F

F.A.U.S.T. díl 14 : Nečekané překvapení

7. března 2017 v 21:34 | Chikage
Druhý den ráno byl Sasuke nemile překvapen když ležel hned vedle Ino.Chtěl začít řvát na Ino, ale ta jelikož byla již nějakou chvíli vzhůru tak mu dala ruku před pusu a spustila: "no tak Sasuke tohle se dělá už první den ráno by si chtěl řvát na svojí ženu?" Sasuke se podíval na ruku a zjistil že má pravdu měly prstýnky na ruce oba a hned se zeptal: "Ale jak to?" a Ina pokračovala: "To víš Tsunade byla dost včera na večer už opilá a poté co jsem jí podstrčila bednu saké tak ihned přistoupila na mojí prosbu.

F.A.U.S.T. díl 13: Konoha slaví

7. března 2017 v 21:32 | Chikage
Dostaly se až doprostřed vítězného náměstí kde je bujaře přijal dav lidí naše hrdiny.Sasuke to nechápal, ale přidal se k oslavám. Na večer je už měl přijmout samotný Chikage jelikož ale zbytek týmu kurenai, Chouchi, Sai, Yamato, Ino, Shikamaru, Iruka, Ebisu,Jiraiya,Shizune a Hiashi nevěděly kdo to je čekalo je nemalé překvapení, když přišel mito v oblek chikage a v závěsu byla za ním Hinata v nádherných šatech a našich pět anbu členů.Všichni se tomu divily a proto tomu nechtěly uvěřit a zdálo se jim to jaksi nereálné.Byly však brzy vyvedeny ze svých omylů když všichni kromě nich se všichni uklonily směrem k nim.

F.A.U.S.T. díl 12: Mise Sasuke (část třetí Bijuu vs. Bijuu aneb bitva vrcholí)

7. března 2017 v 21:30 | Chikage
Mito vyrazil jako první proti němu a ihned za ním ho následovala Hinata.Orochimaru se tvářil naštvaně, ale nedal to na sobě znát a ve velké zuřivosti vyběhl k nim.Ihned se vedle něj zjevil Kabuto a další několik ninjů ze zvučné.Boje začaly jeden na jednoho Mito vs. Orochimaru, Hinata vs. Kabuto, Naruto, Lee, Gai, Sakura, Sai, Yamato, Ten-Ten, Neji, Chouchi, Ino, Shikamaru, Shino, Kiba, Kurenai, Tsunade, Jiraiya, Ebisu,Hiashi, Shizune, Iruka, Sasame, Itachi, Madara, Zabuza a Haku bojovaly s jeho elitními oddílem ninjů.

F.A.U.S.T. díl 11 : Mise Sasuke (část druhá Konoha do Akce)

7. března 2017 v 21:28 | Chikage
Oba dva týmy byly na cestě už byly druhý den a pomalu se blížily k místu kde se měly setkat což Hinatu i Mita donutilo aby zrychlily.Po pár hodin cesty se oba dva týmy sešly a odpočinuly si na nedaleké mýtině.Na chvilku si odpočinuly, ale nebylo jim přáno dlouhého odpočinku neboť o kus dál bylo slyšet řinčení zbraní.Boj zuřil v plném proudu mezi dvěmi pátracími oddíly ze Suny proti hrstce Orochimarových přívrženců.Když se to už zdálo že je s nimi konec vyhrnuly se na ně oba týmy a to oddíly ze Suny tak zaleklo že se raději vzdaly.Ostatní Orochimarovi stoupenci poděkovaly za záchranu života a odvedly je přímo do sídla k Orochimarovi.Jejich velitele přivedly k Orochimarovi a zbytek týmu dostal do jejich návratu volno a byly jim ukázány pokoje kde bydlely jejich předchůdci.

F.A.U.S.T. díl 10: Mise Sasuke (část první Mise Začíná)

7. března 2017 v 21:25 | Chikage
Bylo k poledni a všichni se připravovaly na zítřejší misi. Tedy skoro všichni Naruto a Sakura ještě leželi v posteli a Naruto hladil Sakuru po vlasech a ona si pro změnu hrála s jeho vlasy. Takhle by tam byly schopni být až do druhého dne, ale štěstí jim nepřálo během chvíli dole zaklepala Ino,Shikamaru a Chouchi jelikož se Ino s nimi vsadila o oběd že tam Naruto byl taky.Sakura se oblékla a Naruto taky a vyšly společně z pokoje.Naruto Sakuře podržel dveře a Chouchi a Shikamaru se jen překvapeně dívaly na sebe.

F.A.U.S.T. díl 09 : Klan Haruno

7. března 2017 v 21:23 | Chikage
Jakmile se ráno vzbudily ihned na ně zaklepala Sakura že se mají dostavit k páté.Poslechly a společně se Sakurou se rozhodly dojít za pátou.Tsunade je už očekávala a řekla jelikož vím že jste se zrovna vrátily tak vás vyšlu až na druhé místo je to dva dny cesty odsud jihozápadně a měl by tam být orochimaru i s Sasukem.Výborně tak toho zmetka konečně dorazím a budu mýt od něj klid.Naruto a vy všichni co tu jste za dva dny se vydáte na cestu takže se připravte za rozbřesku vyrazíte.

F.A.U.S.T. díl 08 : Návrat do Konohy

7. března 2017 v 21:21 | Chikage
Druhý den ráno neji a ten-ten šli po dlouhé noci pro gaie a leea do tréninkové haly. Nepříjemné překvapení však čekalo na Sakuru neboť se probudila nahá ještě s narutem po boku první co dokázala bylo že začala vřeštit na celé kolo.Naruto se díky tomu probral a povídá: "Teda Sakuro ty jsi mi včera dala se ty tvoje nápady pomalu nestíhal.Včera si byla úplná ďáblice a já jsem měl už dost a ty ani z polovic ne." Sakura se zmlkla a potichu přemýšlela když však vzpomněla co s ním prováděla a ještě bez toho aby se ho zeptala začala blednou.Opravdu toho byla schopná a to jí zamrazilo u zad nejvíc.Naruto potom povídá: pokud dovolíš rád bych se oblékl a šel na snídani jestli chceš donesu ti taky něco k jídlu.Jo a sakuro dodal naruto: původně to byl můj nápad ale ty si ho hodně poupravila.Sakura mu na to chtěla něco říct ale nechala si to raději pro sebe.

F.A.U.S.T. díl 07 : Oslavy a zmatek

7. března 2017 v 21:20 | Chikage
Druhý den ráno je už vítal mito s dědečkem z kuchyně ale však první kdo přišel nebo spíš přeletěl vzduchem celé schodiště až ke kuchyni nebyl nikdo jiný než naruto(už zase otravoval trojčata a tak ho shodily ze schodů) Mito se jen pousmál ale sakuře nebylo do smíchu.Vždycky naruto otravoval jí a teď? teď je ona až čtvrtá až za sestrami mita což jí hodně mrzelo.Sešla domů a uviděla že mito se zdrví se starší paní a tak si domyslela že to nejspíš je jeho babička.Čeho si ale všimla že nikde tady nejsou jeho rodiče jenom oni tady chyběly a tak se rozhodla že se na to zeptá mita u snídaně.Pokud se tomu dalo ještě říkat snídaně tolik druhů jídel viděla naposledy na svých narozeninách.Všichni přisedly a bez jediného slova se pustily do jídla.Mito si všiml že Sakuru něco trápí že nad něčím dumá a tak nejprve řekl.Sestřičky moje myslím že by bylo dobré kdyby jste si vzaly své jídlo do pokoje Sakura má totiž ten dotaz který asi nosí z návštěvníků všichni a jedná se o ten po kterým pokaždé na týden ztratíte chuť k jídlu: mito lehce naznačil svým sestrám. Ony pochopily a i s jídlem odešly od stolu.

F.A.U.S.T. díl 06 : Kameny Pravdy

7. března 2017 v 21:16 | Chikage
Ušly asi hodinku cesty a Mito zastavil. "Co se děje?" :povídá kakashi. "Nic se neděje ale tady kdysi byl vodopád a nyní je tu uvnitř portál k nám do vesnice neboť potřebují pomoc ihned a ne za dva dny následujte mě":řekl mito a ostatní jen přikývly došly až doprostřed vesnice a mito prošel skrz zeď ostatní po chvilce váhání napodobily jeho kroky a ocitli se uprostřed náměstí kde zuřila zrovna bitva.

F.A.U.S.T. díl 05 : Legenda z blesku se vrací

7. března 2017 v 21:14 | Chikage
"Tento díl nanavazuje na poslední události."

Druhý den se mito probudil o něco dříve než Hinata a tak pro jistotu ji překontroloval jesli je v pořádku.Když si byl jistý že se mu to podařilo spokojeně usedl na postel vedle ní a lehce jí hladil ve vlasech.Hinata se asi o půl hodiny probrala a strašně jí bolely záda.Mito jí uklidnil neboť to bylo normální a pousmál se Hinata se na něj zamračila a on se ihned nabídl že jí pomůže ji se dostat domů.Sakura jako vždy měla určité námitky, ale lepšímu medik ninjovi než-li je ona sama nemohla odporovat a tak souhlasila.Hinata byla ráda že nemusí přes půl konohy sama a lehce se opírala o mita.Každý byl rád že hinata je zpět ale to hinata nevnímala byla štastná že jde mito spolu s ní a bylo jí dobře věděla že si na ní už nikdo nedovolí protože věděla že kdokoliv by někdo na ní znovu šáhnul dopadl by zrovna jako kisame nebo hůř. Lehce se pousmála což si za to zasloužila velkou pusu na tvář od mita a hinata chytla hezkou zdravou červenou barvu a to jí vydržela až k nim domů.
 
 

Reklama