Nový Začátek I.

22. května 2017 v 0:12 | KNPT |  N
Svítalo a Konoha se pomalu, ale jistě probouzela k životu. Mnoho lidí už vstávalo, ale někteří ještě spali. Mezi ně patřil i Naruto, který se neklidně převaloval v posteli v nemocničním pokoji. Jak začalo slunce stoupat Naruta začali probouzet teplé sluneční paprsky.
"Sakra zase sem včera večer zapomněl stáhnout roletu." v duchu si nadával polospící Naruto.
Slunce hřálo čím dál tepleji až začalo být Narutovi nesnesitelné vedro. Protože ho to začalo štvát tak se pomalu posadil a protáhl se. Jakoby jeho ošetřující sestra vycítila že se probudil vešla do jeho pokoje, aby mu podala léky. Když začal Naruto vstávat a shánět se po oblečení strhla se jako každé za poslední dva týdny hádka se sestrou. Naruto požadoval, aby už mohl jít domů a sestra mu v tom všemi silami zabraňovala.

"Hlavně jí musím zabránit, aby zavolala Bábi Tsunade nebo Sakuru od kterých většinou dostal a facku rovnající se nárazu tanku." pomyslel si Naruto.
Bohužel kdyžtak se snažil dostat přes sestru k oblečení přišla druhá kvůli hluku, který z pokoje vycházel a stiskla tlačítko vedoucí do sesterny kde se obvykle ráno zdržovala Sakura kvůli hlášení z operací pro Tsunade. Po několika sekundách vtrhla do dveří Sakura.
"A sakra!" pomyslel si Naruto a připravoval se na bolest.
Pochvíli si uvědomil že vše kolem potichlo a bolest nepřichází. Když se rohlédl tak po sestrách nebylo nikde ani vidu ani slechu v pokoji byl jen on a naštvaně se dívající Sakura. Když už začal doufat že ho nečeká žadný trest tak na něj Sakura zařvala:"Budeš s těmi tvými hloupými utěky pokračovat ještě dlouho?!?"
Pak už klidnějším hlasem dodala:"Ještě se ti nezahojila všechna zranění z tvého posledního boje."
Jakmile dořekla větu Naruto si zas vzpomněl na boj s Peinem-Nagatem. Pamatoval si jak se vrátil ze svého sanin výcviku a našel Listovou polozničenou Peinem, se kterým pak bojoval. Také na to jak mu přišla na pomoc Hinata a jak jí Pein probodl, naštěstí to přežila pak si zpomínal jen na to jak ho popadla obrovská nenávist a bolest. Potom když se probudil všichni si ho prohlíželi se zděšením, ale i jako zachránce. Pak už trávil všechen čas v nemocnici. Už jsou to tři měsíce. Na žádost Sakury se vrátil zpět do postele. Pak když odcházela řekla mu že by měl ještě spát a on se po chvíli přemýšlení poddal spánku.
Poznámky:
Asi vám tento díl bude připadat nudný nebo krátký, ale nenechte se odradit tento díl je jen začátek.Jinak doufám že se vám to bude líbit Smiling...Další díl bude doufám někdy v polovině příštího týdne.Děkuji přem kdo si tenhle můj první pokus o FF přečtou.
Ne, 2009-03-22 22:29
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akumakirei | 22. května 2017 v 0:13 | Reagovat

Vložil Amhery, Po, 2009-03-23 21:09 | Ninja už: 3041 dní, Příspěvků: 220 | Autor je: Prostý občan X
dobrý začiatok a dúfam lepšie pokračovanie ;)

Vložil KNPT, Po, 2009-03-23 19:37 | Ninja už: 2983 dní, Příspěvků: 2 | Autor je: Prostý občan X
Tak dík za hodnocení a sorry za ty chyby v textu (pročtu si pořaádně ty pravidla a dám si větší pozor)...další díl bude někdy tento týden (snad bez chyb)...

Vložil Avatar, Po, 2009-03-23 01:59 | Ninja už: 3118 dní, Příspěvků: 318 | Autor je: Prostý občan X
Je to sice trochu kratší, ale pěkně napsané, určitě se budu těšit na další díl :)

Vložil Matsuura, Ne, 2009-03-22 22:09 | Ninja už: 3284 dní, Příspěvků: 188 | Autor je: Prostý občan X
Ano, jako úvod je to možná trochu krátké, ale zdá se mi to velmi pěkné.

Vložil Yamata no Orochi, Ne, 2009-03-22 20:30 | Ninja už: 3386 dní, Příspěvků: 3065 | Autor je: Prostý občan X
Prozatím máš povídku zařazenou do Nováčků. Přečti si Pravidla FF sekce, hlavně jsi měl špatně přímé řeči, neděláš mezery za větami a měkká a tvrdá i/y si taky občas pletou místo. Narychlo jsem to opravila, určitě by stálo za to si text projít a dokončit úpravy ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama