Akatsuki ve škole

7. července 2017 v 19:19 | Uninedi |  A
Konan si odkašlala a podívala se na skupinku né příliš inteligentních lidí... nebo ryb. ,,Takže milí páni..'' odmlčela se a věnovala významný pohled Deidarovi. ,,a taky dámy! Po dlouhátanském řečnění jsem Paina donutila aby vás poslal do školy... a díky tomu že vaše inteligence je rovná šestiletému dítěti začneme rovnou základkou.'' Konan se rozzářila jako sluníčko.Hidan silně protestoval. ,,Můj mozek mi dal sám Jashin!'' rozječel se. Deidaru spíš pobouřilo oslovení. Tobi byl smutný protože ho ve škole šikanovali. Pain si držel tajemství jak ho k tomu Konan donutila. ,,Za každou zodpovězenou otázku dostaneš ale bonbon!'' Tobi se samou radostí rozplakal. Dost možná to ale bylo díky smradu který vypouštěla ryba před ním.,,Bonbon! Jsou i karamelové?'' vískl Tobi. ,,Budu tam zalívat kytičky!'' zajásal Zetsu. Jediný Sasori asi nebyl nadšený že má konkurenci v soutěži ''V kom je víc dřvea'' ,,Až to tam odpálím všichni děti mě budou uctívat!'' napadla Deidaru spása. ,,Jen Jashin se může uctívat!'' nelíbilo se Hidanovi.

,,Deidaro-senpai, dáte si také karamelový bonbon že?'' ,,Ty máš v hlavě takovej karamel že není potřeba ho zvětšovat.'' spokojeně se usmál Deidara. ,,Já mám v hlavě karamel!'' Deidara se zatvářil jako by měl každou chvíli vybouchnout. Obrazně řečeno. Kakuzu byl názoru že bonbony jsou naprosto zbytečná věc a vyhozené peníze. ,,Tobi zajdi do obchodu a kup školní potřeby.'' ozval se příšerný skřek. ,,Neee! Ne,ne,ne a ještě jednou ne!'' vřeštěl Kakuzu. ,,Neboj, mám vlastní peníze, mrknul Tobi.'' Vytáhl asi milion jednikorun a začal počítat. ,,Konan si namáhavě protřela čelo. ,,Fajn, jdeme tam všichni, jestliže uvidíme jistého bledého pedofila a sharinganovaného bratříčka je to vaše vina, protože Tobi se umí maskovat!''

,,Můžu si koupit karamelové bonbonky?'' Konan měla pocit že půjde do hrobu, vytáhla hajzl papír a smotala z toho pár sešitů. ,,Kup si co chceš.'' Ryba se zamyslela. ,,Já se taky umím maskovat!''

Odešel do kabinky. Asi po deseti minutách se vrátil s růžovýma plavacíma brýlema, rádoby sádrou na pravý ruce a levý noze, zelenýma šortkama a z nějákého nepochopitelného důvodu mu jako svršek sloužila Konanina růžová podprsenka.

Nastalo hlubohé ticho. Asi po pěti minutách si Deidara odkašlal ,,Hele, myslíte že nás do krámu pustí?'' Pain který byl úplně namol nařídil aby se všichni převlékli do těchto... nevinných kostýmků. Najednou se Konan zamyslela. ,,Kde jsi sehnal moji podprsenku?''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akumakirei | 7. července 2017 v 19:21 | Reagovat

Vložil Akumakirei, Pá, 2017-06-30 20:36 | Ninja už: 3164 dní, Příspěvků: 1641 | Autor je: ONLINE, Editor všeho, Editor FF, Prostý občan X
Zdravím, vítám tě v FF sekci.
Humorné věci o Akatsuki jsou fajn, ale před vydáním je na tom ještě trochu potřeba zapracovat :-)

Prvně ujištění; opravdu z tohoto chystáš sérii, nebo jsi se jen uklepla v zařazení? Je totiž dobré to demonstrovat i číselně v nadpisu (Akatsuki ve škole 01, Akatsuki ve škole 1, Akatsuki ve škole 1. díl, atd.)

2) Text je poměrně krátký, mohla bys zkusit ještě něco vymyslet a dopsat. Třeba více věcí o budoucí škole. Chápu, zda-li opravdu chystáš sérii, nechceš vše prozradit v prvním díle. Je však dobré čtenáře pěkně navnadit, nalákat ho na pokračování, aby měl zájem dále číst a odhadovat, co se tak stane :-)

3) Menší úprava textu:
a) Pravidla FF mluví o přímé řeči vždy na novém řádků, příkladně:

„Deidaro-senpai, dáte si také karamelový bonbon, že?“
„Ty máš v hlavě takovej karamel, že není potřeba ho zvětšovat,“ spokojeně se usmál Deidara.
„Já mám v hlavě karamel!“
Deidara se zatvářil, jako by měl každou chvíli vybouchnout. Obrazně řečeno. Kakuzu byl názoru, že bonbony jsou naprosto zbytečná věc a vyhozené peníze.
„Tobi, zajdi do obchodu a kup školní potřeby.“
Ozval se příšerný skřek. „Neee! Ne, ne, ne a ještě jednou ne!“ vřeštěl Kakuzu.
„Neboj, mám vlastní peníze,“ mrknul Tobi.

Lidem se to lépe čte a text je přehlednější.

b) Doplněné jsou zde i chybějící čárky v souvětí, opraveny uvozovky (dělají se shift+tlačítko uvozovky, viz Pravidla) i psaní přímé řeči (viz barevně vyznačené čárky, více opět Pravidla). Pro ty, kteří mají s pravopisem problém, je možnost domluvy s námi editorkami nebo získání korektura, najde se tu pár hodných zkušených lidí, kteří rádi pomohou Smiling Viz Nástěnka.

Doufám, že tě neopustí chuť, stačí pár změn a bude to dobré :-)
Poprosím reakci na komentář, abych věděla, žes ho viděla a četla.

Edit. 3. 7. pondělí: Pokud se do pátku nijak nevyjádříš, bohužel fanfikci přesunu na externí blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama