Říjen 2010

°° Namikaze Minato a Emi Amaya °°

31. října 2010 v 21:36 | Cute-chan |  N
Byl podzim,v Listové se přenádherně zbarvovaly listy stromů do podzimních barev,a podzimní vánky proháněli listí po ulicích.Minato a Jiraya jako obvykle šmírovali u horkých pramenů dívky.Tsunade byla ve své kanceláři a vyřizovala jako každý den papíry,smlouvy,dohody....,dlouho do večera,poté byla tak unavená že šla do horkých pramenů,koho neviděla,celý den o nich ani neslyšela,Minato a Jiraya šmírovali dívky...Když je Tsunade viděla nahlas prohlásila "vidím že už jste dlouho nemněli misi že Minato,Jirayo ? Najednou v horkých pramenech zavládlo ticho " Tsunade vždyť jsi nám vyplašila všechny dívky !...,Minato : co budeme dělat teď sensei ?,

Vesnice Velikých Kamenů - Surikiriho pomsta

31. října 2010 v 21:32 | Kisamík |  V, W
Ve vesnici Velikých Kamenů začal být rozruch, protože ninja jménem Surikiru, řekl všem vesničanům, včetně ninjů, že svitek s tajemstvím Uchiha Klanu byl ukraden třemi ninji.
,,Jen klid občané, svitek bude navrácen!" řekl s jistotou člen ANBU
Kolem lidu začalo býti ticho, protože přišel Surikiru.
,,Občané vesnice, nechť naše zbraně a jutsu zničí ty nevěřící, kteří se vloupaly do naší vesnice, a ukradli to! co nám patří" ohlásil vítězným hlasem Surikiru
,,Niní běžte do svých domovů" řekl člen Speciálních Anbu jednotek
Vesnice Velikých kamenů přestala panikařit a připravovala se na boj s Konohou.
Mezitím v Konoze...

Vesnice velikých kamenů - Uchiha Tajemství Vyřešeno

31. října 2010 v 21:31 | Kisamík |  V, W
Běžel ninja vesnicí.
,,Snad to stihnu" řekl Naruto.
Běžel a dorazil do Hokageho kanceláře.
,,Konečně Naruto" řekla Hokage.
,,Svolala jsem vás kvůli tomu svitku, co jste donesli" řekla.
,,A?" řekl Kakashi.
,,Mám pro vás misi, musíte se dostat do vesnice Velikých kamenů a získat co nejvíce informací o Uchiha klanu, co tam dělal, kdo ho založil...prostě co nejvíce informací, na přípravu máte dvě hodiny" řekla Hokage.

Vesnice velikých kamenů - Tajemství

31. října 2010 v 21:30 | Kisamík |  V, W
Skupinka ninjů běžela lesem. Byli tři. Zabloudili v lese smrti, ale oni se nabáli; byli dost silní na to, aby se ubránili. Něco však hledali.
,,Senpai, všiml jste si?" řekl ninja s hnědými vlasy.
,,Hai, všiml jsem si, Yamato." odpověděl Kakashi.
,,A čeho?" zeptal se Naruto.
,,Někdo nás celou dobu sleduje." rychle se otočil Yamato.
,,Mokuton: Karyuu no Jutsu!" použil jutsu na pronásledovatele.
,,Nové jutsu?" zeptal se Kakashi.

Promiň ale musíš zemřít....

31. října 2010 v 21:23 | eli-cherryblossom |  P
Tato jednorázovka mě napadla při téhle písníčce http://www.youtube.com/watch?v=FNe3MGvPKD4 Tak doufám že se bude líbit..

Myslíš,že mi rozumíš?Ty a Naruto za mnou pořád chodíte,že chcete me přivést zpět.Proč?Co pro vás znamenám?Naivně si myslíte že bych se mohl vrátit.Heh.
Myslíte že mi rozumíte ale nikdy to nepoznáte.
(Řekl si mi,že nevím co je to na světe být sám.Možná mám rodinu a přátele ale jestli odejdeš a necháš mě tady.Bude to jakobych byla sama)
I přesto tomu neporozumíš.Nikdy nepochopíš ty démony ve mně.Přeze všechno co jsi.Jsi pořád malá holka.A proto tě miluju, ale brániš mi v pomstě.

Amaterasu (NT2010)

31. října 2010 v 21:22 | katka-chan |  A
hooooohooo....
světla bohyně v temné hodině žádáme pomoc řádí tu nemoc,tvoje kadeře v celé nádheře zaří jak zlato stojí to za to.amaterasu přid na terasu si z levého oka zbav nás toho cvoka nemyslíme glocka nemyslíme glocka hooooohooo...dary tady máme všechny ti je dáme to co ty chceš my moc dobře známe,zářivá máš očka si opravdu kočka tvoje srdce žhavé je pro nás to pravé.amaterasu přid na terasupřid sem k nám dolů do náruče volů!!!

Poznámky:
Sticking out tongue (tohle je pro všechny taborníky z Naruto Tábora 2010!!! Laughing out loud
NT 2010

Akatsuki na moři-díl 1.: Začátek

31. října 2010 v 21:21 | Kakashi-Čtenářík |  A
Bylo nádherné červnové odpoledne a celá banda Akatsuki si hověla ve svém doupěti.
(Pein):Seděl si ve svém leadrovském místě a četl si komix, který vzal Tobimu, když si hrál s panáčky a loutkou Sasoriho.
(Deidara):Byl u svého psacího stolu, co o něj požádal Kakuza aby mu ho koupil. Psal: Jak vyhodit Tobiho do povětří. A přitom se usmíval od ucha k uchu, mezitím co Tobi brečel celý volný den, protože mu Pein ukradl komix.

Těch pár malých Akaťáčků..

31. října 2010 v 21:20 | Zrůdička |  T
Bylo pár malých Akaťáčků,
co nemělo co na práci
a tak si dělali z ostatních legraci.
Itachi nemůže najít svoje brejle

a Hidanovi se zlomily ty jeho špejle,
kterýma se probodával
a strašně u toho nadával.
Kakuzu nemá ani korunu,

Když je láska slepá...

31. října 2010 v 21:18 | Katsuiyu |  K
Sledovala jsem ho. Už zase. Ale to se nedalo. Nemohla jsem se na něj nedívat, zvlášť když byl tak moc blízko. Celá jejich trojka byla k sežrání, ale on se mi líbí prostě nejvíc. Není sice o moc vyšší než já, ale je tak...roztomilý. Kaemon. Jeho jméno ve mě vzbuzuje podivné rozechvělé pocity. Má krátké černé vlasy, které si geluje do takového rozcuchu a někdy nosí brýle. Sluší mu. Strašně moc. Zbylí dva kluci jsou sice taky hezcí ale...Ne tak. Škoda jen, že se mnou nikdy ani nepromluví. Nejsem pro něj dost dobrá. 

Přicházejí lepší časy?! (nejslavnější NARUpáry-SasuSaku, NaruHin, NejiTen......)

31. října 2010 v 21:15 | Kyasarin no Konoha |  P
[center] ZLÉ VĚCI MĚNÍ NINJI V DOBRÉ NINJI [center]

"Sláva!!! Sláva Narutovi!!! Je to náš hrdina!!Jóó Narutó!!!"
Zvolával veselý lid a vyhazoval narutovo tělo do výšky... Všichni okolo tleskali, radovali se, smáli se a také vzpomínali... Iruka-sensei vzpomínal na dny, kdy dostal Naruta jako svého žáka, na dny, kdy s ním měl problémy, na dny, kdy spolu chodili do Ichiraku na Ramen...vzpomínal na to, když byl malý chlapec. Nyní, je ale Naruto někdo úplně jiný...vyrostl z něj silný, odvážný, veselý, pohledný, ale i chytrý muž... A toho si hlavně všimla jedna z mnoha dívek, jež se usmívala, tleskala a, s udivem, ho pozorovala... Hinata …