love 5

4. července 2018 v 13:24 | Hinata.Hyuuga |  L
Naruto se rozeběhl směrem k nim a povalil Itachiho který si ho nevšiml protože cosi šeptal svému bratrovi. Naruto do něj bušil pěstmi a když se koutkem oka podíval na Sasukeho který pořád bezvládně ležel na zemi…zlost ho přemohla. Začal mu růst první ocas. Jediné co Naruto slyšel byl výkřik Itachiho. "Naruto neee!" "Rasengan!" Naruto vykřikl že to bylo slyšet celím lesem. Narutova ruka lehce projela Itachiho hrudníkem a navždy ukončila Itachiho život.
Když Neji uslyšel řev Naruta věděl že je to problém všechny vzbudil a rozeběhli se směrem k nim.


Sakura mezitím vyléčila Hinatu která upadla do hlubokého spánku. Když se Sakura zvedla aby se rozhlédla vylekalo jí to ticho. Hned potom si všimla bezvládného Sasukeho na zemi a Naruta klečícího vedle mrtvého Itachiho. Naruto těžce oddychoval ale vypadal v pořádku. Sakura vykřikla a běžela k Sasukemu. Položila ne něj ruce a začala léčit.
Mezitím Neji s celou skupinou dorazili. To co uviděli je vyděsilo. Jak Neji uviděl Hinatu ležet bezvládnou opodál otočil se na Naruta."Ty parchante! Co si udělal s mojí sestrou??!! Já tě zabiju!!" už se chtěl rozeběhnout k Narutovi ale před něj se postavila Sakura. "Neji uklidni se. Naruto Hinatu zachránil. To byl Itachi kdo jí skoro zabil. Ale už je v pořádku a Itachi je…" nechtěla říct to slovo. Místo toho se obrátila směrem k Narutovi. "Je mrtvej! Ten kretén jí málem zabil!" Naruto měl v očích slzy a opatrně se podíval na Nejiho."Promiň že sem ti to neřekl…..ale já……prostě to nešlo!" Naruto se podíval na Hinatu a pomalu k ní popošel. Neji se k němu přidal. "Pokud jí neublížíš….budu rád že má někoho takového." Naruto se pousmál. "Děkuju" a oba došli k Hinatě. Byla roztomilá."Když dovolíš." Naruto se podíval na Nejiho a ten jenom pokynul hlavou bez toho aniž by se na něj podíval. Naruto vzal Hinatu do náruče a zmizel."Hodně štěstí" tyto slova co zašeptal Neji jemě odnesl vítr a nesl je kdoví kam. Neji se podíval na Sakuru ta jen přikývla. "Jdeme domů" neji se obrátil ke své skupince a všichni zmizeli. Všichni až na Sakuru. Seděla tam a koukala Sasukeho. Čekala až se probudí.
Někde u jezera zastavil Naruto a položil Hinatu na měkký mech. Sedl si vedle ní a koukal na klidnou hladinu. Když vyšel měsíc Hinata se probudila a první co spatřila byla hladina na které se odráží úplněk. Potom si všimla že vedle sedí Naruto a kouká na vodu. Když ho uviděla začervenala se. Vzpomněla si na květinu kterou jí dal. A pak si vzpomněla co se stalo. Objevil se ta Itachi a odhodil jí. Víc si nepamatuje. Vedle ní ležel puket stejných květin co utrhl předtím. Znova se podívala na Naruta. Z hlavy mu stékala krev."Naruto ty krvácíš!" Hinata se na něj vrhla a chtěla prohlídnout zranění ale Naruto jí velmi jemně a velmi opatrně odstrčil."To nic není. Ale jak se cítíš ty?" Hinata nebyla schopná slova. Naruto se jen usmál a políbil jí. Hinata strnula a potom se pouze poddávala tomu krásnému pocitu zvanému LÁSKA. Byli tam spolu až do rána. Potom si Naruto vzpomněl na Sasukeho a spolu se vrátili na to místo kde je nechali. Naruto měl zvláštní pocit který doufal že je mylný. Hned jak dorazili zjistil že nebyl. Jediné co na tomto místě našli byla Sakuřina páska. U ní byl papírek. Naruto ho vzal a začal číst."Naruto…..děkuju" byl to rukopis Sasukeho a Naruto pochopil co se stalo. Spadl na kolena a po tváři mu stékaly slzy. "Chápu to Sakuro…." Jeho slova vítr odnesl až velmi daleko kde se na chvíli zastavily dvě zvláštní postavy. Jedna z nich pouze kývla hlavou."děkuji Naruto….." Pousmála se a kývla na partnera. Oba vyrazili někam daleko. Ani sami nevěděli kam. Nikdo už je nikdy neviděl.
Jednoho dne se chystala svatba. Naruto toho večera kdy "zmizela" Sakura se Sasukem požádal Hinatu o ruku a ona samozřejmě řekla ano. Svatba probíhala hezky a Naruto i Hinata byli šťastní že jejich den konečně přišel. Hodně pozdě večer se šli naši dva novomanželé na oblíbenou louku a povídali si. Vzpomínali na Sakuru a Sasukeho. Před nimi najednou vybouchl kouř. Naruto vstal a postavil se do obraného postoje před Hinatu. "Ahoj Naruto" Naruto nevěřil svým uším. Byl to hlas Sasukeho. "Sasuke?" Sasuke se Sakurou vyšli z kouře. "Gratuluju" Oba se zasmáli a celou noc všichni čtyři seděli na louce a povídali si. O minulosti,přítomnosti i budoucnosti. Když vycházelo slunce a louku zalilo teplé ranní světlo Sasuke vstal a pokynul Sakuře. Všichni se rozloučili. Sasuke a Sakura si stoupli a připravili použít džucu na přemístění. "Sbohem" Zašeptali všichni čtyři najednou a potom ti dva zmizeli. "Půjdem" Naruto vzal Hinatu do náruče a odnesl jí domů. Ještě než s ní v náručí zmizel zešeptal."Hodně štěstí." Pousmál se a zmizel s Hinatou v domě.

