Zairata Zatsan - Další Hokage

5. listopadu 2017 v 13:31 | michaelklecka |  Z, Ž
Zairata Zatsan- Další Hokage

Tento příběh ukazuje na zapomenutého studenta v listové, který byl vyhnán a proklet třetím hokgem. Pak se ale vrátil a předvedl něco co se jen tak nezapomene.

Nacházíme se před bojem Itachiho s týmem Kakashi, před bojem Kisameho s týmem Gai.Byl klidný,chladný den Tsunade-sama opět vyhodila křeslo ze svého okna takže bylo poněkud rušno. Směrem k hlavni budově páté hokage směřoval jakýsi muž, byl zahalený v černém habitu, chodil poněkud pomale ale střídmě, jak už byl skoro u vchodu do domu Tsunade zastavil se. A měl důvod, protože se před nim zjevilo deset členu organizace ANBU
,,Kdo jsi ?''.
Zeptal se jeden z členu ANBU ,,Chci mluvit s paní Tsunade''. Řekl muž.
,,Paní Tsunade teď nemá čas, budete muset počkat''. Muž zvedl hlavu a uviděl jak Kakashi a Iruka nesou zpět křeslo Tsunade. Muž se začal smát..po chvilce si pro sebe potichu řekl ,,Snad to není Hatake-Kakashi ?''.Několik členu ANBU odešlo takže jich tam bylo pět. Muž se ale opět začal mluvit že chce vidět paní Tsunade,,Pane nejste hluchý, už sem vám to řekl jednou paní Tsunade teď nemá čas !'',,Já chci mluvit s paní Tsu..''.,,TAK DOST !''. Rozčilil se jeden ze členu ANBU.,,Dobře jak chcete..''řekl muž.,,Ale nemyslete si že na vás budu mírný jen proto že jste ANBU''.,,COŽE ?''Muž odhodil svůj hábit a neuvěřitelně rychle svýma rukama připravil jutsu,,Katon: Goukakyuu no Jutsu''. Všichni členové ANBU ale uskočili a oběhli okolo ohně a rozběhli se proti muži. Ten se jen usmál a stejně rychle jako před tím začal dělat nove jutsu,,Zairai: Gertine no jutsu,''. A bylo to tady všichni členové ANBU zůstali stát jakoby zamražení. A taky byli, všichni měli přimrzle nohy k zemi.,,Co to je ?''zeptal se jeden ze členu ANBU. Muž luskl prsty a všichni členové ANBU se svalili na zem a leželi tam jako sochy. Muž se jen škodolibě uchechtl a pokračoval dál. Jak tak šel nevšiml si že ho zpozoroval Kakashi, který se za nim potichu vydal. Muž přišel ke dveřím Tsunade a slyšel jak tam řve po Shizune.,,Shizune ? kolikrát sem ti říkala, aby si mi ty dementní papíry o misích nedávala na stůl a neseřazovala podle typu obtížnosti, víš sakra jak to nenávidím !''.,,Omlouvám se, madam už se to nestane''.,,Katon: Goukakyuu no Jutsu''.
,,SHIZUNE !!POZOR!!''. Jak tak Tsunade zařvala Shizune zůstala strnutě stát, proto po ni musela Tsunade skočit, aby nedostala zásah Katonem. Muž vešel dovnitř a poněkud se tvářil velmi divně, jak viděl když Tsunade leží na Shizune. Zašklebil se jako by mu někdo strčil klacek do zadku oči měl vyvalené z dulku a bradu spadlou až na zem.
,,Ty jeden bastarde''.
Řekla Tsunade, která ihned vstala a začala se rozmachovat pěstma jako nikdy v životě. Muž jen tomu uhýbal a jak ho to přestalo bavit chytil pěst Tsunade a řekl..,,Tak to by stačilo..''.
Chytil Tsunade za ruku a hodil si ji přes své pravé rameno a položil si ji na hrud, Tsunade byla břichem stlačena na jeho záda,,Zairat: Zatzatse no jutsu''. A jak chytil Tsunade za ruku takovou neuvěřitelnou silou ji přehodil přes rameno že Tsunade proletěla pěti zdi a to se zcela eště nezastavila, okna se roztříšťila na maděru a co jen Shizune vstala z prvního šoku okamžitě omdlela jak ji Tsunade proletěla před nosem. Muž přistoupil k Shizune která byla v šoku,,Jste v pořádku madam Shizune, je vám dobře''.Jak ho Shizune uviděla začervenala se a po třetí omdlela. Muž jen nechápavě zakroutil hlavou, ale věnoval pozornost jinému zvuku než kvíleni Shizune o sedatívech. Slyšel jak se Tsunade potácí po chodbě až se dostala ke svým dveřím jen se podívala na muže a začala řvát.
,,Tak ty chceš boj jo frajere ?''. A rozmáchla se pěsti a rozběhla se proti muži.,,Tsunade-sama nechte ho''. Zavolal utíkající Hatake Kakashi.,,Zairate ani ve snu bych si nemyslel že tě potkam''. A Tsunade nahodila takový běsnický výraz že se Kakashi schoval za třesoucí se Shizune.
,,Vy ho znáte Kakashi ? Vysvětlete to !''.,,No..je to můj bývalý kamarád..dělali jsme spolu zkoušky na ANBU, ale pak se stalo něco co nikdo neočekával, třetí hokage ho proklel a zaklel ho ve stín který se potácí všemi možnými dimenzemi''.
,,Ach bože..doufal sem že tohle neuslyším''. Povzdechl si muž,,Je to dlouho co mě Sarutobi-sensei zaklel..jmenuji se Zairata Zatsan jako nejlepší student třetího hokageho, sem zde, abych se ucházel o titul hokageho''.Tsunade se posadila na židli, když v tom dovnitř vešli dva hlavni představitelé rady starších.,,Zairata-tsan ?je tohle možné ?''. Řekla starší žena a vrhla se do Zairatovy náruči. Zairata se usmál.,,Ale mi už dalšího hokageho máme''.

Řekl starší muž.,,COŽE ??!!''. Spustil Zairata tak silně že to otřáslo celou listovou jako by tam bylo zemětřesení.
,,Paní Tsunade je našim novým hokagem''. Ale po chvilce se muž usmál na Zairateho a řekl něco mnohem lepšího po čem už Zairate nevypadal tak vražedně.,,Tak dobře..pokud chceš byt dalším hokagem, půjdeš semnou a podrobíš se testům''.,,Dobře''. Tsunade se opět vražedně podívala na Kakashiho, který se raději schoval za klepoucí se Shizune. Po chvilce se Kakashi raději vytratil. Tsunade si srovnala svoje papíry, postoupila k oknu a velmi hlasitě zařvala,,KAPITÁNE YAMAMOTO''.Po 5 sekundách se kapitán Yamamoto oběvil u stolu Tsunade.
,,CO se děje madam Tsunade ?''.,,kapitáne Yamamoto mám pro vás úkol..máte přístup k archívu že ano ?''.,,Ano mám, všichni členové ANBU tam mají přístup''.,,Dobře, potřebuji aby jste mi našel spis o muži jménem Zairata Zatsan''.
,,Hned se na to podívám''. Pak se Tsunade usadila do své židle a snažila se odpočívat. Po proletění mezi šesti zdi ji hrozně bolela pravá ruka a lékařské jutsu to moc neléčilo.,,Ten smrad má ale sílu''.Pomyslela si Tsunade.

Mezitím v listové.

Iruka sensej pozval Naruta na ramen. Oba dva se sešli ve velmi známé restauraci, ale než stačil Iruka něco říct, Naruto se ujal prvního slova.
,,Mistře Iruko ? nikdy mě sám od sebe nepozvete na ramen jen pokud se něco děje a potřebujete to probrat''.
,,Máš pravdu Naruto, do vesnice pravděpodobně přišel další uchazeč o titul hokage, podle toho co jsem slyšel jak ten neznámý muž poslal Tsunade proletět se mezi zdi..''.Naruto se zatvářil vyděšeně a pro sebe si říkal,,Někdo ještě víc silnější než bábi Tsunade..bože..''.,,Prý je to Kakashiho starý známý, ale dost kecáni pustíme se do jídla, dneska platím já Naruto dej si do nosu''. Naruto se usmál a začal si poručovat ramen (teda maraton 12 ramenu).
Kuchař s úsměvem na tváři podal Irukovi účet za oběd. Irukovi div nevylétly oči z důlku a nevypadly všecky zuby.,,NARUTOOOO !!UŽ TĚ NIDKY NEPOZVU NA RAMEN !!''.A Naruto nahodil takový sprint jako nikdy. Kuchař se tomu začal smát, ale jak se na něj Iruka podíval se kuchař radši otočil a začal krájet mrkev. Začalo se stmívat a všichni ve vesnici se začali ukládat do postele teda až na několik málo lidí. Starší člen ukazoval Zairatovi Vesnici, Kakashi si četl flirtovací techniky, Naruto se díval na společnou fotku Sakury,Saskeho,sebe,a Kakashiho. Po cestě se procházel ještě někdo jiný. Kiba s Akamarem šli volně jako by jim nevadilo že už je večer.,,Není už nějak moc pozdě na procházky mladíku ?''. Kiba se podíval a na dřevěné zdi stál muž. Úplněk měsíce vyrisoval postavu muže.,,Kdo jste ?''.Zeptal se Kiba. Muž seskočil z dřevěné zídky přímo před Kibu.
,,Jmenuji se Zairata Zatsan..a je velmi pravděpodobné že budu dalším hokagem''.A jak to Zairata dořekl usmál se na Kibu, který byl dost vyděšený. Kiba nic neřekl jen stál a prohlížel si Zairate Zatsana. Kiba jen velmi potichu řekl ,,Nashledanou'' a odešel. Všichni už usnuli a ve vesnici bylo opravdu velké ticho jako nikdy před tím.

Ale jen v kanceláři Tsunade se pořád svítilo.,,Tsunade-sama tak tady to máte, bylo velmi těžké je sehnat ale našel sem je''.,,Konečně se něco dozvím a tom tajemném Zairatovy,dobrá práce kapitáne Yamamato mužete jít''.,,Děkuji a nashle''. Tsunade otevřela spis kde se táhl obrovský popis studenta od třetího hokageho.
,,To je otrava za se dlouhý článek, to bude dlouhá noc''. Pomyslela si Tsunade a ne příliš s velkou chutí se dala do čtení. Zarazil ji až konečný titulek Sarutobi-senseie:,,Tento konečný titulek slouží pro další generace hokagů. U tohoto studenta sem si všiml nadlidské síly, jeho vlastní techniky sou až zaražující jeho: Kuchiyose no Jutsu, se lišilo od ostatních. Tsunade přivolala slimáka, Jirayija přivolal ropuchu, Orochimaru přivolal hada ale Zairate přivolal opravdu něco zvláštního byla to tříhlavá Chiméra, opravdu velmi zvláští monstrum. Pak se ale bohužel stalo něco čeho budu litovat do konce života a i po smrti. Zairate se začal chovat velmi podivně,začalo to skoro až vražedným útokem na malého Orochimara, který neměl šanci. Kdybych nepřišel včas Orochimaru by byl mrtvý.''.Tsunade se málem zhroutila.
,,Jak sem je od sebe oddělil Zairate se choval velmi podivně, jeho pravá půlka těla byla celá úplně černá, jeho pravé oko bylo celé červené..což bylo velmi podivné. Jinak druhou půlku těla měl celou v pořádku. Proto sem s nim šel do nemocnice a lékaři mi řekli velmi znepokojivou zprávu.,,Mistře hokage váš student je velmi vážně nemocen, vypadá to s ním velmi zle zdá se, že má v sobě nějákého ducha, něco ovládá jeho tělo a mysl to není dobrý nápa ,aby nadále zůstával v listové''.Tsunade tentokrát byla velmi začtená.,,Poté co mi doktor řekl takovouhle zprávu sem musel Zairateho zaklet do putujícího stínu a pomocí mistra Uchihy, který ho pomocí :Mangekyou Sharinganu poslal Zairateho do jiné dimenze. Zůstane prokletý do té doby než nezemřu''. Tsunade dočetla článek a div se nevyvrátila za židle. Bylo už opravdu pozdě a Tsunade zhasla světlo a usnula ve své kanceláři jako obvykle.

Den Druhý.

Všechny obyvatele listové vzbudil velmi silný a hlučný třesk gongu. Tento zvuk se velmi rychle rozlehl po celé vesnici. Všichni proto utíkaly k domu Hokagu. Na střeše stála Tsunade,oba dva členové rady starších, Kakashi, Iruka, Ero-senin, a kapitán Yamamoto. Muž z rady starších vystoupil na pahorek střechy a velmi hlasitě prohlásil.
,,Vítejte na tomto shromáždění..nesvolal sem si vás tady jen tak..vítejte u slavnostní příležitosti uvítání nového již šestého hokageho''. Celým davem se ozívaly zvěsti: ,,Šestý hokage ? ''.,,Další hokage ? ''.,,Proto přijměte mistra Zairata Zatsana jako nového hokageho''. Všichni začali povykovat a tleskat ale Zairata nikde. Kakashi se začal smát ,,Ten přijde pozdě, je něco jako já''.,,Další magor co chodí pozdě,j ako by nestačilo že jste to vy Kakashi''.Kakashi se začal trapně usmívat a začal se škrabat na hlavě. Z dálky však bylo slyšel neidentifikovatelný řev nikdo to nedokázal identifikovat. Kakashi se postavil na zábradlí a začal se rozhlížet.,,Tak váženi už jde cítím ho, vždycky nás nechá trošku vytrpět''.Řekl Kakashi a stalo se tak z dálky se ozvalo ,,Kuchiyose no Jutsu''.
Všichni poznali techniku přivolávání. Na střeše začali povykovat všichni co tam byli. Kakashi se začal rozmachovat rukama (div že nespadl ze střechy)..všichni mávali až na Tsunade, která nebyla ve své kůži. Nad hloučkem se zatemnilo všichni se podívaly nahoru a co neviděly.,,Tý v**e..to je Trojhlavá Chiméra..další ukrytá technika, aspoň tu bude další frajer co aspoň něco umí''. Dodal Shikamaru. Všichni okamžitě začali skandovat a povykovat. Chiméra přistála na zemi ale obyvatelé museli poodstoupit o 5 metrů, protože to nebylo male stvoření. Zairate seskočil z Chiméry a mířil k davu.,,Ahoj, jsem Zairate Zatsan a sem váš nový šestý hokage doufám že spolu budeme vycházet''.A usmál se na všechny přítomné. Všichni si ho okamžitě začali prohlížet. Vlasy měl úplně ve stejném tvaru jako Kakashi akorát byly žluté.,,Omlouvám se, ale teď si musím ještě něco zařídit''.Dodal Zairate a spolu ze všemi členy rady starších odletěl na Chiméře směrem za kameou horu kde jsou všechny obličeje hokagu listové vesnice. Dav se rozešel. Náhle do domu Tsunade přiletěla sova.
,,Shizune zavolej mi mistry Kakashiho a Gaye.
Mistr Gay přišel do kanceláře jako první, Kakashi se opět zpozdil.,,Panové mám pro vás a vaše týmy úkol, není to nic těžkého jedná se o přepravu jedné věci, od nás do jiné vesnice, ale je zde možnost,že po vás půjdou členové Akatsuki proto s vámi půjde novopečetěný hokage Zairate Zatsan''.Kakashi dal najevo svou radost, ale Gay byl poněkud zaražen.
,,Můj tým je ale nejsilnější nepotřebujeme ochranu samotného hokágeho madam Tsaunade''. Dodal mistr Gay.,,To možná jste ale proti Akatsuki nemáte žádnou šanci mistře Gay''.Do místnosti vešel Zairate-Zatsan.,,Mistře Zairate cením si vašeho doprovodu ale..''.,,Mistře Gay, Zairate Zatsan prostě půjde s váma a hotovo''.Zakřičela Tsunade a Gay okamžitě přestal odporovat.,,Dobře sežeňte si svůj tým a za půl hodiny se setkáte s Zairatem před bránou..jděte !!''.
,,Madam Tsunade jaký úkol spočívá v této misi ?''.
,,Jdete jako doprovod mistře Zairate proti Akatsuki sami nemají šanci''.
,,Dobře jdu se připravit..''.
,,Mistře Zairate..''.
,,Ano ?''.
,,Hodně štěstí..''.
,,Áaa děkuji''.
Za půl hodiny se všichni sešli u brány. Před branou stáli Zairate a Shikamaru.
,,Shikamaru co tady děláš ?''.
Zeptal se Naruto.,,Na vlastní přání mistra Zairateho,jsem byl přidán do této skupiny''.,,Vesnice je ale daleko..sou to tak tři dny cesty''.
Dodal Kakashi.,,Taky nepůjdeme''.Dodal Zairate.
,,Všichni ustupte prosím ''.,,Kuchiyose no Jutsu''. A oběvila se známá Chiméra.,,Nepůjdeme ale poletíme''. Zairate se na všecky usmál a všichi dali najevo radost z toho že se proletí. Zairate zadal pokyn a Chiméra vzlétla.,,Dávejte pozor, aby ste nespadli nehodlám vás chytat''.,,To ani nemusíte mistře nejsme pitomci''.Dodal Naruto.,,Od tebe to sedí''.Rejpl si do Naruta Kakashi. Celá skupinka si prohlížela krajinu jen Zairate něco mluvil Chiméře do ucha ta bud kývla, nebo zavrtěla hlavou. Už to byla doba co odletěli od listové a počasí se razantně změnilo. Zatáhlo se, začalo mrholit a pršet. Zairate zadal pokyn Chiméře přistát, ale v tu ránu před Chimérou něco vybuchlo. Chiméra ztratila rovnováhu a včechny členy vyklopila ti začali padat velmi rychle k zemi. Jediný kdo se udržel byl Zairate, Kakashi přepadl přes bok a držel se za Zairateho ruku, Kakashi držel Naruta za nohu takže byl hlavou dolů, což mu nedělalo dobře a dával to najevo Kakashimu a začal sebou šít. Kakashi měl co dělat, aby udržel sebe a Naruta.

,,Neji, Lee, Ten Ten, Sakuro, Mistře Gay, Shikamaru''. Zvolal Zairate, který se díval jak zbytek skupiny padá dolů. Zairate začal jednou rukou připravovat jutsu,
,,Zairai: Herzine no jutsu''. A z jeho volné pravé ruky vytrysklo sedm lepkavých bílých ocasů, které všecky chytili a Zairate je začal pomalu vytahovat nahoru. Než se ale začal vzpamatovávat přišel další velmi blízký druhý výbuch. To zrušilo techniku přivolávání a všichni padali dolů. Zairate všecky členy k sobě přitáhl a velmi lehce je odhodil na nejbližší stromy, sám si k sobě přitáhl Naruta a Kakashiho. Všichni tři dopadli na zem.,,Co to sakra bylo ?''. Rozčilil se Naruto. Všichni tři pozorovali jak se k nim z dálky blíží čtyři postavy.,,Deidaro nauč se lépe mířit !''.

,,Mistře Kisame laskavě mě nepoučujte !''.,,Držte hubu všichni!''. Prohlásil Zetsu.,,Rád tě zase vidím Kakashi''.,,Itachi ?''.,,Áaa členové Akatsuki tak ty zvěsti o vás vyprávějí mnohé..uvidíme jak si povedete v boji''.,,Cos to přivedl za pitomce Kakashi ?''. Škodolibě prohlásil Itachi.,,Tenhle pitomec je šestý hokage budete mit co dělat, aby jste proti němu všichni ustáli, už ti ten usměv zmizel co Itachi ?''. Všichni přítomní z Akatsuki se zarazili.,,Vy jedni zasraní..''.,,NARUTO !''. Zařval Kakashi a chytil Naruta za limec a mrskl s ním o zem.,,Tohle není tvůj boj, pouze můj a mistra Zairateho''.
,,Zase jako za starých časů Kakashi ?''. Prohlásil Zairate a vytáhl si svoji Kunai.

Kakashi si odkryl čelenku a začal připravovat Chcidori. Kisame se vrhl na Zairateho rozmáchl se mečem ... všichni zůstali zaražení Zairate chytil pravou ruku Kisameho, kde držel svůj meč..Zairate narovnal svou dlaň narazil sni co nejtvrději do Kisameho břicha a zvolal,,Zatsan-zéé !!''. Obrovská tlaková vlna se oběvila okolo Kisameho, který dostal tak mohutný úder do břicha že proletěl šesti stromy a zastavil se až o kamen, který rozbil na čtyři kousky.
,,S-SUPER !!''. Zvolal Naruto a Zairate se na něho usmál.,,Tak tady já končím''. Prohlásil Zetsu a propadl se do země. Itachi se rozběhl za Kisamem. Deidaro tak zůstal sám proti třem protivníkům. Deidaro začal připravovat jíl ale Zairate byl rychlejší, postavil se před Deidara vzal ho za jeho ruku,kterou si hodil přes pravé rameno a zvolal,,Zairat: Zatzatse no jutsu''. A přehodil Deidara přes své rameno tak silně že Deidara odletěl někam pryč. Ostatní členové doběhli,,Co se tu stalo ?''. Zeptal se mist Gay jak viděl pokosené stromy na půlku.,,Kisame se šel proletět''. Řekl Kakashi a společně s Narutem se tomu žačali smát. Itachi přišel zpět..okolo ramen měl zavěšeného Kisameho, který vypadal na pokraji smrti. Itachi se začal hlasitě smát.
,,Čemu se směješ ty blbečku ?''. Vyjel na něj Naruto.,,Raději se vraťte do vesnice nebo bude zničena než tam přijdete''.,,Co to říkáš ?''. Vyjel na něj Zairate. Itachi se s Kisamem začal propadat pomalu do země a poslední slovo, které Itachi stačil říct než zmizel úplně bylo,,Orochimaru''.
,,Do p*dele''.
Řekl Zairate a okamžitě spustil :.,,Kuchiyose no Jutsu''. Oběvila se Chiméra.,,Chiméro rychle do listové nemáme čas ''. Všichni si nastoupili a velmi rychle odlétli.
,,V dálce cítím kouř''. Promluvila Chiméra.,,Sakra Orochimaru asi začal utočit''.,,Proč je pod námi udělaná cesta z dvaceti projetých stromů ?''. Zeptala se Sakura.,,Kage Bushin no Jutsu''. Zvolal Zairate a na křidlech Chiméry se oběvyli dva kloni.
,,Běžte zkontrolovat situaci!''.
,,Ano pane ''. Prohlásily dvojhlasně kloni. Postupně se přibližovali k listové z dálky byl cítět a vidět kouř. Všichni se začali obávat. Kloni byli zpět.,,Nepřítel uprchl pane''. V momentě kdy bily u listové byli z dálky vidět Orochimarovi hadi a ropucha Ero-senina, který s nimi bojoval.,,Jeďte do skryté písečné vesnice poprosit o pomoc, já už musím jít moji povyností je ochraňovat vesnici''.Zairate, Kakashi, Shikamaru a Naruto seskočili dolu na cestu a utíkali směrem a Irukovi, který právě zabil Orochimarova vojáka. Mezitím zbytek týmu odletěli s Chimérou do vesnice ukryté v písku poprosit o pomoc.,,Mistře Iruko co se tu děje ?''. Vyhrkl na něj Naruto.,,Orochimaru ..mistře Zairate zase zautočil''. Zairate si sevřel pěsti tak silně že mu začali křupat klouby.,,A sakra to neni dobre ''. Podotkl Kakashi, ale než stačil něco udělat Zairate vyskočil tak vysoko do vzduchu, že se dostal na úroveň výšky Orochimarova hada. Pomocí své ledové techniky si Zairate udělal cestu na hada, kde stál Orochimaru a Kabuto. Orochimaru mu nevěnoval pozornost a Kabuto se postavil před něj a vytáhl si Kunai. Zairate se rozběhl a kolem pěští se mu začala objevovat žlutá Chakra.,,Nemůžu se hýbat ''. Zakřičel Kabuto, ale bylo pozdě. Zairate uhodil do buku pěstí tak silně že okamžite Kabutovi vystříkla krev z pusy a odletěl a zkosil nejbližší budovu. Orochimaru se otočil a Zairate zařval,,OROCHIMARU ty zmetku!''. Zairate udeřil Orochimara pěstí do pusy. Než se stačil Orochimaru vzpamatovat odletěl a proletěl všemi budovamy a zastavil se až v Areně, kde se prováděli boje ze kterých bude vybrán Chuunin. Orochimaru chtěl vstát, ale nešlo to svalil se na zem. Tsunade doskočila k Zairatovi na hada, který byl zmražený.

,,Ted máme šanci Zairate Orochimaru je náš!!''.,,Dobrá jdeme ať se všichni rozestoupí kolem arény ! Orochimaru nesmí utéct !''. Tsunade a Zairate utíkaly k aréně jen se otočili a viděli jak Jyraija se svou ropuchou poslal Orochimarova hada pod zem. Tsunade a Zairate byli už u arény.

Oba dva skočili dovnitř. Jenže Orochimaru je oba zamotal svým jazykem takže se nemohli hýbat. Proti nim leteli Orhochimarovi meče...byl slyšet zvuk jak se meče zabodli do těla..,,CO TO MÁ ZNAMENAT ??''.Zvolal Orochimaru.

Konec prvního dílu.

Poznámky:
Příští díl: Zairata-Zatsan - Souboj Titánů

(tenhle dil má v sobě měně kecání víc boje, víc akce, víc soubojů, větší taktizování tak doufám že s te natěšení jak to s Orochim a Zairatem dopadne..protože to budou mít těžké..a taky se dovíte proč byl Zairate tak zafixován na Orochimara to vše v dalším díle :P)

-Taky se vrátíme do minulosti..

-doufám že se vám tato povídka líbila.

-pokud se zde vyskitly chyby tak se za ně omlouvám důkladně sem to pročítal ale je dost možné že jsem některé přehlédl.idkyž sem v deváté třídě a něměl by mi dělat problém pravopis..tak bohužel dělá xD nechci se vymlouvat na svou degradaci v češtine tak mi to ptosím odpusťtě příště se snad polepším.

-už připravuju druhý díl tak doufám že se to obejde bez pravopisných chyb :)

Po, 2008-06-09 12:50. Série neměla další pokračování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Editor | 5. listopadu 2017 v 13:33 | Reagovat

Vložil hAnko, Čt, 2008-06-12 21:12 | Ninja už: 3567 dní, Příspěvků: 5837 | Autor je: Editor ve výslužbě, Předseda třídy X
Mno lepší, lepší. ;) Ale chtělo by to ještě malinko... Vím, že jsem s tím otravná, ale pravidla jsou pro všecky stejná. :) Zatím to máš v nováčcích, protože příběh za vydání stál, ten je víc než dobrý. :) Ale úprava ti to zbytečně kazí, víš to sám. Eye-wink Nemluvili jsme o tom jen jednou, co? :)
Takže přímé řeči na nový řádek - a všechny. :P
Pak se může tohle, i ty ostatní díly, pokud už budou mít patřičnou úpravu, zařadit jako série. ;)

Vložil michaelklecka, Čt, 2008-06-12 21:27 | Ninja už: 3437 dní, Příspěvků: 6 | Autor je: Prostý občan X
dekuji moc za vydání ne nejsi otravná :D já tě chápu ok uprava pak bude lepší díky

Vložil Frenki, Pá, 2008-06-13 13:46 | Ninja už: 3431 dní, Příspěvků: 14 | Autor je: Prostý občan X
[b]Moc pěkná povídka,možná tam bylo troch zbytečných pasážích tak doufam že v druhem díle budou ty pasáže dokončeny

Vložil Blackdejd, Po, 2008-06-16 18:18 | Ninja už: 3432 dní, Příspěvků: 9 | Autor je: Prostý občan X
Velmi dobrá povídka tak sem se do toho začetl že bych toho zairata chtěl vidět :D ale to asi nepude :( ale vážne dobré.

Vložil michaelklecka, Po, 2008-06-16 19:27 | Ninja už: 3437 dní, Příspěvků: 6 | Autor je: Prostý občan X
no možná se ho pokusím ztvárnit ale víš jak je to s mým výtvarným uměním z toho asi nic dobrého nevzejde :D

Vložil Li Wu, Út, 2008-06-17 10:33 | Ninja už: 3428 dní, Příspěvků: 1 | Autor je: Prostý občan X
Mno. Ty hele. Ja k sem s to cetl ta se tesim na pokracovani

Vložil michaelklecka, Út, 2008-06-17 10:34 | Ninja už: 3437 dní, Příspěvků: 6 | Autor je: Prostý občan X
těš pč to bude síla :D

Vložil Hammal, Út, 2008-06-17 11:03 | Ninja už: 3428 dní, Příspěvků: 19 | Autor je: Prostý občan X
No co na to říct? Od dob tvých bratrů ve zbrani rozhodně zlepšení. Ale stejně je furt co zlepšovat ( nemyslím gramatiku ). Jinak good, a těším se na da

Vložil michaelklecka, Út, 2008-06-17 11:11 | Ninja už: 3437 dní, Příspěvků: 6 | Autor je: Prostý občan X
hmmm

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama