Leden 2016

Život jinchuuriki-Nii Yugito

7. ledna 2016 v 18:51 | Momoko-san |  Z, Ž
Yugito se jak víme narodila v Oblačné vesnici. Ale jako všechny jinchuuriki ji nikdo neměl rád.. tedy skoro nikdo.
"Hej Yugito, je to pravda, že žiješ v kočičím domku?!" Zakřičel na ní jeden ze spolužáků. "A že piješ mléko z misky?" Zakřičel další a začali se smát. Ale Yugito to ignorovala.. byla na tyto posměšky zvykláha. Jen se tak opírala o ruku, která se opírala o stůl a dívala se do zdi. Smáli by se Yugito dál, kdyby nepřišel do třídy sensei.

Guardian Angel

7. ledna 2016 v 18:27 | Zoe Akuma |  G
Čím začít? Jak začít příběh, který nemá začátek, ale jen blížící se konec?
Jak vyprávět životní příběh někoho kdo v životě nic neměl?
Je jedno kolik máte peněz. Nezáleží na tom, jak vypadáte nebo kým jste. Když smrt klepe na dveře, neutečete. Neuplatíte ji ani neošálíte. Chladně si vezme, co chce. Vytrhne vám to, co nejvíce milujete ze spáru vašich prstů. Můžete prosit, křičet jak chcete. Jak se jednou rozhodne, že něčí život je u konce, nezměníte to. Buď si vaši duši vezme sama, nebo si zahraje s osudem jiným, aby to udělal za ni. Zní to hrozně, ale tak život chodí.
To mě přivádí k hlavní otázce… Jak začít příběh, který nemá začátek?

Otvorené okno

7. ledna 2016 v 18:21 O
Sedel pri jej okne na neďalekom konári stromu a pozoroval ju. Už spala, ale keďže mala posteľ pri okne, na ktorom nezastrela záver, mal na ňu dokonalý výhľad.. Vyzerala, že spí pokojne aj keď sa sem tam strhla. 'O čom snívaš? Alebo.. o kom?' pýtal sa jej, ale len v jeho hlave. Nahlas by to nikdy nevyslovil.. On nie.. On tu ani nemá čo robiť.. Keby to niekto zistil, strhol by sa boj.. Ale on sem musel prísť.. Musel, pretože už to nemohol vydržať.. Musel ju vidieť..

Mitori Okame - Přiběh shinobiho - Část první

7. ledna 2016 v 18:18 | Mitori Okame |  M
Zdravím, toto je moje druhá povídka, první ani nebyla schválena tak jsem se rozhodl na to zapomenout a udělat povídku se stejným hlavním hrdinou. Akorát jsem si to trochu promyslel předem. Btw má být stejně starý jako naši hrdinové. Akorát se stal genínem trošku dřív. Podobně jako Kakashi. Enjoy.