Mise FF

Hinata a Sasukeho šťastie

19. února 2017 v 22:20 | Narutka
Hinata stála v strede chodby Hyuuga klanu a pozorovala obraz jej otca. Toľko hrdosti bolo uložene v obrazu, toľko pohŕdavosti sa skrývalo v jeho očiach, Hinata ho začala nenávidieť.
Ona nechce byť v klanu Hyuuga! A už vôbec nestojí o to, aby hu všetci súdili podľa schopnosti.
Hinata si hryzla do pery, a zamračila sa na ostatných potomkov v Hyuuga klane, ktorý sú zobrazení na portréte.
,,Sebadôvera!" pošepká Hinata pre seba, a z chodby odíde von.
Vonku stál jej otec, a pohŕdavým pohľadom sa pozrel na Hinatu. Tá sa okamžite pozrela na zem a smutne sa pozerala na kameň.

Může se to stát i mi? Gaara x Sakura

4. února 2017 v 19:35 | 8.Kage a přítelkyně Kakashiho
Byl zrovna horký jarní den, kdy všude kvetly sakury, když se takhle Gaara procházel lesem, u vesnice Konohy. Přemýšlel. Byl zadumaný svými problémy, až si malém nevšiml tichého zpěvu. Gaara ho dokázal myšlenkou na budoucnost lehce ignorovat. Když přemýšlel, nikdy ho nikdo nedokázal vzbudit. "Jaké by to asi bylo, kdybych se dokázal zamilovat?" povzdechl si a dál bloudil. Jeho sourozenci, Temari a Kankurou, byli na zvláštní misi, takže se strašně nudil. Zastavil se, rozhlédl se. Nevěděl, kde je. Podíval se přímo před sebe, a pak nahoru. Slunce se hodně posunulo. Kolik tak může být hodin? Šest? Sedm? Kdo ví. Na cestě zpět do Gaary někdo vrazil a společně spadli na zem. Jeho písek nezasáhl. Proč?
Osud.

Záhada Guren: první den v akademii

24. října 2016 v 21:01 | Maremo-Ela

"Yuukimaru, pojď honem." Pobídne mě a já odpovím: "Ano, Guren-san" Cestujeme spolu po celé zemi. Někdy si vzpomene na den kdy jsme se potkaly... Když tu se náhle zeptám: "Guren-san, jaký byl tvůj první den na Akademii?"Podiví se. "Proč se ptáš?" "Přemýšlím, že bych chtěl asi taky, tak chci vědět, jaké to tam je." Odpovím prostě."No, víš, ona je to už nějaká doba tak si zkusím vzpomenout. Bylo to asi takhle...:

Shikamarův první den akadamie

21. října 2016 v 0:02 | Kakashik-sensei

Jsem Shikamaru. Dnes jdu poprvé do akademie. Podle mě je to děsnej opruz. Doufám, že mi to aspoň trochu oživí život.

Posledný duel

23. května 2016 v 17:28 | KenziNara
Otvoril drevené dvere a prešiel k jej jemným ramenám, objal ju a vtisol jej pusu na líce, usmial sa keď sa ho zľakla a zalapala po dychu " Sasuke? čo tu robíš? Zľakla som sa" usmiala sa a pohladila svojho milého po tvári, jemne sa k nej posadil a vyhodil si ju na kolená
 
 

Reklama