Kisameho smrt

26. října 2017 v 14:26 | Tonny9 |  K
Ranní paprsky dolehly na blízký tábor.Kisame který hlídal celou noc se potěšeně usmíval.Ze stanu vylezl Itachi a zdraví:´´Dobré ráno Kisame,,.´´Dobré Itachi,,odpovídá Kisame.´´Jaká byla hlídka??,,.Už asi po nás nejdou.Asi nás ztratili když jsme přeběly tu řeku a ztratily se v lese.Myslím že nás už nenajdou.HAHAHA Akatsuki vždy vyhraje.Mezi tím v lese:Ztratily jsme je!!křičí kluk s maskou oinina a znakem skryté mlžné.Počkej něco cítím!!říká kluk s maskou dávno zesnulého Haka.Co cítíš??Nepřítelovu hrozivou čakru.Je to určitě Kisameho čakra.Je 100 metrů od nás!!To je asi nemožný něco bych slyšel!Věř mi!!Jsem bratr Haka a zdědil jsem podobný Kekei Genkai!!Akorát můžu vycítit určitou čakru člověka.Já vím,ale říkám že nic neslyším!!Ano chrání je genjutsu Itachiho.
V táboře se zatím poklidně povídalo.Ale z lesa vylítli jehlice senbon které Kisame okamžitě Samehadou vykryl.Jsou tady!!zvolal Kisame ale bylo pozdě.5 jehlic se zbodalo Itachimu do srdce a do krku.NEEE!!zvolal Kisame ale Itachiho tělo se rozplinulo.Stínový klon!ozvalo se z lesa a okamžitě se vynořily 2 postavy.Do jedné z nich vletěl kunai a postava se hned změnila na vodu.V Kisamovích očích se objevila krvežíznivost.Skončíme to rychle.Jeho Samehada se zvedla do vzduchu ale na zem už nespadla.V krku mu přistály 4 jehly.
NEE!!zvolal Itachi který se řítil ze křoví.Už je pozdě,řekl bratr Haka který zabil svými jehlami Kisameho.Ale do zad mu zajel kunai který hodil stínový klon Itachiho.Hakuův bratr padl na zem v bolestech.Když k němu přišel Itachi tak říká:Kdo jsi??odpověd přišla až zanedlouho.Jsem Hakuův Imary bratr kterého zabily Sasuke a Naruto.Naše mise byla zabít Kisameho a přinést jeho hlavu do vesnice jako důkaz a můj kamarád Koma mi chtěl pomoct.Vtom ale Imary zakašlal krev.Co se stalo s Komou??Je mrtví,odpověděl Itachi.Zabil jsem ho když jsi bojoval s Kisamem.Tak alespoň jsem splnil misi.říká Imary.A ty si najdi nového parťáka.To byla Imaryho poslední slova.Itachy odcházel se slzami v očích.Už to nikdy nebude tak dobrý jako z Kisamem.Je konec.

St, 2008-04-30 11:55
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Editor | 26. října 2017 v 14:27 | Reagovat

Vložil Athalien, Po, 2009-09-14 11:00 | Ninja už: 3030 dní, Příspěvků: 247 | Autor je: Našívač červených mráčků X
Čo? že looooooooool... takto rýchlo zabiť Kisameho, krátke, neprehľadné, áno som brutálna sv*ňa ale aspoň mi to zdvihlo náladu nakoľko je to totálne odveci a neprehľadné... :D
Ale tak, aby sa nepovedalo, tak aj pochválim... je to celkom fajn, kebyže je to dlhé, kus je tam aj nejaký boj, alebo nejaká tajná technika zo strany Hakuovho brata, napríklad nejaké genjutsu že letia ihlice a pritom by leteli 10 cm za nimi ako skutočné alebo niečo také... no už som ticho Barf!

Vložil XxWeirdWorldxX, Po, 2009-02-02 18:34 | Ninja už: 3206 dní, Příspěvků: 87 | Autor je: Prostý občan X
Tak Kisame....Máš to moc moc krásný ale už sem ti to tu jednou psala viď?? je to prostě....sqvělí a už se těším až zase něco napíšeš....

PS: Budeš to mít na mým blogu a taky diplom za povídku :-* na webovku se mě zeptej sám....*-*

Vložil Flake..123, So, 2008-06-07 17:19 | Ninja už: 3525 dní, Příspěvků: 3 | Autor je: Prostý občan X
Ty jo Haku!!Tak to opravdu smekám!!!upe supr příběh!! ;) fakt se ti povedl!! Neji Hyuuga :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama