D

Dream 1

4. července 2018 v 13:30 | Hinata.Hyuuga
Není to tak dlouho co se tenhle příběh odehrál. Je to příběh o dvou lidech. Vlastně hlavně o jednom. O dívce. Byla cekem normální ale jedna událost jí změnila život. Jmenovala se Lenka.

Byl pátek. Normální den jako každý jiný. Lenka zase vstávala o tři minuty dřív než budík. Začalo jí to dohánět k šílenství. Přemýšlela nad tím jestli se zvedne nebo jestli zůstane ležet dál. Nakonec se zvedla. Podívala se na obrázky nad postelí. "Dobré ráno" zašeptala aby nikoho nevzbudila. Koukala na obrázky před sebou a přemýšlela jaké by to asi bylo kdyby se tam dostala. Kdyby se dostala do světa anime. Za Narutem a ostatními. Lenka milovala anime a pohádky tomu podobný. Nakonec odvrátila oči a šla se umýt. Když si balila tašku vypadly jí z šuplíku staré fotky.

Den v Horské

28. února 2017 v 11:32 | Hidetora Kurkawa
Slovo uvodem:
Byl to den jako jiný.Tento kraj je většinou pokryt sněhem.Malí studenti ninjovské akademie se koulovali sněhem a zkoušeli jak dobrou mají mušku.Vesnice byla malá a útulná.

Když tu se z mise vracel tým 11 Dru Tribiani menšího vzrůstu ale i tak to byl skvělý ninja.
Vedle něho kráčel Pepa Svoboda.Přezdívkou prostě Svoby.Naproti Druovi byl dost vysoký.
A jako třetí kráčela Sabina Kudelová.Narozdíl od dívek v jejím věku se čistě starala jen o mise.Což bylo těm dvou jen ku prospěchu.

Deidarovi narozky

28. února 2017 v 11:23 | Ssafira
V dávných dobách kdy ještě u Akatsuki býval Orochimaru.Se knim pridal jeden tajemný pod maskou se skrývající kluk Tobi.
Byl krásný den,Akatsuki se připravovali na lov démonů,z pohledu upa obyčejný den.Akorat Deidara seděl sám v koutě a byl smutný.Měl totiž narozeniny a nikdo si na něj nevzpomněl.A k tomu všemu na něj Sasori začal hulákat "Ty tu tak sedíš zalezlej v koutě a my se tam dřeme s přípravou,vstan dělej a pojd nám pomoct!!!!!"A odešel po tom Deidara zesmutněl ještě víc.

Dívka z klanu vlků

21. února 2016 v 8:20 | Ochizoku_Amaya-chan
Prolog
Asi všichni znáte legendu o Devítiocasé lišce, která napadla Konohu - vesnici skrytou v listí. A následující legendu o čtvrtém Hokage, jenž položil svůj život za ochranu vesnice.

Deidarův příběh 1

17. listopadu 2015 v 15:47 | TetsuTea
"Je mi jedno, že jsi mě porazil! Já s vámi do žádné Atcucky nepůjdu!" zaječel Deidara na Itachiho
"Pch!" odfrkl si Uchiha a nahodil cool pohled číslo 125 a dodal:"Akatsuki, břídi*e."
"Komu říkáš bří*il, ty...ty..." nadechoval se Deidara
Ale už to nedořekl, protože Itachi kývl na Kisameho:"Seber to děcko a jdeme, jdou po nás anbu."

Déšť

27. září 2015 v 10:04 | Deidiam
Na tvář mi spadla kapička vody. Tráva, na níž jsme seděli, začala být mokrá a studila. Já to ale nevnímala. Jen jsem mlčky koukala na ty krásné modré oči, které stejně milujíce koukali do těch mých.

Dark wolf 3 Díl- On je jako já?

27. září 2015 v 10:04 | Deidiam
Seděla jsem a odpočítávala minuty, kdy hodina skončí.
"Naštvala tě?" zeptala se Sakura.
"Jo, až tahle hodina skončí, nakopu ji zadek," řekla jsem přísně, což Sakuru rozesmálo.
"S tím ti pomůžu," smála se.

Dark wolf 2.Díl - První den, první nepřítel...

27. září 2015 v 10:03 | Deidiam
Po půl hodině jízdy konečně zastavíme před školou. Všude okolo jse scházejí studenti a zírají na mámino BMV. Máma otevře pusu, aby mě poučila, ale já ji předběhnu.

Dark Wolf 1. DÍL - Nový den, nové starosti.

27. září 2015 v 10:02 | Deidiam
"Deidami! Vstávej, je čas jít do školy," křičí z přízemí moje máma. Zakňučím a instinktivně si překryji hlavou polštářem, ale nepomůže mi to, když máma svou vlčí rychlostí vyběhne nahoru a strhne ze mě peřinu. Jen se zatřesu a nevnímám ji.
"Zlatíčko, snad nechceš přijít první den pozdě." Pohladí mě po zádech a sedne si na okraj postele. Už má na sobě černé pouzdrové šaty, dokonale nalíčenou tvář a vlasy natočené.

Dark Wolf - PROLOG

27. září 2015 v 10:01 | Deidiam
Příběh o dívce, která potká tajemného kluka, který ji uchvátí. Není jako ostatní kluci. Chová se tajemně, nikdo neví proč. Nosí jen tmavé oblečení a pořád se schovává ve starém domě, který mu nechal jeho dědeček. Deidiam , bude chtít zjistit jeho tajemství. Zjistí ho, ale sama má stejné tajemství.
 
 

Reklama