Mise FF

Mise! Ale... cože?

3. září 2018 v 16:19 | RychtyL
Fanfikce
Část první - vstříc dobrodružství - nová mise čeká

Yamato! Super tajná mise pro Leeho, Nejiho a Sakuru. Vzbuď je a nástup za dvacet minut.
Rychle! Rozkaz! Tsunade-sama!

Nezvyčajná tajná misia

22. srpna 2018 v 12:55 | Raptor-speeder
Nezvyčajná tajná misia

Vyzeralo to na obyčajný deň voľna v Konohe. Naruto trénoval a Sakura pomáhala v nemocnici s inventúrou. Behom chvíľky za Sakurou dobehla Shizune, že má nájsť Naruta, že sa majú hlásiť u Hokage. Sakura akurát dokončila inventúru, tak papiere hneď dala Shizune a vydala sa za Narutom. Našla ho rýchlo, keďže vedela, kde zvykne trénovať. Povedala mu, že ich volá Tsunade. Naruto hneď plný vzrušenia, že majú misiu, sa spolu so Sakurou vydali do hokageho kancelárie. Keď už boli , Sakura hneď povedala.
"Sme tu, Tsunade-sama. Čo pre nás máte?"
Naruto hneď zvolal.

Výlet Týmu 7

15. července 2018 v 20:45 | D1X1
Výlet Týmu 7
Naruto a Sasuke spolu jako obvikle bojovali v lese a Naruta Konoha už nudila tak se rozhodl jít mimo domov . Tak šli za Sakurou a řekli ji že chcou někam mimo domov a Sakura že klidně ale kam? Tak Naruto,Sasuke a Sakura přemýšleli kam by mohli jít. Pak se rozhodly že by mohli jít do Písečné vesnice a navštívit Kazekageho. Tak šli...
Kdyý tam konečně došli tak Gaara hned vylítl se svoji kanceláře a přišel je uvítat. Tak všichni šli na oběd,kávu a potom do baru bavit se (y) KONEC

Naruto je 'velký' romantik!

21. února 2018 v 20:26 | miko-kun
Pohled Naruta:
Ach jo. Zejtra je valentýn a já ještě nemam nic vymyšlenýho. Co bychom mohly asi podniknout? Romantická večeře? Né, to je moc ohrané. Hezký výlet? To sotva. Není kam. Nebo nějaký dárek? No jo, jenže co? Sakra, z toho přemýšlení mě akorát bolí hlava. Tak co sakra udělám?

Později:
K čertu, proč mě nic nenapadá. Já se snad dřív stanu hokagem, než na to příjdu. Hele není to Hinata?

Pohled třetí osoby:

Smutný Valentýn

12. února 2018 v 15:24 | nikol
Byl krásný zimní den a Sasuke byl jako vždy chladný a plný nenavisti ke skryté listové,ale na rozdíl Naruto nezapomněl na den svatého Valentýna a začal shánět dárek pro Orochimara kterého z plného srdce miloval tak že by ho i zabil.Bylo pravé poledne když se Sasuke přířítil s Tobim chidory a rukou plnou ruží,Toby měl v ruce bombonieru ve tvaru srdce krabyčku a velkou nezabalenou krabici,všichni byli zvědavý pro koho to je a začali vyzvídat ale nepovedlo se jim to.

Hinata a Sasukeho šťastie

19. února 2017 v 22:20 | Narutka
Hinata stála v strede chodby Hyuuga klanu a pozorovala obraz jej otca. Toľko hrdosti bolo uložene v obrazu, toľko pohŕdavosti sa skrývalo v jeho očiach, Hinata ho začala nenávidieť.
Ona nechce byť v klanu Hyuuga! A už vôbec nestojí o to, aby hu všetci súdili podľa schopnosti.
Hinata si hryzla do pery, a zamračila sa na ostatných potomkov v Hyuuga klane, ktorý sú zobrazení na portréte.
,,Sebadôvera!" pošepká Hinata pre seba, a z chodby odíde von.
Vonku stál jej otec, a pohŕdavým pohľadom sa pozrel na Hinatu. Tá sa okamžite pozrela na zem a smutne sa pozerala na kameň.

Může se to stát i mi? Gaara x Sakura

4. února 2017 v 19:35 | 8.Kage a přítelkyně Kakashiho
Byl zrovna horký jarní den, kdy všude kvetly sakury, když se takhle Gaara procházel lesem, u vesnice Konohy. Přemýšlel. Byl zadumaný svými problémy, až si malém nevšiml tichého zpěvu. Gaara ho dokázal myšlenkou na budoucnost lehce ignorovat. Když přemýšlel, nikdy ho nikdo nedokázal vzbudit. "Jaké by to asi bylo, kdybych se dokázal zamilovat?" povzdechl si a dál bloudil. Jeho sourozenci, Temari a Kankurou, byli na zvláštní misi, takže se strašně nudil. Zastavil se, rozhlédl se. Nevěděl, kde je. Podíval se přímo před sebe, a pak nahoru. Slunce se hodně posunulo. Kolik tak může být hodin? Šest? Sedm? Kdo ví. Na cestě zpět do Gaary někdo vrazil a společně spadli na zem. Jeho písek nezasáhl. Proč?
Osud.

Záhada Guren: první den v akademii

24. října 2016 v 21:01 | Maremo-Ela

"Yuukimaru, pojď honem." Pobídne mě a já odpovím: "Ano, Guren-san" Cestujeme spolu po celé zemi. Někdy si vzpomene na den kdy jsme se potkaly... Když tu se náhle zeptám: "Guren-san, jaký byl tvůj první den na Akademii?"Podiví se. "Proč se ptáš?" "Přemýšlím, že bych chtěl asi taky, tak chci vědět, jaké to tam je." Odpovím prostě."No, víš, ona je to už nějaká doba tak si zkusím vzpomenout. Bylo to asi takhle...:

Shikamarův první den akadamie

21. října 2016 v 0:02 | Kakashik-sensei

Jsem Shikamaru. Dnes jdu poprvé do akademie. Podle mě je to děsnej opruz. Doufám, že mi to aspoň trochu oživí život.

Posledný duel

23. května 2016 v 17:28 | KenziNara
Otvoril drevené dvere a prešiel k jej jemným ramenám, objal ju a vtisol jej pusu na líce, usmial sa keď sa ho zľakla a zalapala po dychu " Sasuke? čo tu robíš? Zľakla som sa" usmiala sa a pohladila svojho milého po tvári, jemne sa k nej posadil a vyhodil si ju na kolená
 
 

Reklama