Fantastická čtyřka : Peinův přítel (AKATSUKI PARODIE)

28. března 2011 v 20:00 | Sin-chan |  F
Když nebe bylo modré jako Kisameho plet´ a tráva se zelenala tak krásně ,že se Zetsu zahanbeně schoval do stínu ,byl pravý čas Vám povědět´ pravý příběh o ctihodném zrzounovi Peinovi.


Pod rozkvetlou sakurou se smály dvě osoby, nikoli Konan a Pein ,ale Pein a Pein. Opravdu. Někteří lidé trpí samomluvou a pak se jím ostatní vysmívají , však to znáte nemám pravdu ? Monology také rozčilují okolí a dělají z Vás blázny. Avšak takový dialog plný smíchu vyvolá dojem vaší oblíbenosti a popularity. Jenže zde je problém ,pokud máte pouze kopu netykavých kamarádíčků a Vaší jedinou nadějí je zamlká bit´ chytrá dívenka ,co máte dělat nebo spíše s kým máte mluvit ? A proto Nagato vymyslel chytrý způsob.

Každý věděl ,že Nagato má plnou skříň zrzavých osůbek a střídá je jak ponožky ,ale nikdo netušil (možná Konan měla podezření) ,že tam střádá jednu další osůbku ,kterou používal jen v době nejvyšší nutnosti vyzpovídání se. Jmenovala se Ogi. Ogi byl ztělesněním Nagatovy idei o vizáži jeho záporňáckých kumpánů . Byl přesně takový jako by měl zápornák být. Měl něco z každého člena Akatstuki.

Plný života jako Hidan.
Kreativní jako Deidara.
Ekologický jako Zetsu.
Okouzlujíci jako Konan.
Slepý jako patrona ,totiž Itachi.
Dětinský jako Tobi.
Divadelně aktivní jako Sasori.
Držel se hesla ,,Ryba je kámoš ,NE žrádlo " stejně jako Kisame.
Jen po Kakuzovi nic nezdědil. Snad mohl za příplatek.

Jenže Ogi neměl jen stejné charakterové vlastnosti ,ale i vzhledově byl stejný.

Pomádoval si vlasy jako Hidan.
Dlouhé (podivné) vlasy jako Deidara.
Nosil minimum oblečení jako Zetsu.
Vždy měl origami ve vlasech jako Konan.
Kontaktní čočky jako Itachi.
Uši jako Tobi.
Bohužel neměl pojízdný domeček jako Sasori.
Měl na sobě jednu barvu ve velkém množství jednu barvu jako Kisame.
Kakuzovi se vůbec nepodobal. Tohle nemohl Nagato riskovat , vždit by se nedoplatil !Byl to pravý drsňák ,a protože měl Nagato vkus ,tak ho ještě vylepšil. Rozhodl se ,že bude na místě sladit vše do růžové barvy. A tak ke krásným dlouhým růžovým vlasům a očím přibyl ještě překrásný černo-růžový pláštík. Pozor! Červené mráčky se zmutovaly do růžových srdíček a tak skončil i zip.
Vratíme se k rozkvetlé sakuře. Letní vzduch byl příjemný a krásně ovíval tváře obou osob (nebo jedné ? ) . Byla neděle ,každý zločinec vyššího postavení v neděli nepracuje. Všichni členové měli volno ,které si řádně užívali.

Konan byla ráda sama. Měla klid a mohla vymýšlet nové a hezčí origami pro své oběti. Jenže pak ji něco vytáhlo ven.
Tobi neměl rád neděle. Celý týden s ním museli být všichni (hlavně Deidara) a ted´ ? Nikdo si ho ani nevšiml.Zvedl se z pískoviště (dárek od jistého jinchuurikiho) a vydal se do Růžové áleje.
Deidara neměl dobrou náladu. Sice prohlašoval ,že jeho umění nikdo nechápe ,ale když byl sám ,tak ho nikdo nemohl pochopit.Nyní bylo v místnosti z častých výbuchů dusno a všude byla cítit síra, Deidara otevřel okno a opustil Tobiho pokoj. "Snad nic nepozná" přemítal v hlavě.
Itachi si nasadil kontaktní čočky ,díky kterým poznal východ a vydal se ven.
Kisame hrál na hru "na žraloka a rybičky" se svou rybí přítelkyní . Ona byla "žralok".Byl tedy dostatečně zaneprázdněn.
Kakuzu každou neděli přepočítával peníze. Později toho bude litovat .
Zbytek ehm dělal poněkud zvláštní věci ,které by mohli pošpinit jejich image. Zetsu zaléval kytičky a krmil zvířátka , přitom vůbec neslintal. Sasori pořádal loutkové divadlo.

Konan se procházela alejí a přemýšlela ,co tak ted´ asi dělá dnešní Nagatovo tělo. Neměla ráda ,když se někde toulal sám ,vlastně by jí víc vadilo ,kdyby se začal bavit s někým jiným než je ona. Konan byla sice milá,ochotná ,ale na Nagatovi příliš lpěla.Najednou zaslechla smích dvou osob. Jeden ji byl známý, ale ten druhý ?

Dětinský mužíček se toulal krajinou, znuděný,ale ted´ i naštvaný. Slyšel hlasy ,které se zvesela bavily a Tobiho nikdo nepozval ? Taková drzost ,musím zjistit kdo neví ,že TOBI JE HODNÝ KLUK.

"To je Tobi , musím být přirozený ,kdyby zjistil ,že… " mumlal si blond´atý terorista.
"Co ta tady dělá ?... proč se Tobi a Konan chovají ,tak podezřele ? " vedl monolog dál.
"Taky bych rád věděl , co to tam zkoumají " ozval se Itachi ,který se objevil jako přízrak. Deidara ,totiž onen terorista se otočil. Opravdu, byl to on. Neměl ho rád , ale Itachi k němu choval zjevně skryté sympatie a v této chvíli byl Deidara ochotný přijmout lasičku. Oba dva v té chvíli napadlo to samé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama