N

Noční můra Týmu 7

13. června 2018 v 1:55 | Uchiha San Sarutobi
Bylo nádherné ráno v Listové. Kakashi vytáhl svůj mobil a zavolal Narutovi, Sakuře a Sasukemu.
Kakashi řekl: "Cus lidi, pohněte zadkem, sejdem se u mého domu."
Všichni byli za chvíli u Kakashiho. "Tak půjdem do lesa Smrti."
Naruto a Sakura se začali radovat, ale Sasuke se divně tvářil.
Sasuke nic neřekl. Po chvíli byli všichni uprostřed lesa. Tam, kde
kdysi na Naruta, Sakuru a Sasukeho zaútočil Orochimaru. Právě
proto se Sasuke tak bál. Bál se, že by Orochimara mohli znovu
potkat. Naruto ani Sakura si nevzpoměli na to, že zrovna tam
Orochimaru zaútočil.

neji a kumiko

26. října 2017 v 14:57 | l.e.n.u.l.i.n.k.a13
Neji Hyuga a Kumiko xXx

Kumiko seděla na parapetu okna ve svém dost útulném pokoji, myslela na Nejiho, proč je tak krásný a přitom tak chladný? ,ožná za to mohl osud, že jí nemiluje??Máhle se okno prudce otevřelo a tak Kumiko přepadla a málem by spadla na zem, kdyby jí někdo nezachytil, ten někdo byl Neji!!

Naruto fan-faction

26. října 2017 v 14:21 | naruto uzumaki 2008
Naruto fanfaktion aneb povídka z nudy
tak pište komentáře třeba i krytické arigato

Byl letní večer a stmívalo se...Sakura seděla na zápřaží a vzpomínala na staré dobré časy.Vzpomínala jak byla v týmu ještě s Sasukem a Narutem,tět ale zůstala akorád ona s Kakaschi-senseiem.Protože Naruto šel zase trénovat s Jirea-sama a Sasuke byl už přes čtyři roky u Orochimara.

Naruto a Sakura

26. října 2017 v 14:14 | naruto uzumaki 2008
jeto pouze jedna kapitola takse snad bude líbyt

Začalo pršet. Každý se ihned běžel schovat. Ve vesnici skrýté v listí však jediná osoba zůstala venku. Sakura. Procházela se tiše a zamyšleně. Přemýšlela o tom pohledném, věčně rozcuchaném klukovi s modrýma očima. Milovala ale přece Sasukeho, tak proč přemýšlí o Narutovi? Věděla, že jemu se líbí. Vyrostl. Stal se silnějším a svědomitějším. A hlavně neměl už tak hloupé připomínky. Zahleděla se na oblohu. Šedé mraky se proháněly po obloze. Už se rozhodla. Už něbyla "tou holkou, tím ocáskem Sasukeho Uchihy"! Byla bojovnicí. Byla Sakura. Žádný ocásek. Svázala si vlasy čelenkou, aby si dodala víc odvahy. Rozeběhla se. K domu Naruta Uzumakiho. Ten právě seděl na střeše. Nevnímal déšť ani zimu. Díval se do země, jakoby od ní čerpal sílu. Promočená vesta a triko se mu lepily na kůži.

Naruto a nemilosrdná pravda / 3dil

14. června 2017 v 8:49 | Iwka Kazuki
Skrytý obsah
Návštěva u Tsunade
Proč jsi mě nezabil Sasuke - kun ?" zeptala se skoro neslyšně Sakura a do očí se jí nahrnuli slzy. V tom Sasuke vytáhl svůj meč a pomalím trhavým krokem se přibližoval k Sakuře.
"Sasuke co to děláš ?! " Zeptala se vyděšeně Sakura když si toho všimla.
"Sakuro uteč!!! " procedil mezi zuby Sasuke jako by mu v tom něco bránilo. Sakura se vyděsila udělala krok dozadu. Nevěděla jestli má bojovat nebo utíkat.

Naruto a nemilosrdná pravda / 2dil

14. června 2017 v 8:47 | Iwka Kazuki
Skrytý obsah
Návrat Ztraceného

*Tentýž den v noci*
Štíhlá plavovlasá dívka se procházela šerem noci. Byla lehce oblečena a na Konohu začala padat mlha.
"Tady před 5 lety .." vzpomínala matně na dávnou minulost a před očima se ji objevili dávné vzpomínky jako by se to stalo včera.
"Už je to mnoho let a od té doby se toho tolik změnilo. Naruto dospěl, Sasuke se někde toulá po světě nebo už dávno odevzdal své tělo Orochimarovi a já …. jsem se také stala silnější" šeptala si sama pro sebe aby nevyplašila divokou zvěř v okolním lese.

Naruto a nemilosrdná pravda / 1dil

14. června 2017 v 8:45 | Iwka Kazuki
V místnosti se rozhostilo ticho.
"Shika-sama"uklonil se Tsubasa. V očích se mu zaskvěl strach přece jen stanul před jednou z nejvýše postavených osob v celé Konoze. Cítil jak se mu klepou kolena a snažil se to zarazit.
"Nevím čeho se tak bojíš " usmála se Shika a položila si ruku na Tsubasovo rozklepané rameno. Tsubake na ni s nedůvěrou pohlédl. Ta osoba byla pro něj jako bůh. Ani samotnou Hokage -sama tak neobdivoval a ona ho teď uklidňuje.
Oba dva se otočili k radě.

Nová Šance 2

10. června 2017 v 20:06 | Yoko Ayme
Nová Šance 2.díl
"Co se to stalo?"

Probudím se. Hrozně mě bolí hlava, ale přesto se rozhlédnu po místnosti. Uvědomím si, že je to můj pokoj. Můj starý pokoj. Rychle vyskočím na nohy. Hlava mi začne silně pulzovat. Jsem vyděšená. Co se to sakra stalo? Viděla jsem je na vlastní oči, dokonce je i slyšela a teď jsem v tomhle mém starém pokoji. Nechápu to tenhle dům měl být dávno v troskách, ale když stojí znamená to že… Vyletím z mého pokoje jako střela a utíkám do kuchyně. Line se z ní příjemná vůně. Prudce zahnu za roh, ale náhle ztuhnu. Mé oči tikají z postavy na postavu a já nejsem schopna vydat ani hlásku. Přede mnou stojí mí rodiče. Mí mrtví rodiče. "Maminko, Tatínku" Zašeptám a rozbrečím se. Běžím k nim doufajíc, že tohle opravdu není sen. Už jsem těsně u nich a skočím. Neskočím do prázdna jak jsem očekávala, ale dopadnu na otce, kterého následně povalím a pak se začnu hrozně smát. "Sakuro není ti nic?" Řekne můj otec a začne se smát spolu se mnou. Je na nás komický pohled, tak to rozesměje i maminku. Z očí mi tečou slzy štěstí. "Ale, ale proč pláčeš?" Začne se starat maminka a já jí jen mlčky obejmu. Je krásné cítit vůni jejích vlasů po tolika letech.

Nová Šance

10. června 2017 v 20:04 | Yoko Ayme
Nová Šance 1. díl
"Co se stalo?!"

"Neodcházej zůstaň tady se mnou prosím. Udělám cokoliv jen nechoĎ pryč!"
"Si otravná"
"Jestli odejdeš budu mít sice přátele a rodinu, ale bez tebe to bude jako kdybych byla sama."
"Sakura..Arigato.."

Návrat straceného syna 3 (odhaleno)

10. června 2017 v 19:55 | Bafomet
Došel tedy do obchodu,nakoupil všechny ty zbytečnosti a pomalu se vracel spatky do hotelu,když tu najednou ho někdo chytil za rameno a otočil ho.
Stál před ním blonďatý mladík.
"Kdo si??"zeptal se Hinten.
"Jmenuji se Naruto,prosím vás neviděl jste tady Hinatu Hyuuga?"
Hintenovi přejel mráz po zádech.
"Tak tohle je Naruto."řekl si v duchu a vzpomínal na nedávný slib.
Naruto se jen přiblbě díval a nakonec se zeptal ještě jednou.
"Neviděl jste tady Hinatu?!"
 
 

Reklama