Duben 2010

Naruto vtipy

29. dubna 2010 v 21:09 | TERORISTA |  N
Sasuke se vrátí do Konohy a potká Saie.

Sasuke: co tady chce ta bílá vychlámaná příšera. 
Sakura: Sasuke to je Sai a doplňuje tým 7 
Sasuke: áááá. Vy. . . . . . . . .vy jste mne nahradili tímhle (ukázal na Saie) vychlámáným kusem bílé plastelíny.

Hime mořských hlubin 3. kapitola

29. dubna 2010 v 21:03 | Eratashi |  H
7. Večer:
Dorazili do vesnice, ubytovali se a Rinneta ještě v zoufalém přemáhání se krotit svoji tichou nenávist vyrazila ze dveří ven..."Jdu se projít."
"Počkej, půjdu s tebou, chci si taky prohlédnout vesnici, popř. získat nové informace pro naší misi," pronesl nikdo jiný než samotný...indiánským jménem označovaný jako Velká žížala.
Yamato: "To je vynikající nápad. Nebuďte tam ale dlouho, ráno vyrážíme brzy."
Grrrrrrrrrrr...zavrčela Rinneta a beze slova zanechala v místnosti jenom svoji vůni, která George tak fascinovala...co to používá za šampon?...
Rinneta vycítila otázku a zády odpověděla: "…krém na ruce, když někoho mlátím, mám pak popraskanou kůži."

Hime mořských hlubin 2. kapitola

29. dubna 2010 v 21:01 | Eratashi |  H
3. Před Hokagem:
"Právě jsem vám přidělil misi B. Není to proto, že byste byli tak dobří jako tým č. 2, ve kterém je Eratashi, ale je na ní zapotřebí experta na mizu/suiton. Yamato, jsi pověřen velením. Vaším úkolem bude...vaší misí je získat velice důležitou věc. Je to bijuu malého formátu (jinak řečeno je to malý živočich). Chobotnička. Tato chobotnička je sice mýtické zjevení chakry, ale legendy stále potvrzují, že existuje. Její poslední výskyt, tedy podle svitků, které jsme získali shinobijskou výzvědnou misí minulý týden. Její poslední známý výskyt je v moři Sedmi vln v zemi Mlžné."

Hime mořských hlubin 1. kapitola

29. dubna 2010 v 20:58 | Eratashi |  H
1.
Jednou...kdysi dávno, asi tak zhruba v dnešní době, kdesi...na místě, kam noha nevstoupila...uprostřed listnatého lesa...na místě nazývané Konoha se probudila spanilá kráska...ninjovská mistryně ve vodním elementu...žena, která by okouzlila kdejakého muže, kunoichi, které by se kdejaký shinobi bál postavit, Kei Kuga Rinneta, vysoká, uhrančivá kukadla, plné rty, úzký pas a ňadra dmoucí, resp. vyvinutější víc než by sama chtěla, zkrátka s postavou, kterou by ji kdejaká Sakura mohla závidět. Byla chuninem v Konoze, v ninjovské vesnici skryté v listí. Její rod byl jeden z nejstarších ninjovských klanů, kterého si ostatní nesmírně vážili. Ač nebyl nijak bojovný, ani politicky zaměřený, jejich schopnosti byly nepřekonatelné. Vodní element byl jejich doménou. Jejich znakem je krunýř scarabeů.

AKATSUKI PRICHADZA --- čast 1. hon na démona

29. dubna 2010 v 20:54 | depen_pe |  A
Pain, ktory sedel na vysokom dome v daždovej dedine, premíšlal o tom ako sa dostal k rinneganu. Furt mu to vrtalo hlavou. Zrazu mu niečo napadlo, ale akurat ho prerušil kakuzuho hologram, a povedal: Šefe, máme problem z tobim a deidarou. Furt sa hádaju. A kvôly čomu? Tobi si chce vymenit partnera. (Pain sa na kakuzuho zvláštne pozrel, a odyšiel do akatsuki skrýše). Ked Pain dorazil do skrýše, povedal: Tobi, ako nového partnera budeš mať Kisameho, a Deidara, Itachiho. Okrem toho, dlho sme žiadneho démona nechytily, takže sasory, deidara, hidan, tobi a itachi idete chytit 3 démonov, akych?? to už je na vás. A pain odyšiel.

Killer Bee vs Naruto

29. dubna 2010 v 20:53 | piki007 |  K
Mě hodně zajímalo jaký bude boj mezi Killer Beem s Narutem.
Kdo vyhraje to vám nemžu říct (tedy na konci příběhu jo xD).
Začneme odtuď. Takže Killer Bee zachrání naruta před chobotnici a veme ho na spolupráci proti Madarovi. Killer Bee byl ovládan Kisamem. Takže na několik dní začal zuřivý boj. A dál neřeknu xDDDDDDDDDDDDDDDd.

Já ninja Zony!!!!!!

29. dubna 2010 v 20:51 | piki007 |  J
POZOR! Spoiler!
Ehm, tak nejdřív vám představím sám sebe. Jmenuju se Zony, první ninja ze skryté světelné.
Tak začal jsem být Hikarikage.
KONEC

Apríl u Akatsuki

29. dubna 2010 v 20:50 | narutiik |  A
Apríl u Akatsuki

Jednoho rána vypadalo jako každé jiné, ovšem tomu tak nebylo. Již ráno cítili členové Akatsuki něco zvláštního, ale jen zetsu věděl o, co se jedná a proto si přivstal.
Vstával časně ráno aby mohl nachytat své kanadské žertíky. Ale nejvíc, nejvíc se těšil na pomstu vůči Hidanovy který mu minulí rok nachystal takové žertíky, že ho ještě teď bolí místa, kde končí záda a začínají nohy.

Na konci světa 3

29. dubna 2010 v 20:48 | kazumi.sama |  N
"Uááá!"
Byla jsem unavená,i když bylo něco málo po ránu.
Od práce už jsem snad šilhala.Měla jsem ještě našít ozdobu na dámský býlí klobouk.
Byla to látková kytička a do jejího středu jsem ještě rychle našila červený knoflík.
Běžela jsem to donést té paní dolů. Nebyl to můj nejlepší výtvor, ale paní nenadávala.
Už jsem vážně usnula.Počítala jsem v duchu každou vteřinu.Byla jsem hodně nedočkavá.
"Konečně!"
Vykřikla jsem a pádila jsem ven z obchůdku.

Na konci světa 2

29. dubna 2010 v 20:47 | kazumi.sama |  N
Už vůbec jsem se necítila osamělá.Všechno mi šlo podle plánu.Práci jsem dostala a budu se učit životu bez kouzel.Docela jsem byla naštvaná na tu bábu co mě zaklela.Ale co.Živit se budu i tak.Konečně!!Pausa na oběd.Tak jsem se přece jenom dočkala!!Řekla jsem si v duchu.Howl mě rychle pustil.A já si zašla do nejbližší restaurace na Ramen.Užívala jsem si své vinikající Ramen a usmívala jsem se.Nebyla jsem tam dlouho,ale potkala jsem tam pár zajímavých lidí.Jednu paní,kterou oslovovali paní Khito. Bylo mi to jméno povědomé.Ale ani za nic jsem si nemohla vzpomenout odkud ho znám.