Červenec 2010

NMD-Naruto Moderná Doba - 1. Časť - Začiatok

21. července 2010 v 19:34 | ViperGenius |  N
Na úvod by som vám chcel povedať že celá séria bude v Slovenčine ale keď skončí Slovenská séria(budem písať už iba SS) tak začnem prekladať do Češtiny inak ČS(Česká séria. Dúfam že si nikto nemyslí že ČS znamená Česko Slovensko). Tak, bude to ako Naruto High School iba že to bude ešte viac modernejšie. Budú tam svetoví speváci ako sú Justin Timberlake, Akon, 50 Cent, Shakira, bude sa rozprávať o Michaelovi Jacksonovi, atď. Budú tu aj MS 2010 ako v hokeji tak vo futbale. Hymny a tak ako sú Waving Flag a podobne. Tak určite už ste celý napjatý kedy začneme tak môžme začať. A ešte niečo. Naruto a ostatný Jinchuuriki v sebe nemajú Bijuu ale vzácnu krvnú skupinu 0 a Naruto o svoju rodinu neprišiel tak ako v normálnosti ale jeho rodičia mali autonehodu. A všetci majú vek ako v Shippuudene.

Klíč 01- Dívka s kruhy v očích

21. července 2010 v 19:27 K
01.-Dívka s kruhy v očích

"Ty Haj*le!!" zařval vytočený Chouji udeříc Nibi-ho do břicha, ačkoli úder prakticky neměl cenu a Chouji byl již celkem vyčerpaný a udýchaně pohlížel na mrtvou Ino, přičemž mu tekla jedna slza za druhou. Po několika vteřinách se rozhořčený Ninja uklidnil a vztyčil hlavu a podíval se na Dvou-ocasého a hodl do sebe všechny tři pilulky naráz a zařval. " Chcípni ty šmejde!!" ale kolem chlapce se začla výřit chakra která nabrala podobu motýlích křídel. Chouji skočil po démonovi a dal mu hned jednu preventivní, Démon nestihl ani mrknout a hned dostanl druhou ze zpod což ho vymrštilo do vzduchu. Chouji vyskočil a odrazil se o porostlý strom čímž ho oddělal a dal nibimu několik uzemňovacích nikoli však smrtelných ran. 

Prokletá Jinchuurikki by Nia.Uchiha- ČÁST SEDMÁ

21. července 2010 v 19:19 | Nia.Uchiha |  P
   ,, Nio? Co tady sakra děláš?! '' vyštěkl Deidara překvapeně hned když mě uviděl. ,, Nemáš být v Listové?! ''
   ,, Hidan vám to neřekl? ''
   ,, Neviděli jsme ho od té doby, co jsme opustili základnu '' přidal se do debaty Sasori. Mluvil jako obvykle hlubokým a temným hlasem. Před... tak těch plus mínus deseti lety... jsem se ho docela i bála. Když někdo mluví takhle a své loutce udělá tak vražedný pohled (který jsem se mnohokrát snažila zkopírovat a prostě to nešlo!)... vyděsilo by to nejednoho zdatného shinobi. Teď... když se na to dívám s odstupem času jsem si sama k smíchu. I přes takové nedostatky a trochu... no... špatných zásad slušného vychování si spolu docela rozumíme. Určitě více jak s Kakuzu nebo Zetsu. Ty dva jsem nikdy ráda neměla a asi ani nikdy ráda mít nebudu. Myslím, že teď mluvím za obě dvě strany. No ale zpátky k tématu! Tohle byla jenom malá odbočka... proč jsem si na to vzpomněla?! A zrovna teď?! Takže Hidan jim to nevyřídil... no to je pěkné. Sakra! Nerada věci opakuju dvakrát! Převrátila jsem oči v sloup, udělala pár kroků k nim a asi po deseti metrech jsem se zastavila, takže jsem nemusela křičet přes celou louku.

Prokletá Jinchuurikki by Nia.Uchiha- ČÁST ŠESTÁ

21. července 2010 v 19:18 P
Vyskočila jsem na větev stromu. Posadila se a opřela o kmen. Byla nádherná noc. Hvězdy na nebi zářily jen matně. Zavřela jsem oči. Byla jsem docela unavená, ale co jiného mi zbývalo? Kakashi to řekl jasně: " Ty budeš mít hlídku jako první. Za hodinu tě vystřídám. "…. no tak dobře. Poslouchala jsem noční les. Blízko od nás byla slyšet jen voda proudící potokem a párkrát i zahoukání sovy. Pokud mě můj sluch neklame, žádné nebezpečí nehrozí. Kolem hlavy mi proletěla kunai a zapíchla se do kmene stromu vzdáleného opodál. Hidan... Nemusela jsem ani číst vzkaz, který byl k noži připevněn a rovnou se vyrazila směrem, odkud přiletěl. Neběžela jsem dlouho. Po několika stovkách metrů jsem ho konečně našla. 

