Dream 1

4. července 2018 v 13:30 | Hinata.Hyuuga |  D
Není to tak dlouho co se tenhle příběh odehrál. Je to příběh o dvou lidech. Vlastně hlavně o jednom. O dívce. Byla cekem normální ale jedna událost jí změnila život. Jmenovala se Lenka.

Byl pátek. Normální den jako každý jiný. Lenka zase vstávala o tři minuty dřív než budík. Začalo jí to dohánět k šílenství. Přemýšlela nad tím jestli se zvedne nebo jestli zůstane ležet dál. Nakonec se zvedla. Podívala se na obrázky nad postelí. "Dobré ráno" zašeptala aby nikoho nevzbudila. Koukala na obrázky před sebou a přemýšlela jaké by to asi bylo kdyby se tam dostala. Kdyby se dostala do světa anime. Za Narutem a ostatními. Lenka milovala anime a pohádky tomu podobný. Nakonec odvrátila oči a šla se umýt. Když si balila tašku vypadly jí z šuplíku staré fotky.

Když se sehnula aby je zvedla, projela jí ostrá vlna vzpomínek. Bolelo to. Myslela na dny neměla žádné starosti. Na dny kdy všechno bylo v pohodě. Kdy měla spoustu kamarádů. Uklidila je zpátky do šuplíku, hodila si tašku na záda a šla do školy. Jediný důvod proč se tam těšila byl že znova uvidí Pepu. Pepa byl její tajná láska. On jedinej si s ní povídal o její vášni. O anime. Všichni ostatní si z ní kvůli tomu dělali srandu a ignorovali jí. Ale Pepa byl trpěliví a vyslechl jí. Povídal si s ní. Měla ho moc ráda i když se někdy choval jak debil. Ale to k němu patřilo. Po tomhle přemýšlení jí vytrhl až moc známý zvuk zvonku. Měla matiku. Nuda jako celej den. Pepa měl ten den kdy o ní neprojevoval zájem. Byl to ten idiot kterým se bohužel stával čím dál častějc.
Zvonek zazvonil. Myslela si že to bude přestávka jako každá jiná. Že se bude moct ponořit do obrázků a knihy. Ale nebylo to tak. David, kterého Lenka neměla zrovna v lásce, se zase projevil. "Hej Lenko…..jak se má Naruto? A jaký to s nim bylo včera večer?" Lenka na tyhle věci byla alergická. Nesnášela když se někdo navážel do Naruta. Obzvlášť takhle. Trhla hlavou. Podívala se na něj děsivýma očima a vstala. "Davide kolikrát ti mám říkat že to nesnášim?!" David měl zlomenou nohu a tak byl opřenej o lavici a koukal na ni vyzívavím pohledem. Lenka tyhle slova snášela až moc dlouho. Něco v ní se probudilo. Lenku obklopila čistě černá záře která jí celou prostupovala. Všichni užasle odstoupili až na Davida. Ten jen stál a koukal. Lavice před Lenkou pod tlakem záře odlítla na stranu. Vzala s sebou několik dalších lavic a málem zabila dva lidi. David vytřeštil oči ale nehýbal se. "Lenko" Vydechl. Černá aura zmizela a všichni se zděsili. Lenka tam stála a v rukou měla černě planoucí koule. Její jinak krásně modré oči se změnili. Najednou se jí zúžili zorničky a měla černý oči. Stejně jako ta aura. Napřáhla se aby po Davidovi hodila další kouli. Najednou se tam objevil Pepa. Měl na zádech katanu a kolem sebe bílou auru. Zastavil útok a pomalu šel k Lence. Došel až k ní a objal jí. Oba potom zmizeli. David tam stál a koukal na místo kde před chvíli stála Lenka a Pepa. Nebyl schopný slova.
Lenka s Pepou se objevili na louce obklopené lesy. Lenka už byla zase normální ale omdlela. Spadla Pepovi do náruče. Ten jí donesl pod mohutnou sakuru a položil jí. Sedl si vedle ní a čekal. Po chvilce vytrvalého čekání se tam objevila Jana. Byla to Lenky sestra. "Pepo dostala sem tvojí zprávu. Je v pořádku?" "Ano je…..ale je asi unavená." Podíval se na ní a potom na Janu. "Už je připravená to vědět." Podíval se na ní. A koukal na ní ještě dlouho po tom. Někdy k večeru se Lenka probudila a první co viděla byl Pepův klidný obličej. "Pepo…..kde….kde to jsme?" "Tam kde si vždy chtěla být." Lenka se posadila a rozhlédla se. "jsme v jiném světě. Ve světě kde žije Naruto." Vstal a pomohl jí taky vstát. "to….to nemůže být možný…." Lenka znovu padla na kolena. "ale je…..a tohle je tvoje." Pepa jí podal oblečení a pásku. Oblíkla se. Vypadala nádherně. Najednou jako by to tu celý znala. Měla černý šaty který byli připnutý k tělu. Pásku měla přes pás. Měla katanu a rozpuštěný dlouhý vlasy který jí sahali až na záda. Pepa na sobě měl černý kalhoty s bílim tričkem. A pásku přes čelo. "Lenko máš v sobě démona černýho tygra. Já mám černobílího papouška. A tvoje sestra….." nestihl to dopovědět. "MOJE SESTRA??!!! Ona o tom ví taky??!!" klid Leni. Jana k ní došla a postavila jí na nohy. "Já mám stříbrnou kočku. Je mi líto že sem ti to neřekla ale nemohla sem…" Jana se na ní omluvně podívala a objala jí. "Dobře ale…..jak je tohle možný?" tohle je protože si měla hodně silnou vůli že to existuje. Ale teď musíme jít. Jsme v jednom týmu a musíme tě představit." Jana jí vzala za ruku a všichni tři běželi Lence neznámo kam……

Út, 2008-04-29 21:14
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Editor | 4. července 2018 v 13:32 | Reagovat

Vložil Hinata.Hyuuga, Út, 2008-04-29 21:15 | Ninja už: 3853 dní, Příspěvků: 76 | Autor je: Prostý občan X
tohle je pribeh vymisleny v moji hlave.....kdyby se tak stal.....:D nonic.....doufam ze se libilo......

Vložil 1temari1, So, 2008-05-03 20:21 | Ninja už: 3795 dní, Příspěvků: 114 | Autor je: Prostý občan X
suuuuuper uz sa tesim na pokracko

Vložil Hinata.Hyuuga, Po, 2008-05-05 09:57 | Ninja už: 3853 dní, Příspěvků: 76 | Autor je: Prostý občan X
dekuju.......neboj bude....brzo.....:D

Vložil ReaDyCZ, Po, 2008-05-05 10:18 | Ninja už: 3794 dní, Příspěvků: 61 | Autor je: Prostý občan X
hustyy...tyjo....ze zacatku sem si rikala ze to bude kravina...ale poklona...fakt ulet : )

Vložil Hinata.Hyuuga, Út, 2008-05-06 14:49 | Ninja už: 3853 dní, Příspěvků: 76 | Autor je: Prostý občan X
tyjo.....sem rada zes to vydrzela az do konce.....:D a diky za poklonu....:D

Vložil DJAfro, Út, 2008-05-06 19:31 | Ninja už: 3768 dní, Příspěvků: 120 | Autor je: Prostý občan X
¨pánejo....

Vložil Hinata.Hyuuga, St, 2008-05-07 14:56 | Ninja už: 3853 dní, Příspěvků: 76 | Autor je: Prostý občan X
co panejo?? jak si to mam vysvetlit??......:D

Vložil DJAfro, Ne, 2008-05-11 11:50 | Ninja už: 3768 dní, Příspěvků: 120 | Autor je: Prostý občan X
že to bylo dobrý!!!

Vložil Ayashiki, St, 2008-05-07 19:07 | Ninja už: 3914 dní, Příspěvků: 489 | Autor je: Prostý občan X
Neviem aký účinok si zamýšľala, aby to malo na ľudí, ale mne to prišlo... Vtipné :D Akoby som čítala sama o sebe, samozrejme len po tú časť kým sa neobjavila čirena žiara :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama