Gaarův syn Shinki / První dojem

13. června 2018 v 2:08 | Goldonka |  G
První dojem

Když Shinki jednou přišel na tréning svého otce uviděl tam dívku a rozhodl se jí pozdravit ale měl divný pocit. Dívka si ho zatím nevšimla a jenom sledovala tréning Gaary-sama a Shiry. Shinki se s nejistými kroky vydal za dívkou, když už byl celkem blízko konečně si ho všimla ,,ahoj "řekla dívka nejistě ,,ahoj "odpověděl po chvíli Shinki. Dívka se na něj pousměje a obrátí svůj pohled zase na tréning. Po delší době Shinki řekne ,, nooo...jak se jmenuješ a co tady děláš? " . Dívka zase obrátí svou pozornost na Shinkiho ,, jsem Raven a čekám něž táta skončí tréning s Gaarou-sama" řekla s lehkým pousmáním. Shinki zaraženě stojí na místě ,,no a ty si? " Řekne Raven. ,, jsem Shinki syn Kazekageho " odpoví rychle Shinki . Raven se zase lehce pousměje. ,, Raven jdeme je čas jít domů" řekne Shira. ,,ano tati už jdu" řekne Raven s úctou ve hlase ,,tak zatím Shinki synu Kazekageho" řekne s úšklebkem už u dveří Raven.


,, Co se děje Shinki " zeptá se Gaara svého syna ,, co ..nic " Shinki jemně sklopí oči k zemi. Gaara se ne něj podívá ale nic neřekne. Po chvilce ticha ,, nevěděl jsem že tvůj trenér má dceru " Gaara se lehce pousměje ,, co tady dělala, myslel jsem že jsem můžu já a strýček Kankuro" Gaara se nad tou otázkou trochu zamyslel ,, Shira jí sem občas vezme " Shinki se rozhodne odejít ale něž se dostane ke dveřím zaství ho jeho otec ,, a co ty si tady potřeboval?" ,, no..." Začne nejistě Shinki ,,vlastně jsem se přišel podívat na tvůj tréning " a zase se podívá do zemně. Gaara se usměje a řekne ,, jdeme ". Shinki poslechne a jde za svým otcem.

Ve svém pokoji pořád přemýšlel o té dívce. Když zavřel oči vyděl jí stát přímo před ním. Měla krásné červené vlasy které byli rozpuštěné a dlouhé až skoro k lýtkům. Zvláštní oči takové zeleno modré na sobě měla černá krat´asky tričko s krátkým rukávem s takovou tmavě červenou barvou na pravé noze pouzdro na kunaje obvaz na praná ruce pod ramenem vedoucí až k loktu a další na levé noze začínající pod kolenem a končící nad botami a pásku vesnice měla hrdě uvázanou na čele. Podle Shinkiho byla krásná a chtěl jí poznat trochu víc ale nabyl si jistý jestli to samé chce i ona a tak celou noc přemýšlel o tom jak jí příště pozdraví.

Poznámky:
Tohle je můj první příběh na Konoze a jo vím asi tam budou chyby ale psala jsem to v noci tak prosím mi nepište že tam mám chyby děkuji :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Editor | 13. června 2018 v 2:09 | Reagovat

Vložil Akumakirei, St, 2018-06-13 00:36 | Ninja už: 3504 dní, Příspěvků: 1976 | Autor je: ONLINE, Editor všeho, Editor FF, Prostý občan X
Jenže na Konoze na chyby upozorňujeme, to bys musela jinam. Nenapsala jsi jeden jediný řádek dobře. Přímá řeč, řádkování, pravopis, čárky, navíc absence logiky jména, řádného děje, krátký rozsah textu... Očividně jsou ti však ukradené, proto tvůj výtvor přesunu na externí blog.
Jestli se chceš v budoucnu pokusit přispívat, prohlédni si už vydané fanfikce a jejich úpravu, seznam se s Pravidly FF, a teprve pak zkus něco přidat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama