Tobiho zkouška opravářem

31. května 2010 v 6:49 | Nanami Shizukio, Út, 2010-05-18 |  T
"Katsu!" ozvalo[b] se sídlem organizace zvané Akatsuki. A najednou byla vidět postava Tobiho, jak letí na okružní cestu.
"Už toho nechte, oba dva!!" zařval Pein na Deidaru a Tobiho, jakmile se vrátil. "Vy mě snad chcete přivést do hrobu!" ječel až si všichni museli zacpat uši.
"Ale no tak. Víš, že to škodí zdraví, tak se tolik nerozčiluj." uklidňovala Peina Konan a zpražila Deidaru pohledem.

Chudák Kisame se klepal v rohu místnosti a nejspíš z toho bude mít trauma nadoživotí. A Hidan se pro změnu bodal, nejspíš pro ulehčení situace.
Najednou zazvonil telefon a všichni se k němu vrhli.
"To bude pro mě!" volal Sasori "Objednal jsem si nový katalog loutek, nejspíš nějaké problémy."
"Ne to je pro mě, volá mi Jashin-sama!!" rozzářil se Hidan.
"Ne, pro mě, volá mi bráška!" těšil se Itachi.
"Že by kadeřnictví... Ale co takhle brzo?" přemýšlel Deidara a mezitím ho všichni předběhli.
"Pomoc! Tobi is a good boy!" brečel Tobi, který ležel ušlapán na zemi.
Nejrychlejší však byl Pein. Vzal telefon a poslouchal, co mu chtějí sdělit.
"Hm..." kýval hlavou Pein a bylo vidět, jak ho to nudí.
"Dobře, pošleme k vám dvoučlenný tým... Ano, ano.....NE, jen to ne!" na Peina byl krásný pohled protože řval do telefonu ANO a NE a měl u toho dramatický výraz.
"Určitě...Nazdar!" to NAZDAR zařval Pein už téměř rudý ve tváři a mrsknul telefonem.
"Tak, pánové...mm... a dámo, máme tu problém. Potřebuje nutně, jak jste si asi všichni všimli poslat jeden tým na misi, ale bohužel všichni už mise máte, až na Deidaru. Ale ten nemá partnera a tak bude muset jít sám... nejspíš." prohlásil Pein ale nikdo z ostatních se neobtěžoval přestat s práci, kterou dělali až doteď. Takže Hidan se pořád probodával, Kakuzu počítal peníze, Kisame si povídal s rybičkama, Itachi si před zrcátkem zkoušel nové "sexy pohledy", Deidara se česal, atd..., jenom Konan napjatě poslouchala.
Ale pak se ozvalo místností velké:,,Ehm..." a ano správně byl to Tobi.
"A jo Tobi, promiň, že jsem na tebe zapomněl, odteď budeš v týmu s Deidarou, ovšem musíš složit zkoušku." pronesl Pein, ale nebylo ho skoro slyšet přes ječícího Deidaru:
"Né, Tobiho né! Jen toho ne. Kohokoliv jinýho... Béé!" rozbrečel se, ale Zetsu ho utěšoval:,,Neboj, jestli chceš, tak já ho půjdu o půlnoci sežrat, a už budeš mít po starostech..."
Jenže Tobi je nejspíš přes své štěstí neslyšel a začal lítat kolem všech a řvát: TOBI IS A HAPPY BOY! A pokoušel se všechny obejmout. Bohužel se mu vedlo špatně a všichni ho odstrčili a začali na něj řvát, až se z toho chudáček rozbrečel.
"Ale no tak! Tobi, připrav se na zkoušku!" zavelel Pein.
A bylo to, ta velká událost: Tobi měl složit zkoušku a stát se opravářem jako všichni z Akatsuki.
Tobi měl opravit Peinovi mobil. Dumal nad tím asi tak 2 hodiny a pak se konečně rozhodl použít ,,Nabít baterii no justu" a Heuréka, povedlo se a mobil již zase dále pokračoval svým životem s ,,troškou" malých zranění jako jsou: poškrábaný display, vylomená tlačítka, utržená sluchátka...
"Dobře, zkoušku jsi tedy zvládnul a teď ti musím vyrobit průkaz, který potvrzuje, že jsi legálně opravářem. Ten průkaz nos vždy na mise s sebou..." pohrozil mu Pein.
Nadešlo focení, bohužel se zjistilo, že na film se vejde už jen jedna fotka (Chudáčci Akatsuki, mají starej foťák a co je na zbytku filmu? To nikdo neví, možná jenom Pein, který ten foťák třeba nenápadně dal na dámské záchody, nebo do sprch... neslušně to ale je vychovaný tento chlapec, že jo? I když je pravda, že na záchody by měl dát teda spíš kameru, ale to už je jedno. Zkrátka, nikdo jiný neví, na co byl použit ten film...). A tak se Tobi usadil na židli a Itachi se zhostil toho, že bude fotit Tobiho. (Ten Tobi se ale má, nemůže mít debilní výraz na fotce, jako třeba já...)
"Pozor, připrav se!" upozorňoval Itachi, ale bohužel Tobi se v momentě cvaknutí otočil a sehnul pro popcorn, který tam upadl Hidanovi, a tak na fotce bylo Tobiho pozadí, zadnice, zadek nebo sprostě řečeno p*del.
A tak se nedalo nic dělat a Tobi musel mít tuto fotku na jeho průkazu pro opraváře.
"Tak a teď, když jsi udělal zkoušku vás pošlu na tu misi. Ale hlavně tam nic neproveďte a neuřízněte si ostudu! Znáte se, ne? Takže, hezky a důstojně." rozkazoval jim Pein a gestem ruky všem naznačil, že mají taky už odejít na misi.
Když Deidara s Tobim dorazili na místo mise zjistili, že nějaká stařena Mařena, která děsně smrdí a ani nemá zuby potřebuje opravit pračku, která je asi tak sto let stará. Deidara se naštval, ale co se dalo dělat a pustil se s Tobim do opravování.
"Teda, za todle nás Pein platí? To je fakt mizernej plat, a ještě taková smradlavá baba..."
Tobimu už postupně zřejmě taky došly nervy a kopnul do pračky, ale okamžitě padl naznak a držel si naraženou nohu.
"Jó, ta něco vydrží, ta je z první války ninjů..." informovala je babka a Deidara v duchu bědoval, že sem vůbec lezl a že si mohl sednout pod strom a obdivovat své umění.
Takhle se marně pokoušeli opravit pračku asi 4 hodiny a pak Tobi pravil: ,,Ta pračka prostě nejde opravit, musíte si koupit novou."
Nakonec babka souhlasila a šlo se do obchodu, ale někdo musel odnést pračku do sběru. Chudák to vyšlo na Tobiho a tak se vláčel s pračkou. Mezitím Deidara i babka nakoupili po hrozně dlouhém vybírání novou pračku a Deidara ji jednoduše na jílovém ptáku dopravil domů k babce. Když Deidara konečně odešel po namáhavé misi oddychl si a vydal se hledat Tobiho. Našel ho u sběrny jak sedí na pračce a brečí.
"Co se děje? A nebul!" ptal se ho Dei a obracel oči k nebi a myslel si, že mu brzo vybuchne mozek, protože dneska toho na něj bylo fakt moc.
"Nechtějí tu pračku uznat a nechtěj si jí vzít! Bééé!" rozbrečel se ještě víc Tobi.
"Ale tak to se toho tolik moc neděje ne? Když to nejde takhle, půjde to i jinak pomocí umění. Katsu!" a pračka se roztříštila na malinké kousíčky. Deidara se spokojeně usmál zabrblal něco ve smyslu že umění je výbuch a odešli zpátky domů do sídla Akatsuki. A od této doby už zaměstnanci nepracují jako opraváři. Pein má totiž novou zálibu: chytání bijuu!
Poznámky:

Tohle je moje první parodie, tak je to trochu kratší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yamatanoorochi | 31. května 2010 v 6:49 | Reagovat

Vložil Sorafay, Út, 2010-05-18

Skús sa pozrieť SEM...
Nechávam to na kolegyniach.

2 yamatanoorochi | 31. května 2010 v 6:50 | Reagovat

Vložil hAnko, St, 2010-05-26

Jelikož se od 18. autor nevyjádřil, byla bych pro smazání...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama