Smutný Valentýn

12. února 2018 v 15:24 | nikol |  Mise FF
Byl krásný zimní den a Sasuke byl jako vždy chladný a plný nenavisti ke skryté listové,ale na rozdíl Naruto nezapomněl na den svatého Valentýna a začal shánět dárek pro Orochimara kterého z plného srdce miloval tak že by ho i zabil.Bylo pravé poledne když se Sasuke přířítil s Tobim chidory a rukou plnou ruží,Toby měl v ruce bombonieru ve tvaru srdce krabyčku a velkou nezabalenou krabici,všichni byli zvědavý pro koho to je a začali vyzvídat ale nepovedlo se jim to.

Tobi zmizel časoprostorem a objevil se před Deidarem,položil věci na zem,nechal si jen krabicku a nesměle se zeptal vezmeš si mne? předal velkou krabci s bombonierou a zeptal se znovu vezmeš si mne? Deidar neodpovídal Tobi toho začínal mít pravě dost a na celou chodbu zařval Senpai vezmeš si mne?! opět nic a Deidar Tobimu zmizel před oke.Po nějaké době vylezl Naruto a začal se omlouvat že to byl jen klon že si z něj dělal srandu.Naruto si myslel že ho Tobi zabije ale on ho jen dlouze polibil a řekl arigato odešel za pravým Deidarem a zkoušel to znovu vezmeš si mne?tentokrát se ozvalo ANO Tobi deidara objal a předal mu velkou krabici na které bylo napsáno for Deidar.Deidar krabci otevřel a podíval se do vnitř.V krabici byly krasné bílé,dlouhé šaty Tobi také podal malou krabičku se specialním akacuki zasnubním prstenem.Tobi a Deidar se polibi a Narutovi došlo že je Valentýna a šel shánět dárek pro Sasukeho.Bylo pět hodin odpoledne a všude zavírali až na kramek s ramenem a lekárnu naruto si řekl že sasukeho z fetuje a dárek mu koupí zítra tedy 15.1. ráno a tak to i udělal.Mezitím kakashi ješte toho dne tedy 14.1. ve 13:00 dočetl svou knihu a šel za Mei stím že jí miluje Mei mu řekla neobtěžuj mne ty uchiláku a mrštíla po něm kunaj se zapalným lístkem ve tvaru srdce.Kakashi ho díky svému mangekyou sharenganu zastavil a uhasil ho.Mei se otočila na své kagovské židli rozlomila stul a zařvala mužeš sakra už vypadnou nebo mám zavolat Paina.Kakashi se jen smutně otočil a odešel pryč.Naruto začiná shanět dárek.Sehnal jen kytici plnou včel jinak nic.Šel za Sasukem který si vzal květini a okamžitě je vyhodil z okna i s Narutem a zavřel.Naruto skončil na JIPU kuli tomu že byl alergicky na včeli pobodaní.Tobi a Deidar měly za nedlouho svatbu a žili s polu šťastně až do té doby než se Deidar odpálil THE END

Poznámky:
PS:: OMLOUVAM SE ZA PRAVOPIS Ino ti gratuluje!Ino ti gratuluje!Ino ti gratuluje!

Poznámka editora: Neuznaný příspěvek do Zamilované FF mise, únor 2018.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Editor | 12. února 2018 v 15:25 | Reagovat

Vložil Akumakirei, Ne, 2018-02-11 19:30 | Ninja už: 3383 dní, Příspěvků: 1930 X
Drahá nikol, pravopis je to poslední... Četlas vůbec ta pravidla mise? Nemá cenu se ptát, zda jsi zavadila o samotná Pravidla FF. Nevešla ses ani do zadaného rozsahu, ani do tématu, párování muž s mužem se tu nevydává.

Text ti přesunu na externí blog, tohle opravit nejde. Abych ti hned nebrala nadšení, máš do konce mise možnost napsat ještě jinou fanfikci, ale! Přečti si Pravidla FF, jsou jednoduchá, pak znovu pravidla mise, text musí mít minimálně 6000 znaků. Podívej se na texty, které tu běžně vychází, prohlédni si, jak vypadají. Ale pokud mi znovu pošleš něco takového jako tady, misi ti odškrtnu jako nesplněnou.
Odpověz mi sem a napiš, jestli o další možnost stojíš, nebo ne. Jestli ne, odškrtnu ji jako nesplněnou rovnou.

Vložil nikol, Po, 2018-02-12 14:15 | Ninja už: 1 dní, Příspěvků: 11 X
pravidla jsem četla ale ja jím neruzumim mam disortografii,dispraxii,dislexii a to mi neumožnuje pochopit zadani

Vložil Akumakirei, Po, 2018-02-12 15:15 | Ninja už: 3383 dní, Příspěvků: 1930 X
Chápu, že to s dysfunkcemi může být těžké, ale z tvého výčtu nerozeznávám nějakou, která by úplně znemožňovala srozumitelnost čteného textu, jen ti znesnadňovala tvé samotné psaní. Na rozdíl od jiné, poměrně šikovné slečny jsi třeba hned pochopila, jak ffku vložit a poslat, speciální smajlíky jsi taky našla. No, viděla jsem, že se po Konoze už umíš celkem pohybovat a hlavní zadání jsi taky vcelku pochopila, jen ta pravidla uplavala. Viz i k tvé zprávě, kterou jsi mi poslala, právě Pravidla FF jsou v zadání jako odkaz uvedena, aby je nikdo nemohl minout. A když si nejsi jistá použitím, stačí se mě slušně zeptat.
Pokud navíc víš, že jsi nějak znevýhodněná a zřejmě ti to nepůjde, tak je nesmysl se do takové mise pouštět. Na Konoze jde vydávat povídky i mimo psací mise, je tedy lepší nejdřív zkusit to než misi. A úplně nejlepší je zkusit se vypisovat vedle, třeba na vlastním blogu, kde tě nikdo neomezuje, třeba by ti to pomohlo a časem bys mohla pěkně psát.
Tuhle fanfikci ti tedy přesunu na blog a myslím, že bude rozumné se domluvit, že ti misi neuznám (edit. ah, teď vidím, že jsi sama vzdala). Zkus si psát pro sebe vedle a třeba by ses pak někdy mohla zapojit alespoň do klasických fanfikcí.

2 Editor | 12. února 2018 v 20:50 | Reagovat

A teď ještě při mazání vidím, že jsi ffku zařadila jako Soutěž a Obecné, i když tam máte polopatě jasno vysvětleno, co kde zaškrtnout, achjo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama