Červenec 2018

Výlet Týmu 7

15. července 2018 v 20:45 | D1X1 |  Mise FF
Výlet Týmu 7
Naruto a Sasuke spolu jako obvikle bojovali v lese a Naruta Konoha už nudila tak se rozhodl jít mimo domov . Tak šli za Sakurou a řekli ji že chcou někam mimo domov a Sakura že klidně ale kam? Tak Naruto,Sasuke a Sakura přemýšleli kam by mohli jít. Pak se rozhodly že by mohli jít do Písečné vesnice a navštívit Kazekageho. Tak šli...
Kdyý tam konečně došli tak Gaara hned vylítl se svoji kanceláře a přišel je uvítat. Tak všichni šli na oběd,kávu a potom do baru bavit se (y) KONEC

Eldoras FF - Díl první

13. července 2018 v 0:10 | Eldoras |  E
Liberecké nádraží bylo jako vždy ponořeno do mlhy nebo to snad byl obyčejný městský smog? Ať tak nebo tak, bylo vidět na pět, maximálně šest kroků víc ne. Lidé bloudily po nástupištích a hledali neosvětlené tabule s jejich odjezdy vlaků. Nádraží bylo velké a tak zvyšující se nervozita byla cítit všude kolem. Něco se dělo, to lidé cítily ale co? Mlha která spadla jim nepřipadala nějakým způsobem vyjímečná, prostě normální ráno ve městě, které bylo obklopeno horami. Ale přece jen, je tu něco v nepořádku. Proč si toho asi nikdo nevšímá? Z dálky se ozvalo silné naražení dvou ocelí nebo to snad bylo tady vedle mne? Ne, to snad ne. Mlha má tendenci člověka zmást to ano ale co to jen může být?

Dream 1

4. července 2018 v 13:30 | Hinata.Hyuuga |  D
Není to tak dlouho co se tenhle příběh odehrál. Je to příběh o dvou lidech. Vlastně hlavně o jednom. O dívce. Byla cekem normální ale jedna událost jí změnila život. Jmenovala se Lenka.

Byl pátek. Normální den jako každý jiný. Lenka zase vstávala o tři minuty dřív než budík. Začalo jí to dohánět k šílenství. Přemýšlela nad tím jestli se zvedne nebo jestli zůstane ležet dál. Nakonec se zvedla. Podívala se na obrázky nad postelí. "Dobré ráno" zašeptala aby nikoho nevzbudila. Koukala na obrázky před sebou a přemýšlela jaké by to asi bylo kdyby se tam dostala. Kdyby se dostala do světa anime. Za Narutem a ostatními. Lenka milovala anime a pohádky tomu podobný. Nakonec odvrátila oči a šla se umýt. Když si balila tašku vypadly jí z šuplíku staré fotky.

love 5

4. července 2018 v 13:24 | Hinata.Hyuuga |  L
Naruto se rozeběhl směrem k nim a povalil Itachiho který si ho nevšiml protože cosi šeptal svému bratrovi. Naruto do něj bušil pěstmi a když se koutkem oka podíval na Sasukeho který pořád bezvládně ležel na zemi…zlost ho přemohla. Začal mu růst první ocas. Jediné co Naruto slyšel byl výkřik Itachiho. "Naruto neee!" "Rasengan!" Naruto vykřikl že to bylo slyšet celím lesem. Narutova ruka lehce projela Itachiho hrudníkem a navždy ukončila Itachiho život.
Když Neji uslyšel řev Naruta věděl že je to problém všechny vzbudil a rozeběhli se směrem k nim.

love 4

4. července 2018 v 13:19 | Hinata.Hyuuga |  L
"Naruto....já.." "Počkej Hinato nic teď neříkej chtěl bych ti ukázat jedno místo......místo kam sem chodíval když sem byl malý......když sem byl sám."Naruto vedl Hinatu cestou která byla vykráčena pouze zvířaty.Nevypadalo to tu že by tudy někdy někdo chodil.Naruto šel vepředu a soustředil se na dobře známou cestu a Hinata šla mlčky za ním. V rukou svírala květinu kterou dostala od Naruta a pořád přemýšlela o tom co se asi bude dít. Hinata už nebyla taková jako dřív....ona byla silnější a když viděla Naruta tak neomdlela ale byla silnější a ovážnější. Díky Narutovi je tam kde teď je... "jsme tady" Naruto vytrhl Hinatu z přemýšlení. Zvedla hlavu a okamžitě strnula......byla na louce... na krásné louce která byla celá posetá nádhernými květinami. Byla noc a z louky byly nádherně vydět hvězdy.Naruto si sedl uprostřed louky a zadíval se na hvězdy. Hinata k němu pomalu přistoupila a sedla si k němu."Dneska je tu krásně......miluju to tady a jsem moc rád že ti to

love 3

4. července 2018 v 13:15 | Hinata.Hyuuga |  L
Sasukeho tyhle slova zabolela.....poslouchal a konečně si to všechno začal uvědomovat.Naruto pokračoval."Víš i potom co ti Orochimaru udělal jsem k tobě vzhlížel a učil se od tebe. Ale pak si se začal měnit. Myslel sis že s tou silou přemůžeš svého bratra......a pak si utek.....spůsobil si všem strašnou bolest a trápení. Hlavně Sakuře...já nechápu jakto ale chápal sem tě...stejně jako chápu gaarovu bolest chápu i to že si utekl...ale nepochopím proč nás voláš...já teď boužel nevím jestli ti můžu věřit." Podíval se na Sasukeho.Sasukemu přetekla slza po tváři. Když si toho Naruto všiml zarazil se. Nečekal to.

love 2

4. července 2018 v 13:12 | Hinata.Hyuuga |  L
Jakmile Sasuke pohlédl do Narutovích čistě modrých očí okamžitě jím projely vzpomínky na ty krásné bezstarostné dny co spolu prožili. Otřepal se aby nemusel vzpomínat.....chtěl tyhle vzpomínky navždy dostat z hlavy. Kouknul na Sakuru která klečela u Naruta a ošetřovala mu natáhlej krk. Sakura zvedla hlavu."Tak co od nás chceš? Nejsme tady přece proto abysme se jenom trápili vzpomínkama!"sykla ostře na Sasukeho.Sasuke na ní pohlédl....Tohle nečekal. Od kdy je Sakura taková? Od kdy se změnila?"Ne to ne. Já.......chtěl bych abyste mi s něčím pomohli......já nejsem dost silný jak sem

Love 1

4. července 2018 v 13:08 | Hinata.Hyuuga |  L
Byl krásný chladný večer a Naruto přemíšlel nad tím co mu řekla Sakura.
Co asi myslela tím že by si měl víc všímat lidí okolo sebe?
Naruto nebyl zrovna nejchytřejší ani nevypětější kluk a tak to za chvilku hodil za hlavu."Mohl bych jít na Ramen." Přemýšlel nahlas.
"Maslíš ty vůbec na něco jinýho?" Ozvalo se znenadání ode dveří.

Bratrstvo Elveonu (3.část)

4. července 2018 v 13:02 | UnknownKonohaman |  B
Třetí díl mé Fan-Fiction povídky...

Jen co všichni vyšli z hory,otvor se uzavřel.Nyní byl čas podívat se na papír s úkoly a nějakými poznámkami.
,,Vypadá to...že jsme spolu,"řekl Patrick.
,,To jsem si oddychl.Už jsem si myslel,že budu s Maelstrem,"podotknul Lucas a
s nechutí se na Maelstra podíval.Ten mu jeho pohled oplatil.
,,Nedělej si tu nepřátele...Hmm,tak tohle je zajímavé.Máme,tedy mám chytit
Démona Ledové země.A ty Démona Tmy",pokračoval Patrick.

Bratrstvo Elveonu (2.část)

4. července 2018 v 12:59 | UnknownKonohaman |  B
Pokračování...

,,Pojďte za mnou",vyzval je.Všech deset ho následovalo až k hoře,kde se zastavil.Poté provedl jednou rukou několik ručních pečetí,druhou rukou se dotkl hory.V ní se objevil vchod.Neznámý pokračoval ve své cestě.Ostatní ho následovali.Po zhruba deseti minutách dorazili do velké jeskyně.Viděli jedenáct kamenných výběžků vycházejících ze stěn jeskyně.
,,Každý si stoupne na jeden výběžek",vybídl ninji.K jeho velkému překvapení ho uposlechli beze slov.
,,Určitě jste slyšeli o jedenácti chakra-démonech",promluvil.Přikývli.