Naruto a Hinata společná mise

17. února 2013 v 10:07 | popoprd |  N
"BUM, BUM ,BUM" Naruto s nadlidským úsílim vstal a šel otevřít. "Teď takhle ráno jakej blázen mumlal si pro sebe. "Lee co tu..."


"Hledá tě Tsunade je to nalehavé! a..." než Lee stačil cokoliv dodat Naruto už byl ve dveřích s napůl oblečenou bundou. Tsunade mě hledá doufám že minimálně A-rank mise nebo S-rank a půjde o hledani Sasukeho, Sasuke... Hinata ráno vstala dřív a šla trénovat techniku byakuganu proto viděla utíkajícího Lee už dávno předtím než kní doběhl. "Tsunade hledá, tě." A začal velmi težce oddechovat.
"COŽE INFILTRACE VESNICE BABI TSUNADE??" Naaaaaaaaaaaaaaaruto TICHO děte hned!"Počkat neměli bychom vědet proč máme zjistit počty bojeschopných ninjů v té vesnici?"Tsunade se na něj pomalu otočila a řekla "NE".
"Ale, ale ja to odmítám jít na misi když ani nevím proč.". Tsunade si oddechla a řekla "Hokage vždy příjmá mise bez ohledu na okolnosti myslela sem že jsi hoden toho být Hokagem."."Já sem hoden já sem! Dobře půjdu na tu misi"
Um... Mise jen ja a Naruto-kun um hm... "A proč jen my dva já a Hinata?" zeptal se Naruto který už teď mluvil klidně. Je to asi takle noo asi tak že není nikdo jiný."No aspoň jdeme každý se svím přítelem viď Hinato. Hinato?".Naruto nad ní stál "No tak už se prober noco asi tě budu muset nést"
"Babi tsunade naschle za tři dny!!" a už běžel pryč.
Hinata se probouzela první co uviděla byl Narutův zátylek."Naruto-kun!?"
Naruto jí pohotově sundal ze zad a postavil na větev."Můžeš po svých?" Hinata přikývla.

"Naruto počkej možná bychom meli postavit stan." Nesmysl ja přece v tédle tmě vidí"hned potom co to dořekl následoval silný náraz do stromu "Naruto" zvolala Hinata a rychle seskočila za ním "Jsi v pořádku Naruto?" strachovala se Hinata. " Já sem úplně v pořádku Hinato měli bychom postavit stan v téhle tmě se nejde pohybovat." řekl vůdcovsky Naruto. Hinata chtěla říct že to dříve říkala ale pak si to s úsměvem rozmyslela.

Naruto ehm a nechtěl bys tam dát tu tyč?" "To je přeci nesmysl vždyť." zarazil se měla pravdu... zase. Po těžcé námeze postavili stan pro tři. Naruto si lehl ke vchodu a Hinata na druhý konec. Hinata nespala, nemohla spát byl od ní sotva metr. Naruto se kní neustále blížil různě se kutálel a převaloval. Teď už Hinata cítila jeho tělesné teplo to nevydrží omdlí brzi omdlí říkala si. Pak se Naruto přetočil a dal ji ruku na břicho.To už nevy...
Více si už nepamatovala.Hinata otvíra oči Naruto!? rychle se posadí. Vidí Naruta jak se na ní starostlivě dívá. Najednou přílítne kunai Naruto na ni skočí a vykloní jí tím s dráhy kunaie. Naruto se mě NE TEĎ NA TO NEMYSLI nutila se. "No tak no tak řekl tajemný hlas."

Naruto se otočil a viděl postavu s kápí tak velkou že nebyl schopen rozpoznat tvář pod ní.
Hinata pohotově zvolala "Byakugan!" "Naruto má ohromné množství chakry a" Než to však stačila doříct Naruto už zkřížil prsty a zařval "Tajuu kage bunshin no jutsu!!" Asi 200 kopií Naruta se teď dívalo na postavu v kápi "AAAAAA" zařvali společně a vrhli se na postavu Jejich taijutsu nemělo smysl. Tajemná postava úhyby a perfektně mířenými kopy a údery ničila bunshiny jako na běžícím pásu pak řekla "Toto začíná být nuda". Zvolá Soushuuha a vytáhne 10 kunaiů které teď ovládá pomocí chakry zničí zbytek bunshinů a namíří kunaie na Hinatu která zvolá: "Shugohakke rokujyuu jonshou!!" Pomocí nelidské rychlosti rukou a vypouštění "ostré" chakry přeřízne provázky z chakry které vedou ke kunaiům. "Hm, zajímavé" pronesla postava. Otočila hlavu a viděla Naruta jak je v půlce skoku od ní a řve Rasengan!. Postava na poslední chvíli spoji prsty a pronese Doton: Doroku Gaeshi objeví se velká hliněná stěna Naruto do ni vrazí Rasengan a tím se objeví velký oblak kouře po rozplinutí Hinata vidí ležícího Naruta ale postava nikde "Naruto" zařve a rychle k němu přispěchá. Naruto již sedí a říká "Jsem v pořádku Hinato." řekne Naruto. Ona pronese "Byakugan" vidí postavu jak skáče k Narutovi "Naruto pozor!" pozdě. Naruto dostane silnou pěstí do obličeje daleko odletí a zůstane ležet dál si nic nepamatuje. Když otvírá oči vidí Hinatu jak si povídá s postavou: "Vydej mi toho chlapce vydej mi devítiocasou lišku" "Nikdy ti nevydám toho kterého miluji ". Naruto je zmatený začne se rozhlížet "Kde je ten kterého miluje vždyť tu nikdo není a pak a pak mu to dojde "Hinata miluje mě".

Narutovi to začlo docházet vše. To mu Hinata chtěla dat opsat test při zkoušce chuuninů, to proč vždycky skolabovala když se jí jen dotknul ,ale proč mu to neřekla. Teď na to není čas musím vstáat a pomoci jí zatím o mě neví usmál se a v hlavě se mu zrodil plán.
Tajemná postava v kápi právě dělala nějaké pečetě když vtom jí byli chyceny nohynohy Narutem. Chtěla mu vrazit ,ale zapoměla na Hinatu která již začala uzavírat výstupy chakry a poškozovat vnitřní orgány. Během pěti minut bylo hotovo.

Naruto rozhodl Hinata byla raněná v souboji sice jen lechce ale pohybovala by se velmi pomalu "Hinato protože jsi raněná a máme zajatce podíval se na svázeného a již odmaskovaného ninju ze zvučné vesnice
"Musíme se vrátit."

"Velice chytře obelstili a tím porazili říkáš?" a podívala se na Naruta Tsunade nno co budu ti věřit můžete jít. Když byli s Hinatou v půlce schodů Naruto se Hinaty zeptal "Miluješ mě?". Hinata byla na pokraji omdlení ,ale pak se tomu vzepřela. "Ano." řekla a čekala na Narutovu odpověd plná strachu ale i štěstí.
"Vtom případě by si se mnou určitě chtěla zajít na ramen."řekl Naruto a široce se na ní usmál. Hinata byla ohromena znamená to že.. ptala se sama sebe.

Naruto dojídal pátou misku ramenu. Hinata snědla dvě a teď se dívala na Naruta jak jí. Naruto přemýšlel Hinata je pěkná holka a jestli mě opravdu miluje... Naruto zaplatil a zeptal se Hinaty jestli nechce na procházku.
Ta jen nadšeně přikývla. Seděli u jezera a dívali se na měsíc."Promiń Hinato promiň měl sem to poznat dřív." Hinata slabým hlasem odpověděla to už je teď jedno a políbila ho bylo to tak spontální prostě to udělala. Naruto byl nejdřív velice překvapen ale pak jí polibek vrátil. "Miluju tě Naruto." " Já vím , já vím." A objal ji.

The end
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sorafay | 17. února 2013 v 10:08 | Reagovat

Vložil Morfik90, Čt, 2008-02-28 14:28 | Ninja už: 1854 dní, Příspěvků: 31  
Naruto se mě ....Co ???  už aby bylo pokráčko je to super :-)

2 Sorafay | 17. února 2013 v 10:08 | Reagovat

Vložil NekdoKohoNeznas, Čt, 2008-02-28 15:05 | Ninja už: 1849 dní, Příspěvků: 324  
je to ale fakt příšerně napsaný, příběh a zápletka je divná, proč by spali jeden by přeci musel držet hlidku?

3 Sorafay | 17. února 2013 v 10:08 | Reagovat

[2]: Vložil popoprd, So, 2008-03-01 16:32 | Ninja už: 1831 dní, Příspěvků: 50  
na uzemí konohy to ještě není tak nutné ale to oni udělali chybu ne já

4 Sorafay | 17. února 2013 v 10:08 | Reagovat

[3]: Vložil Morfik90, Čt, 2008-02-28 15:27 | Ninja už: 1854 dní, Příspěvků: 31
jo na to sme taky koukal ale co je to FF

5 Sorafay | 17. února 2013 v 10:08 | Reagovat

Vložil sakura1995, Pá, 2008-02-29 16:01 | Ninja už: 1858 dní, Příspěvků: 7  
Ryhlo pokracko.Je to super dufam ze tam bude aj cmuky cmuk :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama