H

Hinata + Naruto = Sasukes destiny

21. května 2017 v 23:59 | Mike-W
Jednoho dne potkal Naruto Hinatu a tak jí říká: "Nezajdeme někam? Třeba k Ichiraku na ramen?". Už je to týden co se ti dva dali do hromady. "No teď nemám čas, víš co? Sejdem se u skáli lásky v šest hodin, ano?", domlouvá se Hinata. Naruto nato povídá: "Tak OK, v šest sem tam jako na koni.".

V 17:45

Hladajú sa Genma a Anko :D !

25. dubna 2017 v 19:53 | PorterSk
V krásny slnečný den sa stalo niečo zvláštne, Genma a Anko zmizli no nikto nevie kam.Zrazu sa ozvalo buch-buch na dvere u Hokageho a zničoho nič sa otvorili dvere a vošiel Kakashi:
" Prosím vstúpte ...... povedala Hokage-Tsunade,čo sa deje ? " hovorí Kakashi.
"Genma Shiranui a Anko Mitarashi zmizli z Konohy ... "
"Čo ? ..... Kde sú sakra, ? Práve ich potrebujeme za týžden tu máme chuninsku skúška a práve teraz sa museli ztratit jaj,no dobre,Kakashi zozbrieraj pár chuninov a pokúste sa ich nájst,dúfam že ich najdeme inak budeme muset najst noveho rozhodzu zápasov a novu skúšajúcu jaj,povedala Tsunade!"

Hodinky smrti 1

27. září 2015 v 9:45 | Nami Mawaru
Hodinky smrti 1 (Hodinky ako náhrdelník)
Sedela som v triede a unudene som počúvala výklad učiteľky. Hrala som sa so svojimi starými hodinkami, ktoré som mala zavesené na krku a ignorovala som všetko čo sa okolo mňa dialo. Zrazu začali tikať a ja som prekvapene zmrkala.
,,Ach tak," pozrela som sa na učiteľku a zodvihla som ruku.

Hodinky smrti 1

18. července 2015 v 14:56 | Nami Mawaru
Sedela som v triede a unudene som počúvala výklad učiteľky. Hrala som sa so svojimi starými hodinkami, ktoré som mala zavesené na krku a ignorovala som všetko čo sa okolo mňa dialo. Zrazu začali tikať a ja som prekvapene zmrkala.
,,Ach tak," pozrela som sa na učiteľku a zodvihla som ruku.
,,Čo sa deje, Nami?" spýtala sa ma Anko, naša triedna.

Hľadá sa dievča so slepými očami

12. dubna 2015 v 9:16 | Hentai no kame
WANTED

Kto: dievča so slepými očami
Vek: pätnásť - šestnásť

Happy end...?

6. září 2014 v 16:16 | Tessie.chan
Měl to být jeden z nejšťastnějších dnů mého života. Všechno bylo dokonalé, všechno bylo jako z pohádky, tak proč to muselo skončit takhle?
"Sasukeee!" Ach jo, už zase...

High school adolescence

10. srpna 2014 v 8:17 | HatakeMausik
Střední škola. Místo, na které se se zájmem těšíme, na celé, kromě té hrůzy, když procházíš první den prvního ročníku dveřmi.
Pět teenagerů stálo před budovou s výrazy strachu, bázně, překvapení, nenávisti nebo lhostejnosti. Nebylo moc těžké říct, kdo má jaké pocity, jenom z výrazu jejich obličeje

hotel hrůzy

10. března 2014 v 8:20 | Datel252
Jednoho dne, dostane team 7 úkol. mají hlídat hotel, ve kterém dočasně bydlí boháč jménem Hokara Mishuine.Team 7 dorazil na místo, kakashi si tam udělal rezervaci.

Happy End?!

13. srpna 2013 v 19:48 | cassedy
Medici odnášejí poslední raněné z bitevního pole a anbu odklízejí mrtvé. Tsunade se snaží vyléčit kagy a orochimaru ruší edo tensei. Přesto ,že velká válka ninju ,už skončila nálada je velice pochmurná. Ti nejlepší medici (včetně sakury) bojují o narutuv život.

Hinatina pomsta

31. července 2013 v 8:07 | smile
Byl krásný slunečný den, ale přesto byly ulice Konohy tiché. Pouze na střeše Hokage byl menší hluk. Byly tam stoly, spousta židlí a oltář, u kterého stál Naruto v obleku. Na židlích seděli všichni ninjové z Konohy a spousta vesničanů, kteří se přišli podívat na Narutovu svatbu.
 
 

Reklama