Leden 2011

Sasuke na druhou: Část I

25. ledna 2011 v 19:50 | Sasuke -Avenger- Uchiha |  S, Š
MADAROVA DIMENZE:

"Chcípni sakra už!", zařval černovlasý chlapec v černém plášti na němž byl mezi lopatkami vyšitý emblém klanu Uchiha a jehož okraje byly pomalované rudými plameny, když jeho Susaano zarazilo do muže v masce pečetící meč. "Skončils zmetku! Pomsta bude má!" Mrazivě dodal a sledoval jak pečetící meč "vcucnul" Madaru do věčného světa genjutsu uvnitř Susaana. 

Kdyby....

25. ledna 2011 v 19:49 | Sasuke -Avenger- Uchiha |  K
KONOHA - ZÁVĚREČNÉ BOJE CHUNNINSKÉ ZKOUŠKY:

Stadion burácel, nadšený dav chtěl vidět mladé ninji bojovat. Mladí shinobi stáli v řadě zatímco je řídící zkoušky poučoval o pravidlech bojů, napětí se dalo krájet, světelná tabule ukazovala jména ve dvou sloupích signalizující kdo proti komu v prvním kole nastoupí:

Sabaku no Gaara vs. Shikamaru Nara
Neji Hyuuga vs. Sasuke Uchiha
Temari vs. Shino Aburame
Kankurou vs. Uzumaki Naruto

Kakashi má útrum

25. ledna 2011 v 19:44 | Kunoichi Temari |  K
"Sakurooooo" vřeštěla Tsunade."Dones tohle Kakashimu a neloudej se mám tu pro tebe ještě několik spisů na roznesení" Tsunade ukázala obrovský pakl různých papírů dokumentů a ostatních zbytečností.Sakura poslušně vyťapkala s obálkou v ruce k bytu Kakashiho. Cestou potkala Kibu a Nejiho pozdravila a ťapkala dál až doťapkala ke dveřím. přendala si obálku do druhé ruky, stiskla kliku, vešla do domu, vyšla po schodech na jakousi pavlač a promotala se okolo pár náhodně procházejících obyvatelů onoho domu. 

Akatsuki - záchod a umění

25. ledna 2011 v 19:43 | rikudou-senin |  A
Byl krásný letní den a v Akatsuki byla válka - Kisame přezdívaný žraloček, rybí prst, paryba, ryba, šmoula vs. Zetsu, který má přezdívky rostlinka, Aloe Vera, schizofrenik a mnohé další. Na žralokově straně byl Deidara, Sasori a nedobrovolně i Itachi. Na Zetsově straně byl....Zetsu. Ostatní členové byli neutrální nebo se o to nezajímali.

-1.díl-akatsuki a Konoha.cz

25. ledna 2011 v 19:35 | AliceEveline15 |  1-10
Bylo krásné ráno,slunce zářilo na obloze a v Akatsuki panovala skvělá nálad,tedy dokud nedošel pošťák.
,,Kisame jdi pro poštu.."zavelel Pein.Kisame se neochotně zvedl,Itachi chtěla ale svou žena a život a tak pro to šel osobně.
,,Takže tady to máte."řekl pošťák a podal Itachimu několik balíčků a dokonce i letáky.
,,ukaž tu nadílku."začal tleskat Pein a ukázal hned švihem na stůl kam Itachi hodil věci,svůj balíček si nechal,hned ho roztrhal a četl si.

Navrat namikazeho 1

25. ledna 2011 v 19:33 | gimli |  N
1. Špionky

V jeden volný den šla Sakura Haruno ulicí Konohy. Byla velmi krásná a všichni kluci, kteří ještě nikoho neměli, na ní mohli oči nechat. Byla druhým nejlepším medic ninjou a měla nadlidskou sílu. Bylo jí sice 20 let, ale byla stále sama. Její starý tým se rozpadl, před čtyřmi roky její týmoví partner Naruto splnil svůj slib a vrátil Sasukeho Uchihu zpět do Konohy. Ale Sasuke se vůbec nezměnil. Byl temný jako předtím. Sasuke-kun…pomyslela si Sakura a sklopila hlavu.Proč ona? Když Naruto vrátil Sasukeho zpět nikdy na něj neměla čas, ale Ino na něj čas měla a tak jsou už spolu dva a půl roku. Hned po tom co se Naruto vrátil zpět se Sasukem, odešel na dlouhou S - rank misi s Kakashim a Jiraiyou. To věci jen zhoršilo. Všechno co o misi věděla, bylo, že musí najít a chytit skupinu ninjů třídy S. Najednou se vedle ní zjevila Ino.

Stejná krev, Opačná strana Část 1

25. ledna 2011 v 19:30 | Jirka4545 |  S, Š
Povídka je zasazena do právě probíhajícího děje v Manze a tudíž může obsahovat spoilerové Informace.

Kakashi si četl plán útoku už asi po dvacáte. Stále vněm viděl nesrovnalosti, ale nemohl snimi nic udělat plán byl už oficiálné schválen radou pěti káge a útok na údajné Madorovo sídlo se měl konat už za tři dny. Plán byl více méně dokonalou taktickou prací jenže Kakashiho znepokojovala ta možnost že se v ůkrytu nejspíše naléza Sasuke. 

Narutov prvý bozk 3X

17. ledna 2011 v 19:42 | Evinka611 |  N
Bol chladný večer Hinata ako každú noc chodila na prechádzky , vždy ju to ukľudnilo mala aspoň čas sa nad sebou zamyslieť . Ale vždy myslela na to isté , na Naruta aký je sladký a milí vtipný . A keď si tak kráčala po Konohe tak do nej narazilo malé dievčatko bolo celé špinavé ale aj tak veľmi pekné. Prepáčte paní nechcela som . Hinata sa zohla a pohladila ju po hlave . To nevadí. Dievčatko nestihlo ani nič povedať a vtom sa tu objavil Naruto . Ahoj Hinata. Nezájdeme na rámen ?? Áno Naruto - kun . Potom . Aaaaaa to je super , ježte jeden stažíku !! Jasne Naruto ! To som sa najedol , a čo ty Hinata. Áno o oo Naruto -kun . Hinata odprevadím ťa domov ?.

Suiko no Uchi -1.část

17. ledna 2011 v 19:41 | uchiha-eldest |  S, Š
   Vlasy husté jako hříva huculského hřebce, černé jako havraní křídla, hebké jako samet a ty oči, oči poznamenané krutou realitou dnešního světa, rty smysluplné, od krve. Líce vysoké, jakoby pocházel z jihu, ne spíše ze středu. Tělo atleta, no prostě nádhera se na něj dívat. Já jsem se snad pomátla, on na mě míří zbraní a já přemýšlím o tom jak je hezký.
   "Vysyp ty informace a já tě nechám jít!" Jé a ten hlas.  

***Story 1: Pein je mrtvej

17. ledna 2011 v 19:36 | Tobiisagoodboy |  S, Š
Konan vyběhla z Peinovi kanceláře a hned na všechny spustila: ,,Pein je mrtvej!"
A ikdyž to všichni slyšeli, s nikým to ani nehlo. Jako první se ozval Deidara: ,,Hidane dej mi už ku*va ten ovladač!"
,,Jinak co? Zabiješ mě?"
Hned v této části blonďákovi došly argumenty a tak se musel spokojit se sledováním teletubies.
Konan se otočila a vyrazila zpět k Peinově těle, když jí do cesty vlezl Tobi a mával jí lupou před obličejem: ,,Hele Konan, co Tobi našel, teď můžeme zjistit,kdo zabil Peina!"
,,...on se oběsil." odpověděla Konan.
,,Jééééé a že teď může být vůdcem Tobi?"