Aria, Černá smrt 1

15. února 2011 v 20:15 | gurenn |  A
Poprvé jsem spatřila sluneční světlo. Paprsky mě hřály po celém těle a rozlévaly teplo až ke konečkům prstů. Bylo mi nádherně. Přemýšlela jsem, co to všechno znamená. Nevěděla jsem, kdo jsem a co tu dělám. Z mého přemýšlení mě vytrhl až tmavý stín a hluboký, starostlivý hlas. "Vemte ji urychleně do nemocnice!" Co? O kom to tu mluví? A proč je vše tak vzdálené? Pokusila jsem se otevřít oči. Spatřila jsem vysokého muže s šedivými vlasy, který běžel vedle mě. Několik lidí mě neslo na rukou a běželo ke Konoze. Když mi situace konečně došla, zpanikařila jsem. Měla jsem potrhané končetiny a z úst se mi řinula krev. To já byla ta, co tu umírá. Chtěla jsem s tím bojovat, ale nebylo nic, kromě toho být nejlepší kunoichi, co by mě na světě drželo. Možná jen...vybavil se mi obraz tak známé tváře sužované bolestí. Jemné černé vlasy občas trčící do stran a černé hluboké oči. Pak jsem párkrát zamrkala a omdlela.
***

Dlouhý čas jsem prospala na nemocničním lůžku v Konoze. Když jsem se konečně probudila, spatřila jsem dívku s růžovými vlasy a zelenýma očima. Pátravě se na mě dívala a zkoumala každý můj pohyb. "Kdo jsi?" zeptala jsem se jí. "Já jsem Sakura, nějaký čas tě léčím a pozoruji," odpověděla. Na to jsem neměla co říct. Byla jsem v Konoze, kam jsem se nikdy neměla dostat a zvažovala jsem všechny mé možnosti. Nejlepší by bylo zradit Orochimarua a zůstat ve vesnici. Ale pokud by se mě zeptali odkud jsem, tak bych jim nemohla napráskat polohu Orochimaruových skrýší. Ohrozila bych totiž všechny, co jsou nevinní a zajatí. Všechny mé kamarády. V hlavě už jsem měla plán. Ztrátu paměti od 10 let. Tehdy mě Orochimaru unesl z vesnice ukryté ve víru, která byla napokraji zničení. Geniální! "A jak se jmenuješ ty?" zeptala se mě mile Sakura. "Aria Yoruichi, pocházím ze skryté Vírové. Ale.." zahleděla jsem se na své ruce a nohy a vyskočila z postele. Měla jsem být herečkou. "Jsem někdo jiný?" podívala jsem se do skla a šahla si na tvář. Dlouze jsem si prohlížela svůj obličej. "Co je dnes za den?" zeptala jsem se opatrně "Čtvrtek,"odpověděla Sakura zaskočeně "měla by sis zas lehnout nebo aspoň sednout." Sedla jsem si tedy na postel a podívala se do jejích očí. "A co je za rok?" "2011...ty...si nic nepamatuješ?" konečně si na to kápla holka. "Nic, byla jsem 6 let v komatu? Co se stalo? A co dělám tady?"
Sakura nervozně poposedla: "Nebyla si v komatu. Našli jsme tě před týdnem celou zkrvavenou z boje. Navíc skrytá Vírová už byla srovnána se zemí." Potřebovala jsem nějaké slzy kvůli důvěrohodnosti. Co by mě mohlo porazit na kolena? Jedna věc připadala v úvahu. Stačilo, abych na ni pomyslela a už se mi spustil pláč.
Té noci, kdy se konalo vyvraždění Vírové, byla zavražděna i většina mé rodiny se speciálním Kekkei Genkaiem, byla jsem u toho a koukala na hrůzné činy zkorumpovaných ninjů ze zvučné. Ukrývala jsem se se svou starší sestrou, která měla dvou elementový krystal, ve skříni. Naše vesnice měla pár tajných jutsu, která se ústně předávala. Iriya je už ve svých patnácti znala, zato já ne. Tehdy jí bylo jasné, že možná nepřežijeme, atak mi sdělila všechny tajné jutsu, které znala. Jedním z nich bylo i skrytí ve víru, původní tajná technika, která skryla malé množství lidí ve víru. Škvírou jsme pozorovaly, jak vraždí naše příbuzné. Měla od rodičů přikázáno sedět se mnou ve skříni a postarat se o mě. A tak když ninjové prohledávali náš dům, udělala tajnou techniku, jež ostatním zabraňovala proniknout k nám. Vyběhly jsme před dům a spatřily zkázu, která byla způsobena na naší rodné vesnici. Jutsu dlouho nevydrželo, protože Iriya nebyla zkušenou kunoichi. Běžely jsme ulicemi, když ji srazil k zemi jeden z ninjů, ukrytý za rohem. Začal do ní okamžitě bodat s šíleností v obličeji. Křičela na mě, ať utíkám. Teprve když jí nebylo pomoci, jsem začala utíkat a tehdy se přede mnou objevil Orochimaru a probodl ninju, který zabil moji sestru.
Sakura se ke mně nahla: "V pořádku? To bude dobré, uvidíš, určitě se ti brzy vrátí paměť" hmmm...to určitě.

Poznámky:
Představuji příběh o Arie Yoruichi(díl první), kunoichi od Orochimarua, přicházející do Konohy. Zatím je to jen taková ochutnávka, další už budou delší. Doufám, že se bude líbit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sorafay | 15. února 2011 v 20:15 | Reagovat

Vložil Fňu, Po, 2011-01-31 21:39  Autor je: ONLINE, Editor všeho, Moderátor

Ale no tak, čo tak otvoriť oči? Tie Pravidlá tu nie sú pre našu zábavu. Keby si ich čítala, dosť by ti pomohli v písaní a my by sme ti to mohli aj vydať. Takto nie.
Každá priama reč, týkajúca sa už inej postavy, musí ísť na nový riadok.. treba robiť viac odstavcov a odsekov, číslovky písať slovom. Oprav si to a potom uvidíme.

2 Sorafay | 15. února 2011 v 20:16 | Reagovat

Žiadna reakcia od autorky - presunuté sem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama