J

Jedna z devíti – Úvod + 01 kapitola

22. května 2017 v 0:06 | Fujiyuu Uchiha
Děj se odehrává v době Naruta, hlavní postavou je zde mladá kunochi jménem Mei Jokimaka.
Je jinchuriki šestiocasého démona Rokubi no Raijuu (PA: tohohle démona mám nejradši. ), se kterého plně ovládla, avšak vesničané v ní stejně jako v Narutovi se kterým se kamarádí vidí pouze nestvůru, které je třeba se zbavit. S Narutem právě vystudovala akademii, ale jelikož nikdo nechce aby s nimi byli jejich děti v týmu, jsou pouze dvojčlenný tým jejich senseiem je Kakashi který se pro ně stane něco jako otcem. Avšak co všechno se stane to už si musíte přečíst sami.

Jurský park [DANGER, OR I LOVE...?] - PROLOG

18. července 2015 v 14:54 | Inuzuka Mizuki
Každý určitě znáte film Jurský park, že? Je několik part lidí, co si myslí, že ten park neexistuje a jiný, že existuje. My vám řekneme pravdu. Ano, ten park existuje, ale je mnohem nejbezpečnější než ten ve filmu. My osobně jsme tam ještě nikdy nebyli, ale známe vyprávění od kolegů, co tam už byli.

,,Já miluji jeho, né tebe!´´ 2.Díl

28. června 2015 v 9:39 | Shia
Rychle jsem dojela k Temarimu domu, a udýchaně jsem opřela kolo o zed k ostatním kolům.Zaklepala jsem a otevřel mi červenovlásek, stuhla jsem a chtěla jsem začít nadávatpřes červenovláskova záda na Temari, že mi neřekla že její druhý mladší bratr je zrovna červenovlásek!

,,Já miluji jeho, né tebe!´´

28. června 2015 v 9:38 | Shia
Sedím v učebně a přemýšlím jaké je to bít slavná po celém svetě, v tom mě vytrhne zvonění poslední hodiny.Vezmu si věci a odcházím ke své kabince, ale cestou jsem narazila do kluka s rudě červenými vlasy.Holky uš jse mi smáli jak to vypadalo trapně když mi pomáhal zbírat věci ze země.

ja som monštrum

12. června 2015 v 19:18 | lucia.sakura
a som sabaku no gaara
Každý o mne tára .

Ja som ona - Kapitola prvá: Zlaté prasiatko

28. června 2014 v 7:57 | LadyL
Žáner: Dráma, Komédia, erotika
[spoiler]INFO: Sakura Haruno je krásna mladá baba s malým TAJOMSTVOM. Cez deň je poslušná študentka no večer predáva svoje telo, aby zarobila peniaze na živobytie. Raz ju doslova zrazí Princ (Uchiha Sasuke) ktorý jej prevráti život naruby.

Jeden deň obyčajné dievča a druhý deň kunoichi 1

14. února 2014 v 8:54 | Aňa Inuzuka
Bola sobota, vonku pekne svietilo slnko aj keď sem tam bol aj nejaký oblak.
Vonku bolo tak teplo, že sa mi nič nechcelo robiť.Chviľu som sedela a pozerala do blba, ale potom ma napadlo, že sa pôjdem prejsť k vode.

je to o me oblibene postavě

15. října 2013 v 17:26 | Karolina Hinata cmuky
Hinata šla za Tsunade na zadani solomise.Pote co odešel Naruto z Konohy tak takhle riskovala svuj život.Po příchodě za tsunade se zeptala jjestli muže na nejakou a-misi .

Jeden deň obyčajné dievča a druhý deň kunoichi 001

31. srpna 2013 v 11:48 | Aňa - san
Bola sobota , vonku pekne svietilo slko aj keď sem tam bol aj nejaký oblak.
Vonku bolo tak teplo že sa mi nič nechcelo robiť.Chvilu som sedela a pozerala do blba ale potom ma napadlo že sa pôjdem preisť k vode.

Jazero Tenebris ep.1

13. srpna 2013 v 19:46 | Barman
Temná noc...
Naruto pomaly kráča hustým lesom. Stromy zakrývajú všetko navôkol.
 
 

Reklama