L

Láska anebo jen přetvářka?

8. ledna 2018 v 21:28 | Haruno Saky Sakura
Bylo normální rano jako každé jiné. Toho dne to vše začalo. Střední škola.. Pro Sakuru to byl úplně první den ve škole. Pro ostatní to byl asi tak 20 den ve škole. Když Sakura vešla do třídy a ani neudělala krok, protože hned stuhla (Spatřila Uchihu Sasukeho). Potom zazvonilo a to ji probralo šla si sednout vedle Ino. Přišel učitel matematiky. A všichni ho museli pozdravit.

Láska v plameňoch

20. května 2017 v 14:56 | sakura.uchiha
Sasuke a Keiko mali tvrdý život, no nesťažovali sa. Boli spolu, mali sa radi a vedeli sa o seba postarať. Museli sa mať však stále na pozore, pretože boli denne prenasledovaní.

V jeden studený zimný deň sa zložili v jaskyni. Sasuke videl, že Keiko je vyčerpaná z dlhej cesty a tak ju nechal v jaskyni samú, aby si odpočinula. Vtedy však nevedel, že tento čin si bude nadosmrti vyčítať.

Liščí dívka - kapitola 1

17. listopadu 2015 v 15:35 | Yunomeko
Sandaime
Seděl jsem ve svojí pracovně, vypouštěl obláčky kouře z dýmky a přemýšlel nad nějakým dopisem z Travnaté, když se do mé pracovny bez zaklepání vřítil Iruka. Kouknul jsem se na něj, a než jsem stačil cokoliv říct, vypadlo z něj :" Hokage-sama! Kokoro zase ničí vesnici!" S povzdechnutím jsem se zvedl.

Liščí dívka - prolog

17. listopadu 2015 v 15:34 | Yunomeko
Sandaime hokage stál nad mrtvolami Yondaimeho a jeho ženy Kushiny. Jen s těží potlačoval slzy. Když se za ním ozvalo:" Co máme dělat hokage-sama?" Otočil se a začal vydávat rozkazy. Poté co shinobi odešli, spočal pohledem na drobném uzlíčku s rudo-oranžovým chmířím na hlavě, a s pečetí na břiše. " Osud si pro tebe nenachystal nic moc dobrého." zašeptal, pak vzal novorozeně do náručí a vydal se směrem Konoha. Čeká ho spoustu práce.

Liščí život kunoichi. 01 Setkání.

3. května 2015 v 9:14 | Rikka-chan
Ležela jsem na zemi, rudé vlasy jsem měla rozpuštěné kolem mě. Cítila jsem studený vítr a tvrdou zem. Celý tělo mě bolelo. Otevřela jsem oči. Nade mnou byla modrá obloha, slunce před chvílí vyšlo. Všude kolem mě byly stromy. Posadila jsem se na noze sem mněla tržnou ránu. Zem pode mnou byla pokryta krví.

lásko. (naruhina)

1. února 2014 v 10:23 | muffinka
Lásko,
Sedím,slyším,šeptám,
Lásko,
Miluješ mě?se ptám.

Láska je navždy

7. listopadu 2013 v 9:19 | elena uchiha
Byl krásný letní den když se sakura procházela po pláži a myslela na to jak už nikdy neuvidí svojí životní lásku Itachiho.

Láska na ovčí misi - 2

2. listopadu 2013 v 7:47 | Lulik147
Ozvalo se zaklepání na dveře.
"Dále." Ozval se tichý hlas a dovnitř vpadl Deidara.
"Čau šéfíku! Jak je?"
"Mám strašný hlad. Asi tu není nic k jídlu že?"

Láska na ovčí misi - 1

2. listopadu 2013 v 7:44 | Lulik147
Sakura, Naruto a Kakashi byli na misi. Měli za úkol dostat se do mlžné a pomoci starému člověku pohlídat ovce, protože mu je jakýsi záhadný člověk krade.

Legrační Akatsuki

17. června 2013 v 9:19 | KisameandItachi
Akatsuki rudý mrak,
spolu míří do oblak,
jsou silní jako drak.
 
 

Reklama