A

Akatsuki ve škole

7. července 2017 v 19:19 | Uninedi
Konan si odkašlala a podívala se na skupinku né příliš inteligentních lidí... nebo ryb. ,,Takže milí páni..'' odmlčela se a věnovala významný pohled Deidarovi. ,,a taky dámy! Po dlouhátanském řečnění jsem Paina donutila aby vás poslal do školy... a díky tomu že vaše inteligence je rovná šestiletému dítěti začneme rovnou základkou.'' Konan se rozzářila jako sluníčko.

Akira a jeho povídky. 1) Když dráždíš draka

28. března 2016 v 9:10 | Kirae Dai
Po několika dlouhých dnech cesty se konečně vracím zpátky do mlžné. Mám skvělou náladu, jelikož se ze Shina stal chunin a jde vidět, že to konečně začíná brát vážně a že si konečně zvolil svojí cesty.

Akatsuki na VSPŠ - 1) noví spolužáci, možná i nová láska?

17. února 2016 v 16:35 | Itachi
V těchto příbězích budou Akatsuki navštěvovat Střední školu a budou na oboru Ekonomika a podnikání. Ano jak si myslíte tuto školu vybral Kakuzu a postupně se dozvíme co se dělo v podání našich oblíbených Akatsuki. Kromě nich tam jsou i dvě dívky, které tam chodí a jako jediné se trochu s Akatsuki baví Asaki a Andy. Jak to všechno začalo.....

Alianční tým Konoha: kapitola 3) Konoha

17. listopadu 2015 v 15:33 | Kirae Dai
Kapitola 3
Po zhruba dvanácti hodinách rychlejší chůze se začíná smrákat......
"Hej Hideki!" zařvu na Hidekiho dopředu.
"Jo?" ozve se a otočí se na mě.
"Kdy to zabalíme? Už se stmívá a navíc mám hlad!"

Alianční tým Konoha: Kapitola 2) Týpek s divnýma očima.

17. listopadu 2015 v 15:32 | Kirae Dai
Kapitola 2
Po několika dnech cesty, při které jsem většinu času prospal (stejně jako i většinu času doma) jsme se konečně dostali na dohled zemi ohně.
"Tak tohle je ono?" zeptám se kapitána mírně znechuceně.

Alianční tým Konoha: Kapitola 1) Nečekané poslání

17. listopadu 2015 v 15:31 | Kirae Dai
Kapitola 1
"Hej, Shine...?!" řve máma z obýváku.
"Jooo?" zařvu na celý barák.

Akatsuki gang 02 - První banka aneb banda pitomců

11. dubna 2015 v 11:07 | Kimiimaro
Přišlo ráno. Všichni nakráčeli do jídelny, usedli ke stolu, a naštvaně zírali na Peina (přes noc se totiž ztratily shurikeny, kunaie, svitky, lanka, Samehada, loutky, jíl, papír a Hidanova kosa), ale Pein si jich nevšímal, a s kruhy pod očima si mazal máslo na chleba. Zetsu se snažil najít příležitost k ukousnutí něčí hlavy, ale jediné, na co se zmohl, byla hádka černé a bílé poloviny, jestli mají sežrat Hidana nebo Deidaru.

Akatsuki gang 01 - Co je to pistole?

11. dubna 2015 v 11:07 | Kimiimaro
Jednou takhle Akatsuki sedí u večeře. Pein přemýšlí, zatímco ostatní přežvykují jídlo...
"Peine?" vyrušil jeho přemýšlení Hidan.
"Co mi chceš?" odvědil mu Pein nevrle.

Akatsuki na dovolené aneb Chorvatsko už nebude jako dříve

1. března 2015 v 9:07 | Itachi
Byl slunečný červencový den a Akatsuki se líně váleli v obývacím pokoji. Přišel Pein, který už jich měl plné zuby a řekl, že mají posledních 14 dnů volna, než se vydají na lov Bijjuu. A tak přemýšleli, co by mohli dělat. Tobi chtěl jet do Prátru, Kisame kdekoliv k vodě, Zetsu do pralesa, že je tam hodně zeleně, a že je tam mnoho možnosti k seznámení, Deidara chtěl někam, kde může vyhazovat věci do povětří, na to mu Kakuzu řekl, že má jít do dolů, Kazuku, že chce do banky, protože je tam hodně osamocených peněz, které by si mohl vypůjčit (samozřejmě ukrást), Hidan, že je mu to jedno Sasori se raději nevyjádřil a Itachi navrhnul, co kdyby jeli někam k moři.

Ani smrt nás nerozdělí 01 (MinaKushi)

2. ledna 2015 v 15:13 | kainen
Bylo časné ráno, když dvě ženy procházeli po prašné cestě lesem. Okolo nich švitořili ptáci a bzučel hmyz, kousek od nich leželo menší jezírko, s nádhernými bílými Lekníny. Krajina byla úchvatná a tak obě mlčely, každá zabraná do svých vlastních myšlenek.
 
 

Reklama