Jurský park [DANGER, OR I LOVE...?] - PROLOG

18. července 2015 v 14:54 | Inuzuka Mizuki |  J
Každý určitě znáte film Jurský park, že? Je několik part lidí, co si myslí, že ten park neexistuje a jiný, že existuje. My vám řekneme pravdu. Ano, ten park existuje, ale je mnohem nejbezpečnější než ten ve filmu. My osobně jsme tam ještě nikdy nebyli, ale známe vyprávění od kolegů, co tam už byli.

Například Ella Grande, 30 letá žena, která byla v parku dvakrát a pokaždé se jí něco stalo. Když tam byla poprvé, jeden dinosaurus jí ukousl nohu, když před ním utíkala. Samozřejmě dinosauři jsou rychlejší a Ellu chytil. Když tam byla podruhé, když se vracela pro Denise a Marka Salvatorovi, jiný dinosaurus jí chytil a řekneme to jednoduše...zabil. Vyprávění jsme si poslechli právě od Denise a Marka, který tam byli jenom jednou. Těm se nic nestalo, tedy pokud nepočítáme horečku nebo tak něco. No, my jenom furt kecáme, ale ještě jsme se nepředstavili!
Jmenuji se Inuzuka Mizuki je mi 18 let.Do laboratoře, kde se zajímáme právě o dinosaury a Jurský park, chodím už od malička, ale dostala jsem se sem v 17 letech. Moje mamka tady za mlada taky kdysi pracovala, ale v 17 letech, ještě než jsem do této práce nastoupila umřela na rakovinu. Otce jsem neměla. V laboratoři se věnuji různým exponátům jako je například nevylíhnuté vejce nebo i vylíhnuté, nebo vyhynulí dinosauři a další zvířata, co jsou v Jurským parku. Moc mě ta práce baví, ale to jsem ještě nevěděla, co mě a mým dvou kámoškám čeká...
Jmenuji se Hyuuga Kirat . Jsem napůl Angličanka a napůl Češka. Je mi 18 let a stejně jako Carol pracuji v laboratoři, kde se zajímám o dinosaury a Jurský park. Do laboratoře chodím od svých 10 let, když se sem dostala i můj otec, který tu pracuje doteď. Otec je spíš počítačový expert a má i na starosti kamery v Jurským Parku. Dokonce tam i jednou byl, ale od té doby, co zjistil, že to tam je o život a smrt tam nechce jezdit. Nedivím se mu. I s mou kamarádkou Carol a Nicole se věnuji dinosaurům, vejcím a další zvířat, co v parku žijí.
A nakonec já. Moje jméno je Inuzuka Nojkou a je mi 19 let. Do laboratoře jsem se dostala teprve nedávno. Tedy už je to rok, když mi bylo 18 let, ale i tak mi to přijde jako by to bylo včera. Nikdo z mé rodiny v laboratoři nikdy nepracoval a já se sem dostala díky mé kamarádce Christy, která ví, že laboratoř a dinosauři byli můj koníček. Teď je to už ale moje práce. V laboratoři pracuji s mou kamarádkou Christina a Carol, který v laboratoři pracují déle než já. Jednoho dne, ale dostaneme vejce, které je jiný než ostatní vejce. Co to je? Jaký je to druh?
Rozluští tři kamarádky druh vejce nebo budou muset pro to něco riskovat?
Poznají dívky i jiné lidi, který se budou zajímat o tu samou věc?
Nebo bude všechno jinak?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama