Červen 2013

Mise DD

30. června 2013 v 3:32 | ikik |  Misia DD 2013
Naruto si v klidu snídal svůj chleba, když tu se najednou objevila Hinata. Naruto se na ní otráveně podíval, protože ho právě vyrušila při snídani, ale nevěnoval jí zrovna velkou pozornost...hned se podíval na svůj neodolatelně svůdný chléb pomazaný marmeládou a pořádně se do něj zakousl, pusu měl celou špinavou. Hinata ho doslova přejela pohledem. ,,Je Den dětí Naruto, neseď tu tak a pojď mi pomoct někoho najít..." Hlesla naštvaně. "To nemůžu ani v klidu posnídat?" Zeptal se Naruto a znovu se zakousl do chleba. "Zvedni se a pojď se mnou!" Prohlásila a dodala: " Prosím." Naruto jen protočil panenky a zvedl se od chleba, ještě se k němu naklonil a zašeptal: " Ještě se uvidíme chlebíku..." a spolu s Hinatou odešli z domu...

FF k DD :D

30. června 2013 v 3:25 | vejry15 |  Misia DD 2013
FanFiction k DD
Bylo hezké odpoledne a v Konoze byli všichni šťastní. Pátá Hokage si ovšem svolala radu joninů , kteří přední stáli a divili se, proč je svolala, tak časně a nečekaně. Když předně předstoupila, byla očividně rozmrzelá. Začala "Bylo mi oznámeno, že se budou konat chuninské zkoušky za 1 týden přesně o dni dětí." Jonini přikývli a divili se, proč se mračí, když tohle cekali už měsíce. Pokračovala "poprvé v historii se budou povinni účastnit se genini všech velkých shinobi vesnic." To už bylo pořádné překvapení, to nikdo nečekal a ani nemohl, protože to se ještě nikdy nestalo. Hokage pokračovala "Každá vesnice může nasadit 5 tříčlenných týmů, které musí projít zatím nejtěžšími zkouškami v historii." Mezi jonini si každý uvědomil, co to znamená, zkouška po 4. Velké válce shinobi. Nikdo se neozýval. Hokage opět promluvila "Sestavila jsem týmy pro tento úkol. Tým 1 Sasuke Uchiha, Naruto Uzumaki a Hanabi Hyuga. Kakashi přikývl, že souhlasí. Tým 2…3…4…5 Sarutobi Konohamaru, Udon, Moegi. Ebisu překvapeně vzhlédne "Pokud to má být nejtěžší zkouška tak proč můj tým proti shinobi úrovně Naruta a Sasukeho nic nezmůžou. Hokage se na něj podívá, "ale oni se hodí nejvíc. Zároveň byly sděleny informace o počtu a datumu, který je ke Dni dětí, takže byly zakázány kunaje a shurikeny." Jonini se velmi podivili, že by shinobi měli zakázáno používat zbraně. "Tak jim to jdeme ohlásit" řekla Tsunade. Vyšla na terasu a nechala si svolat celou vesnici, když promluvila a všechen šum zmizel, vystřídala ho zvědavost. Podala jim svou zprávu, všichni byli překvapení, ale nejvíce Konohamarův gang.

Vzpomínky na dětství

30. června 2013 v 3:19 | NettieLeo |  Misia DD 2013
Naruto seděl na střeše jedné z budov a zadumaně hleděl před sebe. Poslední dobou se stalo hodně věcí. Dříve by si nepomyslel, že se jeho život takto zkomplikuje. Když pozvedl pohled, oči spočinuly na šňůře, kde se sušil jakýsi barevný šátek. Šátek se zmítal ve větru. Jediný kus zpátky ho vrátil do doby, kdy byl ještě na akademii...

Konoha- Den dětí, nebezpečí Akatsuki

30. června 2013 v 3:10 | Kushina Uzumaki-Dattebane
Venku svítalo slunce, ptáci si zpívali a Naruto stále spal.
Když se Naruto vzbudil, tak si šel dát rámen. Měl naspěch tak se oblékl a utíkal za Sakurou, která už na něj nepříčetně hleděla. Dnes se pro děti v konoze pořádal dětský den a všechny tými měli Dohlížet na bezpečnost dětí v konoze.
"Nejdu pozdě?" Otázal se Naruto
"Jdeš a o 15min. později, než jsme si domluvili" Celá vroucí Sakura vyjekla na Naruta.
"Emm...No...Já...Víš...hmm...Zaspal jsem-Dattebayo!" Vykoktal Naruto

Bojový den dětí

30. června 2013 v 1:54 | Mareo Hyuuga |  Misia DD 2013
Dámy a pánové a především děti, prosím utište se! Zvolal hokage Sarutobi Hiruzen. Za pár minut budou tři hodiny, a vy víte co to znamená - bojové hry Na Den dětí ! Hm ten Sasan , jak já mu závidím ten má všechno - rodinu, přátele a hlavně ten zástup hezkých holek z akademie. Měl bych ho překonat -Kdo jsem abych se vzdával ! Jsem Naruto Uzumaki! Dnešní pravidla byly trochu jiné měli jsme po sobě házet dřevěné shurikeny a bojovat s dřevěnymi kunai a přitom sbírat vajíčka normální za 1bod a zlaté za 10bodů a prý je ještě jedno jediné nové a to stříbrné a to je prý za 100 bodů.

Den dětí aneb týrání senseie

26. června 2013 v 18:26 | Kisameanditachi |  Misia DD 2013
,,Sakuro, Naruto, Sasuke! Co to tu děláte?",
zeptal se Kakashi překvapeně když před sebou uviděl svůj tým ,zmoklý jak slepice, stát venku v bouřce. Byl večer pře Dětským Dnem.

Oni zabudli?!

25. června 2013 v 0:57
,,Itadakimas!" zvolal Naruto, keď sa chystal zjesť prvú misku rámenu. Keď do seba vcucol polovicu rezancov, hlasno grgol. ,,Ach. Mohol by si povedať aspoň pardon. Hmmm a čo si kúpil Sakure ku Dňu Detí?" uškrnul sa Teuchi. ,,Ale veď MDD je až za jeden, dva, tri, štyri, päť nie za štyri, tri, dva, zajtra!!! Už musím ísť, zaplatím neskôr." vykríkol Naruto, keď sa strácal v uličkách.

FanFiction ke dni dětí-Kabutův vpád

24. června 2013 v 23:35 | Lucien Uchiha |  Misia DD 2013
FanFiction ke dni dětí- NEČEKANÝ VPÁD KABUTA
Ve skryté Listové má dnes každý, kdo není na misi napilno. Chystá se totiž oslava ke dni dětí, hlavně budoucích ninjů z akademie! Při přípravách pomáhá i Naruto a jeho kamarádi. Oslava by měla vypadat nějak takhle:
*Každý ninja, který má volno, bude s někým ve dvojici na stanovišti a děti u něj budou plnit různé úkoly a vyzkouší si, jaké je to být ninjou.

Jednou na Den Dětí..

23. června 2013 v 2:49 | Teyru-san
Jednoho dne, je to už nějaký ten pátek, se ve skryté vesnici jménem Konoha rozhodlo, že se uspořádá Den Dětí. Jelikož to měla být opravdu velká akce, pozvánky se začaly vyrábět už tři měsíce předem. Dva měsíce před akcí se už rozesílaly, aby se dostaly do všech koutů světa. Pozváni byli úplně všichni, ať už to bylo malé dítě nebo starý pán či dáma. A ano, tyto pozvánky se dostaly opravdu k úplně každému. Jedna dokonce do slova spadla do klína jednomu mladému blonďákovi v černém plášti s červenými obláčky.

Poslední shledání na DD

23. června 2013 v 2:18 | veverkawackova |  Misia DD 2013
Je krásné, slunné dopoledne a v Konoze se chystá velká slavnost - Den dětí. Každý rok se mezi dětmi z akademie soutěží, a ten, který vyhraje, dostane plný koš výtečných sladkostí.