Prokletá Jinchuurikki by Nia.Uchiha- ČÁST PÁTÁ

21. července 2010 v 19:17 | Nia.Uchiha |  P
Takže to byl Itachi. Teda...musím uznat, že na nic nečekají. Ne, že by mě to překvapovalo, Akatsuki byli vždy rychlí v jednámí, ale přece jenom... co tady sakra chtěli? Pein přece říkal, že do mě vkládá plnou důvěru. Proč ho sakra posílal? Aby mě zkontroloval? To je tedy spolupráce... Byla jsem naštvaná, rozhozená a vytočená. Během těch pár minut, kdy jsem si v duchu vylívala zlost se na mě celý pokoj díval jako na blízna. Ani nechci vědět, jak jsem se u toho tvářila. Ale, jak tak sleduji jejich výrazy, muselo být hodně zajímavé pozorovat mě. Jen tak, z ničeho nic se najednou mračit, pak se usmát a zase se mračit...ne, vážně to nechci vědět. 
   ,, Ehm... Jsi v pořádku? '' zeptal se po chvilce Kakashi starostlivě. Doteď jsem si toho nevšimla, ale opravdu nevypadal dobře...ani ostatní (teda až na Jiraiyu, ten byl až moc vysmátý... podezřele až moc šťastný ). 

Prokletá Jinchuurikki by Nia.Uchiha- ČÁST ČTVRTÁ

21. července 2010 v 19:15 | Nia.Uchiha |  P
   [ ,, Deidaro jak dlouho ještě musím mít zavázané oči? ''
   ,, Ještě chvilku! '' křikl na mě odněkud zblízka. Říkal, že mě chce vzít někam na výlet. Zavázal mi oči na základně a teď už dvě hodiny nic nevidím. Někde hodně blízko od nás jsem slyšela padat vodu. Vodopád? Začínala jsem být hodně netrpělivá. Ano, je pravda, že spolu chodíme, ale... to přece není důvod k tomu, aby mě takhle držel v nevědomosti!!!
   ,, Deidaro, jestli takhle budu muset zůstat dalších pět minut... něco ti udělám! ''
   ,, Opravdu? Tak to už se těším... ''. To je opravdu drzost! Mi tady přetékají nervy a on se mnou klidně flirtuje!

Prokletá Jinchuurikki by Nia.Uchiha- ČÁST TŘETÍ

21. července 2010 v 19:14 | Nia.Uchiha |  P
Zbýval už jen Shino a ten zvrhlík Jirayia. Oba dva jsou dost silní... sakra. Tohle nebude tak lehké jako s Leem a Gaiem. Abych byla upřímná, z nadcházejících dvou bojů mi naskakovala husí kůže. Opravdu, nedělám si srandu. Jako kdyby nestačilo, že hmyz nesnáším už od pohledu... Velké kovové dveře byly jedinou možností, jak se dostat do této obrovské místnosti bez oken. Teď se prudce otevřely a do místnosti vběhl nějáký chunin (kterého si už nepamatuju). Běžel rovnou k Páté. Uklonil se. Když promluvil, z jeho hlasu vyzníval strach?...obavy?. Mluvil rychle a nepravidelně z běhu.

Prokletá Jinchuurikki by Nia.Uchiha- ČÁST DRUHÁ

21. července 2010 v 19:12 | Nia.Uchiha |  P
Jak dlouho ještě hodlají plýtvat svojí chakrou? Rock Lee a Maito Gai. Nemůžu o nich říct, že jsou špatní. Rychlí, to ano. Jejich taijutsu kolísá na hraně mezi dobrým a otřesným. Neuškodilo by jim... teda, chci říct... Gaiovi by neuškodilo, kdyby použil nějáké ninjutsu nebo genjutsu. Nepomohlo by mu to v tomto boji, ale alespoň by dokázal, že není taková ''bačkora'' jak vypadá. O Leem už dlouho vím, že může používat jenom taijutsu. Každopádně je obdivuhodné, že dokázal dojít až sem. Ach jo... mělo mi hned dojít, že nebudou tak úplně duševně v pořádku...

Prokletá Jinchuurikki by Nia.Uchiha- ČÁST PRVNÍ

21. července 2010 v 19:09 | Nia.Uchiha |  P
Prokletá Jinchuurikki
na motivy anime Naruto Shippuuden by Nia.Uchiha


...Tma... Slyšela jsem jen zrychlený tlukot mého srdce a pravidelné dýchání osmi lidí, kteří stáli kolem mě v kruhu.  Tělo mrtvé ženy se mi jen tak ledabyle válelo u nohou. Její mrtvé, ale stále vyděšené oči se dívaly přímo na mě. Jeden z mužů vystoupil z kruhu, klekl si vedle mrtvoly a z ruky jí sundal prsten. Napřímil se a dlouho se na mě díval... ne nenávistně nebo opovrženě, spíše hrdě. Po další dlouhé chvíli ticha konečně promluvil.

Iba trošku inak...

20. července 2010 v 19:28 | Maiki Mitsure |  SHOUNEN-AI, YAOI, YURI a další podobné...
,,Klop, klop" ozvalo sa na vchodových hnedých dverách.
,,Ehm to už? Človek sa nemôže ani naraňajkovať." Nikdy nebolo tak krásne slnečné ráno, ako dnes. Naruto sedel za stolom, na ktorom mal položené čerstvo otvorené mlieko (to sa často nevidí), misku s rámenom a chutné marhuľové koláčiky. Keď dojedol, otvoril dvere a v nich nestál nikto iný ako ...
,,Je neslušné nechať čakať očakávaných hostí!" tuto vetu Naruto neznášal.
,,Sasuke, toto som už počul niekoľkokrát. Prepáč mi to prosím, ešte raňajkujem." Narutovi to bolo vždy ľúto, že ho necháva kvôli jeho hladu čakať. Bolela ho každá sekunda čo nemôže byť so svojim najlepším priateľom, ktorého berie ako brata.