" Začne se starat maminka a já jí jen mlčky obejmu. Je krásné cítit vůni jejích vlasů po tolika letech.

Nová Šance

10. června 2017 v 20:04 | Yoko Ayme
Nová Šance 1. díl
"Co se stalo?!"

"Neodcházej zůstaň tady se mnou prosím. Udělám cokoliv jen nechoĎ pryč!"
"Si otravná"
"Jestli odejdeš budu mít sice přátele a rodinu, ale bez tebe to bude jako kdybych byla sama."
"Sakura..Arigato.."

Návrat straceného syna 3 (odhaleno)

10. června 2017 v 19:55 | Bafomet
Došel tedy do obchodu,nakoupil všechny ty zbytečnosti a pomalu se vracel spatky do hotelu,když tu najednou ho někdo chytil za rameno a otočil ho.
Stál před ním blonďatý mladík.
"Kdo si??"zeptal se Hinten.
"Jmenuji se Naruto,prosím vás neviděl jste tady Hinatu Hyuuga?"
Hintenovi přejel mráz po zádech.
"Tak tohle je Naruto."řekl si v duchu a vzpomínal na nedávný slib.
Naruto se jen přiblbě díval a nakonec se zeptal ještě jednou.
"Neviděl jste tady Hinatu?!"

Návrat straceného syna 02(první polibek)

10. června 2017 v 19:54 | Bafomet
Nemohl si pomoct porad se na ni musel dívat,takže bylo pochopitelné ze si nevšiml papuče která ležela na zemi ,zakopl a spadl na zem.
Ozval se hlasitý smích všechny to hodně pobavilo,proto si Neji dovolil i menši připomínku.
"Nevěděl jsem ze jsi takoví vtipálek"řekl z menším chychotáním Neji.
Hinten rudý jak paprika usedl ke stolu a začal jist,bylo mu tak trapně ze ani nemluvil jen někdy odpověděl na nějakou otázku.Po oběde se sel Hiashi z Hintenem projít.
"12 dni"řekl Hashi
Hinten:"Co 12 dní??otce."

Návrat straceného syna 01

10. června 2017 v 19:52 | Bafomet
Pomalou, ale jistou chůzí vešel do Konohy.Pro něj to nebyla jen Konoha,
cítil, že se vrací do své rodné vesnice, kam nezavítal více než patnáct let.
Bohužel návra neznamenal jen šťastnou chvíly, ale i smutnou, už protože přisel sám, bez osoby která ho učila a provázela skoro celou tu dobu.
Byl to jeho mistr, Toramaru, který mu tak scházel, že bez něho jako by mladík ztratil chuť do života.
"Je to přesně dva roky," zašeptal a sklonil hlavu.
"Přesně dva roky po vaši smrti, mistře."
Pomalu procházel Konohou a vzpomínal.
V hlavě mu probíhalo mnoho otázek.

Narutova mise- šermíři z Mlžné část I.

28. května 2017 v 14:13 | Ishata no Kono
Bojiště pokryté mrtvolami a krví ninjů z Listové, nikdo z nich není naživu. Okamžik, jeden ano, jeho blonďaté vlasy pokryté krvý vlají ve větru, mladý ninja se opatrně zvedá a rozhlíží se. Neví jestli už jsou zabijáci pryč. Snad ano. Po chvilce otálení vybíhá směrem ke kopci vedle velké propasti, jelikož si uvědomuje že by neměl žádnou šanci v boji. Musí varovat Listovou. Chlapec se zastavil kousek od propasti asi tak 5m ve srázu aby se ujistil že ho nikdo nesleduje. Ne, snad ne. Opět se rozbíhá, ,,škub'' jeho plášť se zasekl o větev stromu.

Nový Začátek I.

22. května 2017 v 0:12 | KNPT
Svítalo a Konoha se pomalu, ale jistě probouzela k životu. Mnoho lidí už vstávalo, ale někteří ještě spali. Mezi ně patřil i Naruto, který se neklidně převaloval v posteli v nemocničním pokoji. Jak začalo slunce stoupat Naruta začali probouzet teplé sluneční paprsky.
"Sakra zase sem včera večer zapomněl stáhnout roletu." v duchu si nadával polospící Naruto.
Slunce hřálo čím dál tepleji až začalo být Narutovi nesnesitelné vedro. Protože ho to začalo štvát tak se pomalu posadil a protáhl se. Jakoby jeho ošetřující sestra vycítila že se probudil vešla do jeho pokoje, aby mu podala léky. Když začal Naruto vstávat a shánět se po oblečení strhla se jako každé za poslední dva týdny hádka se sestrou. Naruto požadoval, aby už mohl jít domů a sestra mu v tom všemi silami zabraňovala.
 
 

Reklama