Yukio, část čtvrtá

23. října 2013 v 10:09 | itachisan |  X, Y
Ještě než jsem odešel z Orochimarova doupěte, mě Orochimaru požádal, abych pro něj něco udělal. Nedávno přemístili do hlídaného střediska na hranicích Kamenné země jeden důležitý svitek, obsahuje v sobě spoustu důležitých informací, které by Orochimaru chtěl získat, a tak pověřil mě, je pro něj získat. Ale podle Orochimara není jediný, kdo o ty informace má zájem. Usiluje o ně organizace, která se nazývá Akatsuki. Nosí černé pláště s červenými mraky a podle Orochimara jej musím získat dřív než oni.Vydal jsem se tedy směrem do Kamenné země, cesta byla celkem klidná a tedy až na pár malých překážek nebylo těžké se tam dostat. Když jsem dorazil na místo, kde by se ten svitek měl nyní nacházet, uviděl jsem obrovský komplex. Podle počtu lidí, kteří tam byli a velkému počtu strážných a hlídačů, to bylo vězení. Neměl jsem nejmenší ponětí, kde by ten svitek mohl být a v tak velkém komplexu, bude těžké ho najít. Nejdřív se tam musím nějak dostat. Nejlepší by bylo vymyslet nějaký hodně propracovaný plán vniknutí bez jediného povšimnutí, ale na to dneska nemám náladu, takže to uděláme trochu jinak.
"Kuchiyose no jutsu !!!" před branami se objevili tři obří hadi, kteří začali na komplex útočit a osvobodili tím několik vězňů. To by mělo udělat dostatečný rozruch, aby si mě nikdo nevšimnul.
Nenápadně jsem v tom rozruchu prošel dovnitř a začal hledat svitek. Podle toho co jsem viděl, tak věznice byla rozdělená podle úrovně zabezpečení, čím vyšší zabezpečení, tím nižší patro. Usoudil jsem tedy, že to bude úplně v nejnižším patře. Většina strážných byla venku a bojovala a ten zbytek se snažil zastavit utíkající vězně, takže dostat se do nejnižšího patra bylo snadné. Po pár minutách jsem se konečně dostal do posledního patra, kde byl svitek. Bylo to tak lehké, že jsem tomu ani nevěřil, jak snadné to bylo. Když jsem vzal svitek a mířil zpět, přejel mi mráz po zádech.
Něčeho jsem si totiž všimnul, bylo hrozné ticho. Zvuky boje utichli a bylo hrobové ticho. Bylo to hodně divné, vrátil jsem se tedy nahoru a šel směrem k hlavní bráně. To co jsem viděl, bylo strašné. Všude byly mrtví lidé, nikdo nezůstal na živu, moji hadi byly také zničeni, nebyla tam ani známka života. "Co se tu jen mohlo stát ?" řekl jsem si v hlavě. Než mi skončila myšlenka znovu mi přeběhl mráz po zádech. Ucítil jsem přítomnost další osoby…ne….. bylo jich tam víc. Otočil jsem se a zamnou stálo šest mužů v černých pláštích s červenými mraky. Všech šest mělo zrzavé vlasy a nějaký divný kov zabodaný všude po těle.
"Tak jsou tu, Akatsuki, přesně jako říkal Orochimaru. To bude hodně zajímavé" řekl jsem si a vytasil svůj meč.

Dva se rozběhly směrem ke mně a třetí mezitím vyvolal obří psy, kteří také běželi směrem ke mně.
"Kuchiyose no jutsu !!!!", vyvolal jsem velkého černého hada, který zmizel v zemi. Jeden z nich vystřelil ze svojí ruky nějaký druhy výbušniny, tu se mi však povedlo odrazit směrem na toho druhého, ten jí však uhnul. Všichni měli stejné oči, a když jsme bojovali, tak jsem s nimi nemohl udržet krok, vypadalo to jako by viděli všechny moje útoky, ty oči jim nejspíše umožňují vidět to co vidí ostatní. Tak tedy dobrá, uvidíme jak jim pomohou ty oči teď..... "Mugen no Yami", tato technika obklopí nepřátele dokonalou tmou, ve která nedokáže nepřítel vidět nic a nedá se ji proniknout ani utéct.
"Kuroi no koutetsu" V této dokonalé tmě můžeme já i had útočit, bez toho aby si nás všimnuli.
Mezitím, co já jsem zaútočil na ty chlápky tak had ve stejnou chvilku zaútočil na psy. Proti této technice neměli šanci, moje čakra zničila tu jejich skrz čepel mého meče a nejsou nadále schopni boje. Ještě zbývají čtyři. V tom začala moje technika mizet, jeden z nich jí začal vtahovat do sebe, až byla má tma úplně pryč. Poslal jsem hada zaútočit na toho co zničil mojí techniku, ale když had útočil, jeden z těch co jsem zabil, vystřelil výbušninu, která hada zničila. Během toho jeden z nich vyvolal další podivná zvířata. Ten boj byl marný a mě docházela čakra, musel jsem použít něco lepšího, naštěstí tu bylo vhodně prostředí pro další mojí techniku. Přemístil jsem se mezi mrtvá těla, zabil jsem poslední z vyvolaných zvířat. Ještě než jsem ho stačil zabít, vyvolal další, ale tentokrát jich bylo tak sto, obrovské množství různých monster připravených mě roztrhat na kusy, ale........ moje technika byla také hotová.....
"Seimon no Yami, Shichi tsumi….Ikari!…..Senbou!……Yoku!.....Taida!.......Yokubari!.....
Hokori!.....Nekketsu !!!!!!".
Tato technika otevře bránu podsvětí a vyvolá démony 7 smrtelných hříchů, kteří mě poslouchají na slovo.
Démoni začali trhat na kusy zvířata, která vyvolal. Jedno po druhém bylo trháno na kusy zběsilými a nemilosrdnými démony a já se mohl soustředit na ostatní. Povedlo se nám zničit další dva z nich, toho, co uměl pohlcovat techniky a toho co vyvolával. Už zbývali jen dva, bohužel čas mých démonu na tomto světě už uběhnul a tak zmizeli zpět do podsvětí. Zaútočil jsem na dalšího z nich. Ten měl podivnou schopnost odrážet útoky a tak jsem nechal zaútočit stínový klon a já ve stejnou chvíli zaútočil do zad, ale marně. Jeho technika opět odrazila můj útok a já odletěl několik metrů daleko. Během toho zmizela těla všech ostatních, které jsem už porazil a ten poslední z nich provedl techniku, díky které tam stály zase všichni úplně nezranění.
Nechápal jsem to, ale to v tudle chvíli to bylo jedno, byl jsem zraněný a skoro bez čakry a musel jsem odtamtud nějak utéct.
Vzpomněl jsem si že mi Orochimaru, dal pro případ nouze jeden ze svých svitků pro útěk, ale chvilku trvá než se aktivuje. Bojoval jsem s nimi jak jsem jenom mohl, zranění se zvětšovala, už jsem se skoro nemohl pohnout, krvácel jsem a byl jsem na pokraji omdlení......... když v tom se spustila technika a já se přemístil. Ztratil jsem hodně krve a tak jsem krátce po přemístění omdlel.
Tato technika mi zachránila život, ale má jednu vadu, místo kam se přemístíš je náhodné a nedá se ovlivnit.

Poznámky:
Mugen no Yami
= Nekonečná temnota
"Seimon no Yami, Shichi tsumi….Ikari!…..Senbou!……Yoku!.....Taida!.......Yokubari!.....
Hokori!.....Nekketsu !!!!!!".
= Brána temnot, 7 hříchů......

Nenávist....Závist......Obžerství......Lenost.....Chamtivost....Pýcha......Vášeň.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama