Skrytá moc

13. srpna 2018 v 21:49 | wolfdemon1 |  S, Š
1.Kapitola
Začátek

Celé to začalo před pár lety, kdy se narodil chlapec jménem Manzo Asaki. Jako malý přišel o rodiče, když na Konohu zaútočil devítiocasí. Od té doby se o něj stará jeho babička. Měl jen jednoho kamaráda a to byl Uzumaki Naruto. Když mu bylo osm let babička mu táké umřela. Od toho okamžiku byl Asaki jenom sám. Ale to se změnilo když přišel den kdy na akademii byli závěrečné zkoušky.


''To jsem zvědav o jakou techniku půjde,'' začal přemýšlet Asaki.
''Ahoj Asaki jak se dneska máš?'' objevil se za mnou Naruto. ''Jo ujde to,'' začal Asaki ''hele Naruto, seš nervozní z těch zkoušek?'' Žluto-vlasák nervozně přikívl. Najednou se ve dveřích objevil mistr Iruka. Začal číst jména těch co měli jít. Po pár minutách řekl:
''Manzo Asaki.'' V tu chvíli jsem ztuhnul. Šel jsem a postavil jsem se před mistra Iruku a Mizukiho.
Začal jsem skládat pečetě: ovce, had a tygr. A hned na to jsem vykřikl:
''Bunshin no jutsu!'' V tom se vedle mě objevili dva klony. Jeden byl perfektní, ale druhý bohužel neměl ruce. Začal jsem se bát že neprojdu, ale oba učitelé mi to uznali.
Takže jsem dostal svou vlastní konoháckou čelenku. Ovšem naplnila se má nejhorší obava. Naruto zase neprošel. Šel jsem směrem k němu, ale než jsem se protlačil byl pryč.

Další den bylo na akademii bylo rozdělení do týmů. A však něco mě překvapilo. Byl tam i Naruto a měl čelenku. Chtěl jsem se ho zeptat jakto že ji má, ale přišel Iruka a začal říkat rozdělení do týmů.
Ti co umí počítat věděli, že někdo bude sám v týmu. Za pár sekund jsem zbýval už jen já, Naruto, Sasuke a Sakura.
''Takže poslední tým bude jako vždy po třech, což znamená že jeden bude sám. Takže poslední tým se skládá z Uzumakiho Naruta, Uchihi Sasukeho a Haruno Sakuri. Takže Manzo Asaki je sám.''

(Ahoj jsem moc rád že jste si tento příběh přečetli. Ano je trochu kratší, ale nebojte příště to bude o něco delší:ky:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Editor | 13. srpna 2018 v 21:51 | Reagovat

Vložil Akumakirei, Po, 2018-08-13 00:22 | ----
Ahoj :)
Pěkné, že ses pokusil něco sepsat, ale bohužel ti to nemůžu vydat. Text je příliš krátký, i první díl musí mít nějaký ten rozsah, a hlavně příběhů jako je tento už konoha viděla mnoho. Ffku ti přesunu na externí blog, a kdo bude chtít, najde si ji tam.
Přečti si nejprv fanfikce jiných autorů (v tomto fóru najdeš nějaké doporučené, co se líbili ostatním čtenářům), pak sám popřemýšlej nad něčím originálním a zkus to znovu, sloh i pravopis máš na svůj věk hezký :)

Vložil wolfdemon1, Po, 2018-08-13 20:53 | ----
Ahoj:-)
Moc ti děkuji za odpověď. Příště se budu víc snažit to napsat delší a podívám se i na nějaká ji FF.
Také ti děkuji za pochvalu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama