G

Gaarův syn Shinki / První dojem

13. června 2018 v 2:08 | Goldonka
První dojem

Když Shinki jednou přišel na tréning svého otce uviděl tam dívku a rozhodl se jí pozdravit ale měl divný pocit. Dívka si ho zatím nevšimla a jenom sledovala tréning Gaary-sama a Shiry. Shinki se s nejistými kroky vydal za dívkou, když už byl celkem blízko konečně si ho všimla ,,ahoj "řekla dívka nejistě ,,ahoj "odpověděl po chvíli Shinki. Dívka se na něj pousměje a obrátí svůj pohled zase na tréning. Po delší době Shinki řekne ,, nooo...jak se jmenuješ a co tady děláš? " . Dívka zase obrátí svou pozornost na Shinkiho ,, jsem Raven a čekám něž táta skončí tréning s Gaarou-sama" řekla s lehkým pousmáním. Shinki zaraženě stojí na místě ,,no a ty si? " Řekne Raven. ,, jsem Shinki syn Kazekageho " odpoví rychle Shinki . Raven se zase lehce pousměje. ,, Raven jdeme je čas jít domů" řekne Shira. ,,ano tati už jdu" řekne Raven s úctou ve hlase ,,tak zatím Shinki synu Kazekageho" řekne s úšklebkem už u dveří Raven.

Grey Bird 1.) ,,My jsme tým noci!"

14. května 2017 v 19:33 | cicina12
[spoiler]Tento příběh se odehráva v mnou vytvořené zemi jmenujese Zeme skrýta v kopcích. Jméno vesnice je Okagakure a je o trochu starší jako Konoha a má zvláštní politický systém ve kterém je jeden přední Sunin a dalších 5 Suninů. Sunin je další ninjovská pozice hned po Jouninovi. Přední Sunin je volen každých 6 let a volý ho jenom rada Suninů při čemž nikdo nesmí volit sám sebe. Zem skrýtá v kopcích se nachází mezi skrytou písečnou a skrytou kamenou a nachází se vedle Země skrýte v kamenech, (Já vím je to divný ale fakt to tak je.) Nynější Přední Sunin je Fujutsin Watabe povídá se o něm že je to zatím nejlepší a nejsilnější Sunin ze všech předešlích. V této vesnici jsou také i shinobi kteří ve znaku mají oblouk směrem nahoru a právě zde začíná náš příběh.[spoiler]

1:,,My jsme tým noci""

Guardian Angel

7. ledna 2016 v 18:27 | Zoe Akuma
Čím začít? Jak začít příběh, který nemá začátek, ale jen blížící se konec?
Jak vyprávět životní příběh někoho kdo v životě nic neměl?
Je jedno kolik máte peněz. Nezáleží na tom, jak vypadáte nebo kým jste. Když smrt klepe na dveře, neutečete. Neuplatíte ji ani neošálíte. Chladně si vezme, co chce. Vytrhne vám to, co nejvíce milujete ze spáru vašich prstů. Můžete prosit, křičet jak chcete. Jak se jednou rozhodne, že něčí život je u konce, nezměníte to. Buď si vaši duši vezme sama, nebo si zahraje s osudem jiným, aby to udělal za ni. Zní to hrozně, ale tak život chodí.
To mě přivádí k hlavní otázce… Jak začít příběh, který nemá začátek?

Geijutsu ga bakuhatsu da

31. srpna 2013 v 11:39 | Kojiro
Co je vlastně umění?

Většina z vás si při slově umění představí obrazy.
Hudbu a tanec.

Girls of Konoha : Hinatin veľký problém

23. srpna 2012 v 8:34 | Kibinka Inuzuková n
Jedného dňa, keď bolo v Konohe najviac rušno, sedelo pod stromom jedno dievča, ktoré bolo nad niečím zamyslené.Bola to Hinata, ktorá sa nevedela rozhodnúť.Veľmi dobre vedela, že veľmi miluje Naruta, ale mala taký pocit, že ešte niekto ju má veľmi rád.Ten niekto bol Kiba Inuzuka, ktorého však Hinata nechcela nijako citovo zraniť, tak mu o svojej láske nič nepovedala.

Gai sensei

6. ledna 2012 v 14:05 | oR saS-uke iT
Gai je najpodivnejší človek z konohy. Má divné oblečenie.
V jeho týme je Neji, Ten Ten, Rock lee(2. najdivnejší človek s konohy)
Má večného rivala, ktorým je kakashi.
Používa iba taijutsu a hovorí o sebe že je zelená šelma s konohy. Má to največšie obočie zo všetkých.
Je to Jounin z konohy. Jeho najobľúbenejším žiakom je Lee, pretože v ňom vidí svoje detstvo, ale narozdiel od Leeho gai vie aj ninjutsu a genjutsu.

Gaara a Sakura

6. března 2010 v 21:09 | n-chan, Čt, 2010-03-04
Byl krásný letní den.Slunce svítilo,ptáci štěbetali.
V posteli ležel Gaara a Sakura už připravovala snídani.Gaara přišel ke stolu políbil Sakuru
nasnídal se a šel do práce.Sakura šla do květinářství pro růže,protože její babička měla narozeniny.

Great

21. prosince 2009 v 18:26 | Laitte, Ne, 2009-12-13
Laitte vraj Gaaru uráža,
Romiiišek-chan bere prášky, aby to ustála.


Gaara za ňou rýchlo beží,
počas cesty zrazu sneží.
Snežiť však hneď prestalo,
lebo by sa Romiiišek-chan kýchalo.
Jej sa však kýcha stále,
preto s ňou beží na Kramáre.

Gaara a Kankuro vs Sasuke a Naruto

8. června 2009 v 19:48 | Harlem
Genínská zkouška všichni se připravovali na velký den Naruto si dokonce vyčistil uši,Sasuke vyleštil kunaj a tak se připravovali i ostatní.Odpoledne po objedě se všichni sešli v aréně mezi listovou vesnicí a písečnou,Naruto povídá,,Konečně budu ninjou"tu najednou příde Gaara se svím bratrem Kankurou a Naruto zase povídá,,Ga-Gaara to ne" a vtu se naštval a zakřičel,,Jsem Naruto Uzumaki a porazim každého z vás"

Gai řve na Kakashiho.

8. června 2009 v 13:28 | Aburame_Shika - 2009-06-04
Byl krásný slunečný den a v Konoze bylo krásné teplo.Všichni se šli opalovat a koupat až na Klan Aburame, Gai a Kakashiho.
Naruto neodolal a přivolal své žabí kamarády.
 
 

Reklama