Mise FF

Naruto je 'velký' romantik!

21. února 2018 v 20:26 | miko-kun
Pohled Naruta:
Ach jo. Zejtra je valentýn a já ještě nemam nic vymyšlenýho. Co bychom mohly asi podniknout? Romantická večeře? Né, to je moc ohrané. Hezký výlet? To sotva. Není kam. Nebo nějaký dárek? No jo, jenže co? Sakra, z toho přemýšlení mě akorát bolí hlava. Tak co sakra udělám?

Později:
K čertu, proč mě nic nenapadá. Já se snad dřív stanu hokagem, než na to příjdu. Hele není to Hinata?

Pohled třetí osoby:

Smutný Valentýn

12. února 2018 v 15:24 | nikol
Byl krásný zimní den a Sasuke byl jako vždy chladný a plný nenavisti ke skryté listové,ale na rozdíl Naruto nezapomněl na den svatého Valentýna a začal shánět dárek pro Orochimara kterého z plného srdce miloval tak že by ho i zabil.Bylo pravé poledne když se Sasuke přířítil s Tobim chidory a rukou plnou ruží,Toby měl v ruce bombonieru ve tvaru srdce krabyčku a velkou nezabalenou krabici,všichni byli zvědavý pro koho to je a začali vyzvídat ale nepovedlo se jim to.

Hinata a Sasukeho šťastie

19. února 2017 v 22:20 | Narutka
Hinata stála v strede chodby Hyuuga klanu a pozorovala obraz jej otca. Toľko hrdosti bolo uložene v obrazu, toľko pohŕdavosti sa skrývalo v jeho očiach, Hinata ho začala nenávidieť.
Ona nechce byť v klanu Hyuuga! A už vôbec nestojí o to, aby hu všetci súdili podľa schopnosti.
Hinata si hryzla do pery, a zamračila sa na ostatných potomkov v Hyuuga klane, ktorý sú zobrazení na portréte.
,,Sebadôvera!" pošepká Hinata pre seba, a z chodby odíde von.
Vonku stál jej otec, a pohŕdavým pohľadom sa pozrel na Hinatu. Tá sa okamžite pozrela na zem a smutne sa pozerala na kameň.

Může se to stát i mi? Gaara x Sakura

4. února 2017 v 19:35 | 8.Kage a přítelkyně Kakashiho
Byl zrovna horký jarní den, kdy všude kvetly sakury, když se takhle Gaara procházel lesem, u vesnice Konohy. Přemýšlel. Byl zadumaný svými problémy, až si malém nevšiml tichého zpěvu. Gaara ho dokázal myšlenkou na budoucnost lehce ignorovat. Když přemýšlel, nikdy ho nikdo nedokázal vzbudit. "Jaké by to asi bylo, kdybych se dokázal zamilovat?" povzdechl si a dál bloudil. Jeho sourozenci, Temari a Kankurou, byli na zvláštní misi, takže se strašně nudil. Zastavil se, rozhlédl se. Nevěděl, kde je. Podíval se přímo před sebe, a pak nahoru. Slunce se hodně posunulo. Kolik tak může být hodin? Šest? Sedm? Kdo ví. Na cestě zpět do Gaary někdo vrazil a společně spadli na zem. Jeho písek nezasáhl. Proč?
Osud.

Záhada Guren: první den v akademii

24. října 2016 v 21:01 | Maremo-Ela

"Yuukimaru, pojď honem." Pobídne mě a já odpovím: "Ano, Guren-san" Cestujeme spolu po celé zemi. Někdy si vzpomene na den kdy jsme se potkaly... Když tu se náhle zeptám: "Guren-san, jaký byl tvůj první den na Akademii?"Podiví se. "Proč se ptáš?" "Přemýšlím, že bych chtěl asi taky, tak chci vědět, jaké to tam je." Odpovím prostě."No, víš, ona je to už nějaká doba tak si zkusím vzpomenout. Bylo to asi takhle...:

Shikamarův první den akadamie

21. října 2016 v 0:02 | Kakashik-sensei

Jsem Shikamaru. Dnes jdu poprvé do akademie. Podle mě je to děsnej opruz. Doufám, že mi to aspoň trochu oživí život.

Posledný duel

23. května 2016 v 17:28 | KenziNara
Otvoril drevené dvere a prešiel k jej jemným ramenám, objal ju a vtisol jej pusu na líce, usmial sa keď sa ho zľakla a zalapala po dychu " Sasuke? čo tu robíš? Zľakla som sa" usmiala sa a pohladila svojho milého po tvári, jemne sa k nej posadil a vyhodil si ju na kolená

život Jinchuuriki

3. května 2015 v 8:39 | TimkaCZLP
Kašna
,,Rōshi ,to je náhoda ´´ prohlásil Gaara který právě tahal Utakatu z kašny v nákupním centru
,, chtěl jsem si zajít ze Sonem na zmrzlinu. ´´
,, Proč mi nikdy neřekneš celým jménem ?!´´ ozval se najednou odněkud zevnitř Son Goku
,, tobě nestačí Son ? ´´ ozval se Saiken - díky kterému se Utakata opět koupal v Kašně
,, Gaaro , dávej pozor už sem zase ve vodě ! ´´
,, Tak řekni Saikenovi at tě vytáhne ven , Gaaro pust ho ! ´´ ozval se zevnitř Gaary píseční Shukaku
Gaara mezi tím vytáhl Utakatu z kašny a pomocí písku ho osušil
,, Co takhle zajít do Utakatovi pro oblečení ? ´´ Ozval se Saiken
,,A co a zmrzlina?´´

Na čom naozaj záleží.

1. listopadu 2014 v 10:07 | Haruko-chan
Ľudia mi hovoria, že život ide ďalej, mala by som sa baviť a na to zlé zabudnúť. Vraj na mojej tvári už dlho nevideli úsmev, iskričky radosti v mojich očiach a veselý tón v mojom hlase. No môže sa človek, ktorému všetko zobrali, usmievať a baviť sa? Ja nie. Neviem sa usmiať, keď ma niečo trápi. Keď mi zabili rodičov pred mojimi očami, keď odišiel váš najlepší kamarát, ktorý vám bol ako brat, pretože sa vás snažil chrániť pred tým, koho v sebe skrýval, keď sa vám ostatný otáčajú chrbtom, pretože nechápu ako môžete žiť takto.

Satčilo nemyslíš?

1. listopadu 2014 v 10:06 | Haruko-chan
Mladé, 18 ročné dievča, kráča po uliciach jej rodnej dediny ukrytej v listí. Kráča po ulici a obzerá sa okolo seba, či neuvidí chlapca, ktorého tak veľmi miluje a obdivuje, spolu s jeho psíkom Akamaru. Nikde ho nevidí, a tak sa rozhodne, že pôjde na jedno miesto, o ktorom si myslela, že ho tam určite nájde. Šla teda smerom k miestu, kde sa jej tím zvyčajne stretával vo voľnom čase.
 
 

Reklama