Út, 2008-04-01 20:04
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Editor | 4. července 2018 v 13:28 | Reagovat

Vložil YoshieH, So, 2011-10-29 19:35 | Ninja už: 2655 dní, Příspěvků: 218 | Autor je: Konohamarova chůva X
Krásný, povedený, nádherný... myslím, že by to vystihlo více slov. :D

Vložil Tez, Pá, 2008-07-18 23:13 | Ninja už: 3756 dní, Příspěvků: 30 | Autor je: Prostý občan X
Moc pěkné. Krásně napsaná povídka, jen co je pravda =)

Vložil Hinata.Hyuuga, St, 2008-08-06 22:15 | Ninja už: 3853 dní, Příspěvků: 77 | Autor je: Prostý občan X
dekuju

Vložil Sakiro, Út, 2008-05-13 18:14 | Ninja už: 3704 dní, Příspěvků: 340 | Autor je: Prostý občan X
Panebože to nejlepší co jsem viděl

Vložil Hinata.Hyuuga, St, 2008-05-14 09:44 | Ninja už: 3853 dní, Příspěvků: 77 | Autor je: Prostý občan X
tyyyyjo....dekuju....to sem necekala.....Laughing out loud diky...:D

Vložil hrabošík-san, Ne, 2008-05-04 15:47 | Ninja už: 3742 dní, Příspěvků: 321 | Autor je: Prostý občan X
davam...chvile napeti...99,99%!!!:D

Vložil Hinata.Hyuuga, Út, 2008-05-06 14:57 | Ninja už: 3853 dní, Příspěvků: 77 | Autor je: Prostý občan X
wow....diky....:D

Vložil Hinata.Hyuuga, Čt, 2008-04-03 11:51 | Ninja už: 3853 dní, Příspěvků: 77 | Autor je: Prostý občan X
pokracovani.....no ja newim.....uz by to bylo asi nudny ale muzete se spolehnou ze bude dalsi ff.....dekuju moooooooooooooooooooooooooooooc a mam vas rada....:D:D

Vložil Fňu, Čt, 2008-04-03 10:04 | Ninja už: 3913 dní, Příspěvků: 6053 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka X
to je koniec alebo bude ešte pokračovanie?:))

Vložil hinata-sempai, St, 2008-04-02 21:59 | Ninja už: 3809 dní, Příspěvků: 790 | Autor je: Prostý občan X
Skvělý!A přesně bude nějaký pokráčko nebo další FF?

Vložil Skorp1k, St, 2008-04-02 20:38 | Ninja už: 3885 dní, Příspěvků: 152 | Autor je: Prostý občan X
Bomba uz sem se nemohl dockat kdy to sem doputuje a najednou je to tu !?!?!! :) ani mi to nejak extra newadilo ze to tak dlouho trvalo :)
Bude pokracko nebo nejaky novy FF ??? :D

Vložil Hinata.Hyuuga, Út, 2008-04-01 20:05 | Ninja už: 3853 dní, Příspěvků: 77 | Autor je: Prostý občan X
omlouvam se ze to tak dlouho trvalo....opravdu se mooooooc omlouvam... tesim se na vase prispevky papa vase lenicka:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama