Listopad 2010

AKATSUKI

27. listopadu 2010 v 11:21 | akamaru-inuzuka |  A
V jednej malej jaskyni
akatsuki žili.
Konan ta sa mrvila
praženicu varila.
Pein sa na Tobiho
nahneval cele to 
tam vikidal.

Pistolníci, zachraňte Konohu!

27. listopadu 2010 v 11:13 | Kessidy Namikaze |  P
Byl horký letní den.  Kvetly máky, kvetly na poli. Osamělý jezdec jel klusem krajinou rozkvetlých rudých květů. Na obzoru se nejasně rýsovalo jakési město. Zřejmě cíl jezdce.

Do městečka v nejdivočejší části Divokého západu vjel onen cizinec. Oblek měl zaprášený a jeho kůň se sotva vlekl. 
"Dobrý den, cizinče!" pozdravila ho dívka obsluhující v baru.
"Dobrej. Jednu whisky." objednal si hlubokým hlasem.  
Jakmile před něj dívka s růžovými vlasy postavila jeho whisky, sundal si klobouk a ukázal tak své polodlouhé černé vlasy. 

Aka-Halloween

27. listopadu 2010 v 11:11 | Nioru Kuchiki-san |  A
Je 31. října, něco kolem 18:00. Všichni z Aka-bandy mají volno. Sedí v obýváku a hrají… pexeso?! 
"Tahle hra je debilní." Prohlásil Hidan naštvaně, když už asi po páté Pein vyhrál onu již zmíněnou hru.
"Souhlasím s tebou." Přidal se Deidara, který jako jediný hrál s Tobim "Člověče, nezlob se".

Zatímco Pein skákal po celým domě radostí, že udělal nový osobní rekord se ostatní členové, mimo Konan, která ho uklidňovala, bavili o tom, co budou dělat.

Akatsuki-výměna

27. listopadu 2010 v 11:10 | Tenshi-sama |  A
"Moje hlava" zabručel Hidan a zvedl se z podstolu.Dopotácel se na záchod a o chvíli později se odtamtud ozval nelibý zvuk.
"Fuj" Zašklebil se Kakuzu a potácivě se zvedl. "včera jsem to asi přehnal" zamumlal,a opřel se o stůl. Hidan se mezitím vypotácel z koupelny,v obličeji smrtelně bledý.
"Šéf nebude moc rád,až zjistí že jsme mu vypili všechny zásoby,ale doufám že mě nepřizabije jako posledně." zabručel a rozhlédl se. Tobi v místnosti nebyl,Sasori s Deidarou leželi na podlaze ,Kakuzu seděl,opřený o stůl,na kterém chrápal Zetsu. Jediný Kisame vypadal,že se na něm včerejší pití nijak nepodepsalo,naopak vypadal nadmíru spokojeně. Všichni,až na Kakuzu a Hidana spali.

Opilý Shikamaru

27. listopadu 2010 v 11:09 | sakuro-san |  O
Tento Fanfiction je moje první ale ne poslední,a je to můj sen tak se nedivte jestli se tam objeví moje přivlastnění(např.koukala jsem,červenala jsem se a atd.). Upozornění:Toto je moje povídka ani není okopírovaná z bloku,konoha.cz a podobně..

Šla jsem jednou večer po Konoze sama od kamarádky a najednou uvidim Shikamara.Když jsem ho viděla tak jsem zrudla o stošest a víc.Tak asi tři metry ode mě upadne.Tak k  němu pomalu jdu a pomůžu na nohy.,,Já jsem se opil kvůli jední holce kterou miluju a teď mi pomáhá na nohy."řekl Shikamaru.Já jsem jenom se v duchu říkám,,Je jenom opilý,ani neví co říká".Tak si dám jeho ruku přes můj krk a chytnu mu jeho dlaň.

Túžil,čakal,dočkal sa,odišla,nepozná ju

27. listopadu 2010 v 11:08 | satoko-chan |  T
Túžil po dievčine,ktorú miloval. Stále na ňu myslel. Každým dňom ju miloval viac a viac. Chodieval na miesto,kde ju videl prvý raz. Spomínal tam na ňu. 

Myslel si,že tam príde. Preto tam chodieval každý večer v dúfaní,že ju stretne. Čakal tam dlho,sedel na lúke,ale ona neprichádzala. Už chcel odísť,keď vtom začul praskanie vetvičiek. Najskôr ostal nehybne stáť. Po chvíli sa otočil. 

Minato Namikaze a Emi Amaya

27. listopadu 2010 v 11:06 | Cute-chan |  M
Byl podzim,v Listové se přenádherně zbarvovaly listy stromů do podzimních barev,a podzimní vánky proháněli listí po ulicích.Minato a Jiraya jako obvykle šmírovali u horkých pramenů dívky.Tsunade byla ve své kanceláři,mněla jako každý den plno práce....,až dlouho do večera,poté byla tak unavená že šla do horkých pramenů,koho neviděla celý den o nich ani neslyšela,Minato a Jiraya šmírovali u dívčích horkých pramenů...Když je Tsunade viděla nahlas prohlásila : vidím že už jste dlouho nemněli misi že Minato,Jirayo ? Najednou v horkých pramenech zavládlo ticho "

Probuď se

27. listopadu 2010 v 11:05 | Konoe3 |  P
 ''Co to..?'' mladý ninja zaslechl nějaké zvuky rozléhající se po ruinách starého chrámu, osvětleného zapadajícím sluncem. Zaposlouchal se. Kroky? Otočil se za zdrojem toho zvuku a překvapeně zamrkal modrýma očima.Nikoho neviděl,ale cítil ten známý pocit těžkosti. Nikdy by ho nečekal tady. Než mohl mladík cokoli udělat, ucítil nečekaně teplou ruku na čele a studenou čepel meče u krku.

NaruHina......Hinamori 2

23. listopadu 2010 v 21:07 | renesmee cullen |  N
Tak aj je tu aj pokračovanie mojho FF


,,Vidím že před sa ste mali dobrý dôvod prečo ste odyšli."Zahladela sa na Hinamoriho.
,,Tsunade-sama teraz sme sem prišli aby sme tu mohli žiť keď teraz už niesom z Hyuga klanu."
,,Ano Hinata už tu môžete ostať . Konečne."Hinata sa radostne usmiala a objala Tsunade.
,,Tsunade -sama ,prosím nikomu to zatial neoznamujte neskôr sa to tak či - tak,dozvedia ."
,,Ale iste ale pod jednou podmienkou, už nikdy neodítete ."
,,Ale iste babi Tsunade."povedal Naruto a doširoka sa usmial.
,,Tak mi by sme mali už ísť,ale Tsunade -sama mohli by ste iba na chvilu postrážiť Hinamoriho ."ozval sa Naruto prosebným hlasom.
,,No,nachvýlku by som mohla."povzdychla si Tsunade.

NaruHina.....Hinamori

23. listopadu 2010 v 21:06 | renesmee cullen |  N
Naruto príbeh(prepáčte za chybi ale zo sj som mala 3 ….tak to aj tak vypadá)

,,Hin …ale aako...?"vzdychol.
,,Naruto ,ja som sa už rozhodla.Ak mám podstúpiť toto aby som mohla biť s tebou,tak to podstúpim."Naruto si všimol ako to sebavedome hovori.Nezmohol sa ani na slo , pri pomysleni na to že Hin pôjde do vyhnanstva.
,,Hina ale ja toto od teba nemôžem žiadať."
,,Ty o to ma nemusíš žiadať lebo som sa tak už rozhodla!"už to nevydržala a vyjačala naňho(prepáčte ale neviem spisovne písať).
,,Hin,dobre ale musim ísť ešte k babi-Tsunade.Pôjdeš s.....?"nedopovedal a Hinata ho chytila za ruku .