L

love 5

4. července 2018 v 13:24 | Hinata.Hyuuga
Naruto se rozeběhl směrem k nim a povalil Itachiho který si ho nevšiml protože cosi šeptal svému bratrovi. Naruto do něj bušil pěstmi a když se koutkem oka podíval na Sasukeho který pořád bezvládně ležel na zemi…zlost ho přemohla. Začal mu růst první ocas. Jediné co Naruto slyšel byl výkřik Itachiho. "Naruto neee!" "Rasengan!" Naruto vykřikl že to bylo slyšet celím lesem. Narutova ruka lehce projela Itachiho hrudníkem a navždy ukončila Itachiho život.
Když Neji uslyšel řev Naruta věděl že je to problém všechny vzbudil a rozeběhli se směrem k nim.

love 4

4. července 2018 v 13:19 | Hinata.Hyuuga
"Naruto....já.." "Počkej Hinato nic teď neříkej chtěl bych ti ukázat jedno místo......místo kam sem chodíval když sem byl malý......když sem byl sám."Naruto vedl Hinatu cestou která byla vykráčena pouze zvířaty.Nevypadalo to tu že by tudy někdy někdo chodil.Naruto šel vepředu a soustředil se na dobře známou cestu a Hinata šla mlčky za ním. V rukou svírala květinu kterou dostala od Naruta a pořád přemýšlela o tom co se asi bude dít. Hinata už nebyla taková jako dřív....ona byla silnější a když viděla Naruta tak neomdlela ale byla silnější a ovážnější. Díky Narutovi je tam kde teď je... "jsme tady" Naruto vytrhl Hinatu z přemýšlení. Zvedla hlavu a okamžitě strnula......byla na louce... na krásné louce která byla celá posetá nádhernými květinami. Byla noc a z louky byly nádherně vydět hvězdy.Naruto si sedl uprostřed louky a zadíval se na hvězdy. Hinata k němu pomalu přistoupila a sedla si k němu."Dneska je tu krásně......miluju to tady a jsem moc rád že ti to

love 3

4. července 2018 v 13:15 | Hinata.Hyuuga
Sasukeho tyhle slova zabolela.....poslouchal a konečně si to všechno začal uvědomovat.Naruto pokračoval."Víš i potom co ti Orochimaru udělal jsem k tobě vzhlížel a učil se od tebe. Ale pak si se začal měnit. Myslel sis že s tou silou přemůžeš svého bratra......a pak si utek.....spůsobil si všem strašnou bolest a trápení. Hlavně Sakuře...já nechápu jakto ale chápal sem tě...stejně jako chápu gaarovu bolest chápu i to že si utekl...ale nepochopím proč nás voláš...já teď boužel nevím jestli ti můžu věřit." Podíval se na Sasukeho.Sasukemu přetekla slza po tváři. Když si toho Naruto všiml zarazil se. Nečekal to.

love 2

4. července 2018 v 13:12 | Hinata.Hyuuga
Jakmile Sasuke pohlédl do Narutovích čistě modrých očí okamžitě jím projely vzpomínky na ty krásné bezstarostné dny co spolu prožili. Otřepal se aby nemusel vzpomínat.....chtěl tyhle vzpomínky navždy dostat z hlavy. Kouknul na Sakuru která klečela u Naruta a ošetřovala mu natáhlej krk. Sakura zvedla hlavu."Tak co od nás chceš? Nejsme tady přece proto abysme se jenom trápili vzpomínkama!"sykla ostře na Sasukeho.Sasuke na ní pohlédl....Tohle nečekal. Od kdy je Sakura taková? Od kdy se změnila?"Ne to ne. Já.......chtěl bych abyste mi s něčím pomohli......já nejsem dost silný jak sem

Love 1

4. července 2018 v 13:08 | Hinata.Hyuuga
Byl krásný chladný večer a Naruto přemíšlel nad tím co mu řekla Sakura.
Co asi myslela tím že by si měl víc všímat lidí okolo sebe?
Naruto nebyl zrovna nejchytřejší ani nevypětější kluk a tak to za chvilku hodil za hlavu."Mohl bych jít na Ramen." Přemýšlel nahlas.
"Maslíš ty vůbec na něco jinýho?" Ozvalo se znenadání ode dveří.

Láska anebo jen přetvářka?

8. ledna 2018 v 21:28 | Haruno Saky Sakura
Bylo normální rano jako každé jiné. Toho dne to vše začalo. Střední škola.. Pro Sakuru to byl úplně první den ve škole. Pro ostatní to byl asi tak 20 den ve škole. Když Sakura vešla do třídy a ani neudělala krok, protože hned stuhla (Spatřila Uchihu Sasukeho). Potom zazvonilo a to ji probralo šla si sednout vedle Ino. Přišel učitel matematiky. A všichni ho museli pozdravit.

Láska v plameňoch

20. května 2017 v 14:56 | sakura.uchiha
Sasuke a Keiko mali tvrdý život, no nesťažovali sa. Boli spolu, mali sa radi a vedeli sa o seba postarať. Museli sa mať však stále na pozore, pretože boli denne prenasledovaní.

V jeden studený zimný deň sa zložili v jaskyni. Sasuke videl, že Keiko je vyčerpaná z dlhej cesty a tak ju nechal v jaskyni samú, aby si odpočinula. Vtedy však nevedel, že tento čin si bude nadosmrti vyčítať.

Liščí dívka - kapitola 1

17. listopadu 2015 v 15:35 | Yunomeko
Sandaime
Seděl jsem ve svojí pracovně, vypouštěl obláčky kouře z dýmky a přemýšlel nad nějakým dopisem z Travnaté, když se do mé pracovny bez zaklepání vřítil Iruka. Kouknul jsem se na něj, a než jsem stačil cokoliv říct, vypadlo z něj :" Hokage-sama! Kokoro zase ničí vesnici!" S povzdechnutím jsem se zvedl.

Liščí dívka - prolog

17. listopadu 2015 v 15:34 | Yunomeko
Sandaime hokage stál nad mrtvolami Yondaimeho a jeho ženy Kushiny. Jen s těží potlačoval slzy. Když se za ním ozvalo:" Co máme dělat hokage-sama?" Otočil se a začal vydávat rozkazy. Poté co shinobi odešli, spočal pohledem na drobném uzlíčku s rudo-oranžovým chmířím na hlavě, a s pečetí na břiše. " Osud si pro tebe nenachystal nic moc dobrého." zašeptal, pak vzal novorozeně do náručí a vydal se směrem Konoha. Čeká ho spoustu práce.

Liščí život kunoichi. 01 Setkání.

3. května 2015 v 9:14 | Rikka-chan
Ležela jsem na zemi, rudé vlasy jsem měla rozpuštěné kolem mě. Cítila jsem studený vítr a tvrdou zem. Celý tělo mě bolelo. Otevřela jsem oči. Nade mnou byla modrá obloha, slunce před chvílí vyšlo. Všude kolem mě byly stromy. Posadila jsem se na noze sem mněla tržnou ránu. Zem pode mnou byla pokryta krví.
 
 

Reklama