Naruto je 'velký' romantik!

21. února 2018 v 20:26 | miko-kun |  Mise FF
Pohled Naruta:
Ach jo. Zejtra je valentýn a já ještě nemam nic vymyšlenýho. Co bychom mohly asi podniknout? Romantická večeře? Né, to je moc ohrané. Hezký výlet? To sotva. Není kam. Nebo nějaký dárek? No jo, jenže co? Sakra, z toho přemýšlení mě akorát bolí hlava. Tak co sakra udělám?

Později:
K čertu, proč mě nic nenapadá. Já se snad dřív stanu hokagem, než na to příjdu. Hele není to Hinata?

Pohled třetí osoby:


"Ahoj Hinato, co tu děláš takhle pozdě večer?", zeptá se Naruto zvídavě.

"Byla jsem pomoct Saskemu s dárkem na valentýna. Řeknu ti, že neschopnějšího člověka co se lásky týče, jsem jakživ neviděla. Chudák Tenten", povzdechne si Hinata.

"A nechtěla by si pomoc i mě? Já jsem úplně v koncích! Chci vymyslet něco neobyčejného, ale vůbec mě nic nenapadá. Pomůžeš mi prosím. Valentýn je za dveřmi a já nic nemám!" Naruto už zřejmě propadá do zoufalství.

Hinata na něho koukala stylem - prosím, už ne!!! - Bylo vidět, že už toho má také plné kecky, ale jelikož neumí říct ne, tak jen pokývala hlavou a daly se do plánování.

Později:

Pohled Naruta:

Tak vše už mám připravené. Ještě, že jsem tu Hinatu potkal, jinak bych byl v pěkné bryndě. Teď už jen zbývá doufat, že vše půjde podle plánu a že něco nepokazím...zase.

Den D:

"Dobré ráno zlato" pověděl Naruto, zatímco se zubil od ucha k uchu.

"Dobré" řekla ta osoba s rozespalím hlasem.

"Mám pro tebe přichystané překvapení." Naruto prakticky ozářil svým úsměvem celou konohu.

"A mohu vědět jaké?" zeptala se zvědavě.

"Ne! To uvidíš až budeme na místě!" oznámil Naruto.

Finále:

Konečně jsme dorazily na místo určení. Byly jsme na male mýtince s potůčkem, obklopená stromy. Ptáci, kteří byly na větvích svým zpěvem dodávaly romantickou atmosféru. Uprostřed mítiny byla rozprostřena deka, na které byly všelijaké pokrmy. Samozřejmě nesmí chybět svíčky, které byly všude možně.
Ano není to moc originální, ale alespoň něco!

Koukl jsem se na ni a řekl "Veselý Valentýn Fuu."

Konec

Poznámky:
Prosím najděte si nějakou zbraň a rovnou mě zabijte. Sice je to má první FF, ale podle mě mám na víc...Nu což, hlavně mě neukamejte za ty pravopisné chyby.
A kritizujte! Chci vědět co si myslíte! Děkuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Editor | 21. února 2018 v 20:29 | Reagovat

Vložil Akumakirei, Po, 2018-02-12 13:57 | Ninja už: 3393 dní, Příspěvků: 1932 X
Miko-kun,
četla jsi ta pravidla v zadání mise?
- "Minimální rozsah fanfikce je 6000 znaků." Máš jich 1916, to je velmi málo. Znaky si lehce přepočítáš ve wordu, open office nebo i nějakém online počítadle na internetu.
- "Příběh se musí odehrávat 14. února. Pár hodinový přesah ze 13. února na 14., či ze 14. na 15. je dovolen, ale soustřeďte se na tu čtrnáctku." Pár hodinovým přesahem se míní dvě tři hodiny, přesahuješ mnohem víc, a navíc píšeš přímo o zmiňovaném: "Nepište tedy kupříkladu o předchozích přípravách na Valentýna."
- Pravopis už je to poslední, vidím, že ses s ním celkem snažila, takže nemám problém ti pak konečnou verzi textu opravit. Ale tohle do mise nelze pustit. Je potřeba změnit začátek, vyškrtnout přípravy a soustředit se přímo na daný den, navíc navýšit rozsah, víc se rozepsat. Třeba o tom, jak Naruto tajně ráno vařil nebo sháněl jídlo, jak potají na louce zapaloval svíčky a bál se, aby na to Fuu dopředu nepřišla, jakým dárkem ho naopak potěšila ona a podobně.
Píšeš, že máš na víc, tak mi ukaž, že máš :-) Chceš zkusit opravu?

Vložil miko-kun, Po, 2018-02-12 15:41 | Ninja už: 1632 dní, Příspěvků: 84 X
Děkuju za radu. Tohle bylo takové spontální rozhodnutí něco napsat. Přiznávám se, že jsem nad tím strávila asi tak hodinu, ale to mě moc neomlouvá že? :-) Bohuřel nemám tyto programy, které si zmiňovala a tak jsem si to nemohla zkontrolovat. Zdálo se mi toho málo, ale říkala sem si (s mým špatným odhadem), že to bude dost.
A pravidla sem četla, ale asi né dost pozorně. Pokusim se to ještě napravit jestli můžu.

Vložil Akumakirei, Po, 2018-02-12 16:33 | Ninja už: 3393 dní, Příspěvků: 1932 X
Do zadání mise jsem vložila odkaz na online počitadlo znaků, není potřeba nic instalovat, jen se tam překopíruje text a všechno to samo spočítá. Zkus si tedy ta pravidla ještě jednou projít, popřemýšlet nad mými radami a do příštího úterý (20. 2.) z toho všeho něco vykoumat a text předělat :-)

Vložil Akumakirei, St, 2018-02-21 20:22 | Ninja už: 3393 dní, Příspěvků: 1932 X
Čas na opravu uběhl, počkala jsem i den navíc, ale nijak ses dál nevyjádřila a aktualizaci nevidím, misi proto neuznávám. Fanfikci přesunu na externí blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama