Září 2010

Bijuu song

26. září 2010 v 19:51 | Hyuuki Nakairi, So, 2010-09-25 |  B
Ichibi dělá divi
Nibi loví ryby
Sanbi je jak Bambi
Yonbi vlastní bombi
Gobi kope hroby
Rokubi padne do ruky
Shichibi je jak chibi
Hachibi nic neumí a
Kyuubi mu to vosolí

Nibův příběh

26. září 2010 v 19:48 | Arancaru, So, 2010-09-25 |  N
V Konoze žil kdysi dávno ninja jménem Nibo. Byl to odborník na Genjutsu.
Na akademii začal chodit v 9 letech. Ve 12 se stal Geninem a ve 14 Chunninem.
Když mu bylo 15 už se ve vesnici nudil, dostával nudné mise a bojoval jen
málo kdy. Tento příběh se odehrává 15 let před útokem Kyubi.

Zelená je in 1: Mise?

26. září 2010 v 19:39 | Naruto sage-Chan, Pá, 2010-09-24 |  Z, Ž
Naruto, Lee, Neji a Tenten se vracli z mise. Měli převézt neznámou dost těžkou krabici do pískové vesnice. Už byla tma. Museli si dát pauzu a tak se všichni rozdělili hledat nocleh. Lee řekl, že ti, co nenajdou nocleh, udělají 3 000 kliků. Samozřejmě nikdo nesouhlasil, ale i přesto, atmosféra se změnila, a všichni horlivě hledali místo kde přespat. Naruto tradičně udělal tajuu kage bunshin, a

Tobiho útěk

26. září 2010 v 19:14 | mistra5, St, 2010-09-15 |  T
Tobiho to v Akatsuki už nebavilo, jak se k němu všichni chovali jako k malému dítěti, tak se sebral a vyrazil do světa. První, koho potkal, byl Sasuke…
"Hey, ty jsi ten debílek z Akatsuki!" obvinil ho hned mladý Uchiha.
"A vy jste ten divný bratr Itachiho-sama," oplatil mu stejnou mincí Tobi.
"Kde je Itachi?!" skočil po něm, ale jen jím bezmocně proletěl. "Co to do háje-" začal se sbírat ze země.

Nejlepší přítel - První trénink , První slzy

22. září 2010 v 8:29 | Annye.Massen |  N
Tady je třetí díl povídky a je trošku delší něz ty předchozí tak se nelekejte...

Asi 2 dny po 2. genninské zkoušce

  Když jsem dotáhla Naruta na palouk mistr Kakashi tam ještě nebyl. Došel až za půl hodiny s výmluvou , že mu přeběhla černá kočka přes cestu a on to musel vzít jinudy.
,,Vy lžete!! A co vůbec dneska budeme muset dělat?! Budeme už trénovat???'' Naruto už byl nedočkavý a Sasuke po něm vrhal pohrdavé pohledy. Ale na mě se díval tak nějak jinak. Proč??
  ,,Ok Naruto dneska budete mít za úkol sebrat mi tyhle rolničky. Jsou jen dvě , takže kdo ji nezíská tak mi bude muset chodit týden na nákupy.'' oznámil nám mistr Kakashi.
Něco podobného už jsme dělali.Až na to , že kdo nezískal rolničku byl bez oběda.. Náš tým byl první , který uspěl u zkoušek mistra Kakashiho.

Nejlepší přítel - Sen

22. září 2010 v 8:29 | Annye.Massen |  N
Druhý díl příběhu je trošku pozměněný od původního Naruta.

Asi o měsíc později:
Zdál se mi fakt divnej sen. To jsem poznala už podle výrazu tohohle kluka. takový výraz ještě nikdy neměl. Byl to Sasuke Uchihovy - černovlásek , kterého milovaly snad všechny holky v Konoze. V mém snu stál Sasuke u mě a vyznával mi lásku. Odmítla jsem ho a on si se slovy ,,Bez Tebe žít nemůžu''  probodl srdce. Po jeho modrém tričku se začal tvořit tmavý flek , který se mu rozrůstal po hrudi. ,,Saskue néé'' křičela jsem , ale už bylo pozdě. Kaluž krve byla už tak velká , že jsem jí měla i na botách. Všude byla krev... Měla jsem ji na rukách po obličeji a najednou...
,,Aione !! Vstávej!! Musíme do Akadenime!! Jsou zkoušky!'' křičel radostí Naruto. Ospale jsem se na něj podívala a pak si uvědomila co řekl. ,,Jupíí bude ze mě gennin. No teda možná'' vykřilka jsem a radovala se s ním.

Nejlepší přítel - Útěk

22. září 2010 v 8:28 | Annye.Massen |  N
  Tohle je moje první povídka takže doufám , že mě neukamenujete a bude se vám líbit.


Utíkala jsem co nejdál.Daleko , daleko od té prokleté vesnice. Nikdo mě nejspíš hledat nebude. Proč taky? Skoro 12 letý sirotek a věčný outsider.
Byla jsem už tak vzdálená , že šel vidět jen obrys brány Skryté Mlžné Vesnice. Můj plán je dostat se co nejdál do tohohle místa. Osmnáctý den cesty jsem narazila na les u Skryté Listové Vesnice. ,,Tak to by mělo stačit'' řekla jsem si potichu jen pro sebe. Rychle jsem se začala přehrabovat v batohu a hledala svůj malý smrtící nástroj - žiletky.    

bojový Shino :)

22. září 2010 v 8:27 | Gizzy |  B
Dnes vám povím příběh o Shinovi jak se vydal do boje sám za svou vesnici vbíhám na bojiště a sem překvapen nikdo tu není to je trik říkám si a pak slyším svištět kunae kolem mě ohlednuse a nepřítel mě obešel každý by se dal na útěk ale já zůstanu pevně stát svolal sem své brouky tak aby se dostaly nepozorovaně k pěti útočníku ty už jsou beznadějně strace ni..
Hhhhh ale co to najednou se začaly drát ze země další tak rychle volám broučky k sání čakry a vidám se na likvidaci nepřátel vcelku se mi to daří v tu najednou vidím jak jeden utíká pousměji se a posílám broučky oni se postarají a taky že ano neutekl ano pul druhého kilometru a je na kolenouch ...
Je čas se vrátit na stráž a odvolat svého klona . Musím za lady tsunade aby věděla co se tu stalo poprosím leeho jestli by to tu nepohlídal se slovy dej si pozor jsou tam nepřátelé dost sem jich dostal ale mohli být schovaní v nitru lesa .

Poznámky:
mééé první tak se nezlobte občas chybka Sad ale snažil jsem se Smiling

Kakashiho povinost.

14. září 2010 v 13:30 | Kakashi - senpaii |  K
Proč? Zařval Kakashi, to co viděl kolem sebe,bylo to nejhorší, co za svou dlouhodobou pout viděl. Kakashi zavřel oči,aby se aspoň na chvíli zbavil, hrůzných úkazů války. I když měl obě oči zavřené,pořád před sebou viděl, hrůzy války. Kakashimu se podlomila kolena v té bolesti kterou prožíval, jak duševně tak fyzicky. Kakashi nechtěl otevřít oči,ale věděl že to musí udělat aby mohl pokračovat v cestě. V mžiku otevřel obě oči, před očima mu ležela hromada mrtvol. Muži, ženy děti a jeho všichni druhové , jako jediný přežil bitvu. Bez rozdilu ležely na sobě jako by to byly kusy masa. Kakashi měl v obličeji výraz šílenství, jako by za tu dobu 15 let neviděl nic horšiho. 

Víc než život

13. září 2010 v 19:21 | Drew |  V, W
           Miluju sníh,
           tak jako miluju podzim, 
           miluju tvůj smích,
           tak jako horu zmrzlin.

           Miluju slunce,
           tak jako ty měsíc,
           miluju ze sedmikrásek věnce,
           a tvých polibků přes tisíc.

           Miluju když vítr fouká kolem,
           tak jako hvězdnou zář,
           miluju obětí tvoje,
           a sny schované pod polštář.