Co se stane, když si počítač koupí...organizace Akatsuki

31. května 2010 v 6:43 | Naruto Uzumaky7, Ne, 2010-05-16 |  C, Č
Při mém hraní na počítači mě napadla taková kravinka.
No, doufám, že vás tato série (která bude pokračovat třeba Teamem 10, ale tím si ještě nejsem jistá) bude bavit.

Co se stane, když si počítač koupí…organizace Akatsuki


Pein si všechny svolal k sobě:
"Takže, jak už všichni víte: Je tady jedna místnost, která je zamknutá, a nikdo do ní nesmí…"
"Myslíte tu, kde byla na dveřích cedulka: "Nevstupovat!!!" ?"
"Ano Deidaro. A jak to myslíš, že byla?"
"Nanananána…."
"Proč se tak prozpěvuješ, Kakuzu? No, to nevadí. Zpátky k věci. Koupil jsem počítač."
"Poč…Co?"
"Počítač, Deidaro"
"Tobi chce vědět, co je to ten poč…..poč……..počítač!"
"Jestli nejde o zabíjení, tak to určitě bude na ho*no!"
"No, já nevím. Jak myslíš, Hidane. Tobi, počítač je něco, jak kdyby velká krabice, na které se dají hrát různé hry, nebo něco sepisovat. Slouží k tomu klávesnice a myš."
"Tobi chce, aby mu někdo ukázal, jak se to dělá."
"Nejdřív to musím zprovoznit, potom vám ukážu, co s tím. Teď běžte dělat svou práci."

Jak se všichni vyklidili, Pein šel ke dveřím, za kterými měl být počítač. Začal zapojovat různé kabely. Asi po dvou hodinách to měl zapojené. Odešel pro všechny ostatní členy. Seběhli se kolem počítače a Pein jim ukázal, jak se na tom dělá. Tobiho nejvíc bavily všechny možné hry. Deidarovi se nejvíc bavila jedna internetová hra, kde musel nakládávat bomby, a vždycky někam zalézt, než vybouchnou. Sasoriho zase ta, kde si musíte vyrobit nějakou postavičku. Jak tu hru viděl hned vykřikoval:
"Tu hru musím hrát! To je jako stavět loutky!!!!"
"Dají se na tom vydělávat peníze?"
,,Nevím, Kakuzu, ale myslím, že jo."
"Asi stačí, když ten počítač prodám." pomyslel si Kakuzu.
"Kakuzu, ani nemysli na to, že bys to chtěl prodat!"
"Neboj, šéfe…"
Kakuzu se zadíval na monitor a uviděl, jak Pein ukazuje hru, kde musíš vydělat nějaký vysoký obnos peněz. Hned si ji chtěl zahrát, ale Pein ho nepustil:
"Neboj Kakuzu, jsi na seznamu, jak se budeme střídat po hodinách…" zadíval se Pein na ten seznam, "poslední." vydechl potichu.
Kisamemu se líbila hra, kde jsi potápěč, a musíš najít poklad někde pod vodou. Itachimu zase nějaké strategie, kde sis musel stavět panáčky, aby zlikvidovali nepřítelovu základnu. Konan zase, kde jsi mohla oblékat panáčky, úplně jak chtěla. Hidanovi se zalíbila hra, kde jsi panáček mohl zvolit meč nebo kosu, a zabíjet s ní ostatní, úplně jak chtěl. Zetsu se zase zadíval na hru, kde jsi farmář, a musíš si vytvořit nejlepší farmu, a prodávat různé plodiny, co jsi vypěstoval. Až to Pein dovysvětloval všem, vyvěsil na dveře seznam, jak se budou střídat po hodinách, když budou mít volno:
1. Pein
2. Konan
3. Zetsu
4. Tobi
5. Deidara
6. Sasori
7. Itachi
8. Kisame
9. Hidan
10. Kakuzu
"Začne se od zítřka." prohlásil Pein, a všichni šli dělat svou práci.

Ráno si sedl Pein k počítači. Nic nehrál, jen tak projížděl internet. Nakonec našel stránku www.blog.kon . A vytvořil tam stránku jejich organizace: www.akatsuki.blog.kon . Dal tam fotky všech členů a napsal tam něco o nich. Nakonec zjistil, že ten www.blog.kon je stránka Konohy, lépe řečeno je to stránka, kterou vytvořila Tsunade. Na to se ale vykašlal. Doufal, že si té stránky nevšimnou a dál ji rozvíjel.

Pak přišla řada na Konan. Hned si napsala adresu stránky, kde byla ta hra s tím oblékáním panáčků. Hrála to celou dobu, až nakonec zjistila, že si vlastně oblíká Naruta, Sasukeho a Sakuru:
"Peine?!" Pein hned přiběhl.
"Že je to ten devíti ocasý jinchuriki, kterého pořád nemůžeme chytit." ukázala na Naruta, "A tahle nemá zase žádný vkus pro oblíkání." ukázala zase na Sakuru, "A tento kluk je docela cool. Myslím, že jsem ho někde viděla." ukázala zase na Sasukeho.
"Jo, ten první je Naruto Uzumaki. A ten druhý kluk je Sasuke Uchiha."
Hodina kdy měla být Konan na počítači uběhla celkem rychle.

Na řadu přišel Zetsu. Ten půlhodinu svého času hledal, jak se to hraje, až nakonec zjistil, že se to ovládá jen levým tlačítkem myši. Druhou půlhodinu to hrál. Pak si to uložil, a pustil na řadu Tobiho.

Ten začal hrou The Sims 3. Hrál to docela slušně a založil jsi velkou rodinu. Vydělával hodně peněz denně. A ještě na internetu našel kód na peníze a na spoustu jiných věcí.

Na řadu přišel Deidara. Zapnul tu hru s bombami. Vůbec se mu to nedařilo. Jediné co věděl, bylo, jak položit bombu. Protože nevěděl, jak se pohybovat, tak vždycky když položil bombu, vybuchl i s ní. Celou hodinu na to nemohl přijít.

Sasori tam přišel po Deidarovi. Jediné co tam viděl úplně v pořádku, byl počítač a židle u toho počítače. Deidara se totiž naštval a házel své jílové bomby po celém pokoji. Sasorimu to ani moc nevadilo. Zapnul si hru, a začal tvořit loutky. Udělal si nakonec fotky těch loutek do počítače a protože měli i tiskárnu, tak jsi to vytiskl.

Itachi si zahrál chvíli hru, ale pak zapnul jeden pořad o vaření, a sledoval to se sharinganem, aby se naučil vařit. Nechtěl totiž už jíst ten hnus od Konan.

Kisame hrál toho potápěče, ale poklad nemohl celou dobu najít. Tak začal okolo mlátit Samehadou a shodil lustr.
"Svedu to na Deidaru." pomyslel si.

Hidan si okamžitě zapnul hru, zvolil si kosu a začal masakrovat každého, koho tam uviděl. Pořád se z té místnosti ozýval hlasitý smích, jak si to užívá.

Poslední šel Kakuzu. Pein ho tam radši zamknul, aby neodnesl ten počítač a neprodal ho. Kakuzu tam našel jeden internetový obchod. Napsal do něj, že prodá jedno ze svých srdcí, za 2 miliony ryou, kdyby někdo potřeboval. Než, ale přišel na to, jak to uložit, tak byla hodina pryč. Pein ho odemknul asi pět minut předtím, takže Kakuzu v klidu odešel.

Takhle to bylo od toho dne každý den…
Poznámky:

Tak, psala jsem to pár dní. Doufám, že se to bude líbit. Příště Uzumaki Naruto!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yamatanoorochi | 31. května 2010 v 6:44 | Reagovat

Nedá se nic dělat, povídek o počítačích u Akatsuki je několik, je série o počítači v Konoze...
Zkus něco jiného :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama