Mise neznámého typu

28. května 2017 v 18:15 | Uzumaki Arashi |  M
Mise neznámého typu

Kdo nebo co napadlo vesnici ukrytou v nebi?

Bylo krásné dopoledne a před branou stálo šest postav. Naruto, Sasuke,Sakura, Kakashi, Yamato a SaiVyráželi na misi, kterou jim přidělila Pátá. Sousední vesnici ukrytou v nebi napadli neznámí shinobi a oni měli zjistit kdo to je. Jako vždy Naruto hořel nedočkavostí, těšil se až před Sasukem ukáže jeho nový jutsu. Bunshin Rasengan (Rasengan ukrytý ve stínu-nebo-li rasengan,který není vidět). Na tomto rasenganu pracoval od doby, kdy mu Tsunade zakázala používat shuriken Rasengan.A dokázal vytvořit to nejsilnější jutsu v historii všech Shinobi vesnic.
Když se vydali na cestu, vládla pohoda. Příroda byla klidná a ptáčci jim prozpěvovali na cestu hodně štěstí. Šli dlouhou cestu, protože do skryté vesnici v nebi se musí do těch nejvyšších hor co existují.
Když vyšli poslední horu, nastal před nimi nevídaný obraz. Vesnice téměř srovnaná se zemí. "Zajímalo by mě, kdo to udělal"odvětil Kakashi.

Ale na to se nemusel ptát, protože hned vzápětí se před nimi objevilo šest postav. Vycházelo to jeden na jednoho. Ale to se Kakashimu vůbec nezamlouvalo. Jenže co jim zbývá, musí to risknout.

Napíšu vám to teďko po bojích, protože jinak by to bylo dlouhý;)
Název další kapitoly: Kakashiho boj

So, 2008-05-03 09:28
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akumakirei | 28. května 2017 v 18:16 | Reagovat

Vložil Athalien, Po, 2009-09-14 11:36 | Ninja už: 2879 dní, Příspěvků: 247 | Autor je: Našívač červených mráčků X
Ááááááááá... kratučké, prečoooo? Ale Bunshin Rasengan, to je dobrý nápad Smiling

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama