Misia DD 2013

Den dětí v Konoze-00

1. července 2013 v 1:54 | Maoi
Bylo 1.června.Všechny děti vědí, že je Den dětí.Právě v tuhle chvíli se má sejít Tým 7 u kašny...
U kašny
,,Kde jsou zase všichni!!'' ječí Naruto přes celé náměstí.
Najednou ho někdo praští do hlavy.
,,Kjááááá!!'' (muselo to hodně bolet)

Trojboj

1. července 2013 v 1:52 | kuramasis
Byl krásný letní den, slunce svítilo a na nebi ani mráček, no prostě den jako dělaný k slavnostnímu dni dětí.
"Hodiny odbíjely" 8:00 a nikomu se samozřejmě nechce vstávat z teplé a vyhřáté postýlky, ale co se dá dělat. Všichni tedy vstaly až na našeho slavného ospalce. Kdo jiný než Naruto, který samozřejmě zaspal. Zaspal přes 45 min., ale co se dá dělat. Slavnost začínala v 9:00 a Naruto se vzbudil 8:53 (co jiného bychom také mohli čekat).

Konoha a slavný Den dětí

1. července 2013 v 1:51 | Vacor

Naruto spal. Včerejší den strávil v Ichiraku a příšerně se přecpal, takže když bylo čtvrt na deset, tak stále spal. Mezitím se ale konaly přípravy na Den dětí, které dostaly na starost, jak Naruto tak i Sakura, Shikamaru, Tenten, Hinata, Neji a ostatní naši přátelé.

Závod ku dňu detí

1. července 2013 v 1:49 | narutochigo
Deň predtým:
Shizune: Tsunade, zajtra je Deň Detí.
Tsunade: No a? Čo s tým?
Shizune: Ale nič. To ja len tak.
Tsunade: Tak prečo s tým začínaš keď nič nechceš?
Shizune: Hmm..

Mise DD

30. června 2013 v 3:32 | ikik
Naruto si v klidu snídal svůj chleba, když tu se najednou objevila Hinata. Naruto se na ní otráveně podíval, protože ho právě vyrušila při snídani, ale nevěnoval jí zrovna velkou pozornost...hned se podíval na svůj neodolatelně svůdný chléb pomazaný marmeládou a pořádně se do něj zakousl, pusu měl celou špinavou. Hinata ho doslova přejela pohledem. ,,Je Den dětí Naruto, neseď tu tak a pojď mi pomoct někoho najít..." Hlesla naštvaně. "To nemůžu ani v klidu posnídat?" Zeptal se Naruto a znovu se zakousl do chleba. "Zvedni se a pojď se mnou!" Prohlásila a dodala: " Prosím." Naruto jen protočil panenky a zvedl se od chleba, ještě se k němu naklonil a zašeptal: " Ještě se uvidíme chlebíku..." a spolu s Hinatou odešli z domu...

FF k DD :D

30. června 2013 v 3:25 | vejry15
FanFiction k DD
Bylo hezké odpoledne a v Konoze byli všichni šťastní. Pátá Hokage si ovšem svolala radu joninů , kteří přední stáli a divili se, proč je svolala, tak časně a nečekaně. Když předně předstoupila, byla očividně rozmrzelá. Začala "Bylo mi oznámeno, že se budou konat chuninské zkoušky za 1 týden přesně o dni dětí." Jonini přikývli a divili se, proč se mračí, když tohle cekali už měsíce. Pokračovala "poprvé v historii se budou povinni účastnit se genini všech velkých shinobi vesnic." To už bylo pořádné překvapení, to nikdo nečekal a ani nemohl, protože to se ještě nikdy nestalo. Hokage pokračovala "Každá vesnice může nasadit 5 tříčlenných týmů, které musí projít zatím nejtěžšími zkouškami v historii." Mezi jonini si každý uvědomil, co to znamená, zkouška po 4. Velké válce shinobi. Nikdo se neozýval. Hokage opět promluvila "Sestavila jsem týmy pro tento úkol. Tým 1 Sasuke Uchiha, Naruto Uzumaki a Hanabi Hyuga. Kakashi přikývl, že souhlasí. Tým 2…3…4…5 Sarutobi Konohamaru, Udon, Moegi. Ebisu překvapeně vzhlédne "Pokud to má být nejtěžší zkouška tak proč můj tým proti shinobi úrovně Naruta a Sasukeho nic nezmůžou. Hokage se na něj podívá, "ale oni se hodí nejvíc. Zároveň byly sděleny informace o počtu a datumu, který je ke Dni dětí, takže byly zakázány kunaje a shurikeny." Jonini se velmi podivili, že by shinobi měli zakázáno používat zbraně. "Tak jim to jdeme ohlásit" řekla Tsunade. Vyšla na terasu a nechala si svolat celou vesnici, když promluvila a všechen šum zmizel, vystřídala ho zvědavost. Podala jim svou zprávu, všichni byli překvapení, ale nejvíce Konohamarův gang.

Vzpomínky na dětství

30. června 2013 v 3:19 | NettieLeo
Naruto seděl na střeše jedné z budov a zadumaně hleděl před sebe. Poslední dobou se stalo hodně věcí. Dříve by si nepomyslel, že se jeho život takto zkomplikuje. Když pozvedl pohled, oči spočinuly na šňůře, kde se sušil jakýsi barevný šátek. Šátek se zmítal ve větru. Jediný kus zpátky ho vrátil do doby, kdy byl ještě na akademii...

Bojový den dětí

30. června 2013 v 1:54 | Mareo Hyuuga
Dámy a pánové a především děti, prosím utište se! Zvolal hokage Sarutobi Hiruzen. Za pár minut budou tři hodiny, a vy víte co to znamená - bojové hry Na Den dětí ! Hm ten Sasan , jak já mu závidím ten má všechno - rodinu, přátele a hlavně ten zástup hezkých holek z akademie. Měl bych ho překonat -Kdo jsem abych se vzdával ! Jsem Naruto Uzumaki! Dnešní pravidla byly trochu jiné měli jsme po sobě házet dřevěné shurikeny a bojovat s dřevěnymi kunai a přitom sbírat vajíčka normální za 1bod a zlaté za 10bodů a prý je ještě jedno jediné nové a to stříbrné a to je prý za 100 bodů.

Den dětí aneb týrání senseie

26. června 2013 v 18:26 | Kisameanditachi
,,Sakuro, Naruto, Sasuke! Co to tu děláte?",
zeptal se Kakashi překvapeně když před sebou uviděl svůj tým ,zmoklý jak slepice, stát venku v bouřce. Byl večer pře Dětským Dnem.

FanFiction ke dni dětí-Kabutův vpád

24. června 2013 v 23:35 | Lucien Uchiha
FanFiction ke dni dětí- NEČEKANÝ VPÁD KABUTA
Ve skryté Listové má dnes každý, kdo není na misi napilno. Chystá se totiž oslava ke dni dětí, hlavně budoucích ninjů z akademie! Při přípravách pomáhá i Naruto a jeho kamarádi. Oslava by měla vypadat nějak takhle:
*Každý ninja, který má volno, bude s někým ve dvojici na stanovišti a děti u něj budou plnit různé úkoly a vyzkouší si, jaké je to být ninjou.
 
 

Reklama