Březen 2010

Akatsuki-výlet na pouť

30. března 2010 v 20:55 | XDJX |  A
Jednou takhle Pein zas papíroval, když se mu do kanclu přiřítil Sasori škrtící Deidaru s křikem: ,,Umění jsou loutky sakra!'' Deidara s přidušeným hlasem opáčil: ,,Toe lež!!Umění je výbuch!!'' Pein na ně jen tupě zíral a zamumlal něco ve smyslu:,,Bože proč já jsem tu šéf?!'' Nevšimal si jich,nasadil si nově koupené ušní špunty (Kakuzu nejméně stokrát protestoval protože stáli 25Kč!!!)

Velký příběh o boji s pánem temnot

29. března 2010 v 20:11 | Smortn |  V, W
[url=http://]http://www.youtube.com/watch?v=agu26aAl5_c&feature=related[/url]

V zemi, zvaná rýžová, byl veliký chrám,který tu byl již od pradávna. Lidé si kolem něho postavili vesnici a v místnostech onoho chrámu se usídlili mniši. Předpověděli ,že jednou přijde dívka s velkou mocí a otevře útroby chrámu.
150 let žili tito mniši v pohodě a čekali na onu dívku.
Pak nastala osudná noc.

Akatsuky na rybách aneb jak naštvat Kisameho 01

29. března 2010 v 20:09 | RockJohn |  A
Bylo léto, květiny vyrostly, Tobi se naučil chodit sám na nočník a všude bylo veselo... Tedy skoro všude. ,,Néééééé." brečel a řval Kisame ,,Já s vámi na ryby nechci." ,,Ale notak" snažila se ho uklidnit Konan a hodila po Peinovi a Hidanovi, kteří se nemohli přestat smát, pohled který říkal ,,Až tady skončim, tak vás zabiju." Po dvou hodinách se sice Kisame uklidnil, avšak klid zkazil Tobi, který celý šťastný přiběhl za Kisamem, a křičel na celé kolo ,,Jupííí koukni Kisame, jaký sem dostal od Deidary, Sasoriho a Itachiho nádherný rybářský prut." Ale to už proletěl dveřma a skončil až u Hidana, v pokoji kde přistál na čerstvě naleštěné kose. Hidan, který tam právě vešel, dostal nebezpečný tik v oku, a kdyby ho včas nechytil Kakuzu, tak by nejspíš obětoval Tobiho Jashinovi.

Narutova kolekcia vtipov

29. března 2010 v 20:07 | jurajko73 |  N
Mladý frajerský Deidara prvýkrát v živote pristáva v noci. Namiesto obvyklého ohlásenia sa Sasorimu ozve z vysielačky: "Hádaj kto!".
Sasori vypne osvetlenie na jaskyni Akatsuki a odpovie: "Hádaj kde!"

Sedia na streche dvaja Uchihovia. Jeden dobrý a druhý zlý. Pľujú katon na okoloidúcich. Zlý Uchiha trafil dva razy a dobrý Uchiha štyri razy. A tak zase raz dobro zvíťazilo nad zlom!

původ Zabuzy ....

29. března 2010 v 20:05 | Smortn |  P
V zemi zvané Mlžná se jednou za rok konal boj o čelenku genina. Ti kteří právě vyšli akademii, se tak snažili hned od začátku zapadnout do zvráceného světa shinobi.
4. Mizukage stvořil opravdu krutou zkoušku. Každý z řad právě vyšlých akademiků si musel zasloužit čelenku genina, museli totiž zabít jednoho ze svých přátel a tak se stalo že z každého ročníku vyšlo pouze 18/36 akademiků a zbytek byl zabit v boji na život a na smrt. Proto se vesnici skryté v mlze začalo přezdívat Krvavá mlžná.
A v této krví nasáklou vesnici, jse se narodil Sirtoui Zabuza(výslovnost:sirtouí). Rodiče sic neměl ale žil u své tety, která nikdy nechtěla aby věděl o svém původu, protože to považovala za něco Orochi/ďábelského.

Hvězdná noc

29. března 2010 v 20:03 | .Kyubi. |  H
Noc plná hvězd, krásná a tichá. Jediné zvuky které byli slyšet bylo klidné oddychování dvou mladých milenců.

Když jsem s tebou cítím se volná,
volná jako pták.
Naše touha však není vhodná,
tak jako mrak.
Mrak za krásného letního dne,
i pŕes zákaz volám polib mne.


Deník nejhorší deník co je I

29. března 2010 v 20:01 | Iono Miho |  D
Internátní škola 20 kilometrů od Brna 29. června 2009
"Hokairu!" ozvalo se za mnou, pomalu jsem se otočila a pohlédla na hnědovlasého kluka.
"Co je Davide?"
"2 Novinky! Ta první. Do internátu budou chodit dva nový žáci!" ano zapomínám se zmiňovat... Chodím do internátní školy, není to luxus, ale lepší než trtat někde po Japonsku s rodiči pro které jsem vlastně čára přes rozpočet.Tahle škola má i s pozemky celkem 6km čtverečních a je plná budov ve kterých se pořádají různé zájmové kroužky, například a loukách jsou meditace, na druhé straně pozemků je centrum bojovích umění(do kterého mě naši i přes protesty zapsali).
"Bezva kam budou chodit?" otázala jsem se, David se na mě podíval jako bych ho měla za chvíli zabít.

Shika a Tem

29. března 2010 v 19:59 | akandy |  S, Š
Když se rozhlédnete jedno ráno v 6 hodin po Konoze vidíte: východ slunce a chlapíka co dělá z obláčků kouře z cigarety srdíčka a písmena-K-U-R-E-N-A-I
Ale to ráno se ozval křik: Táááááátííííííííííííííííííííííí kde je můj ananas???
Chlapík vyděšením místo K-U-R-E-N-A-I dělal K-U-*-V-A
Poté se ozval hlas takový mumlaví jako s plnou pusou:Shikamaru na co chceš ten ananas???
Na co asi???podle čeho si myslíš že se češu???hmmm???podle tebe???že ty si…že ty si ho snědl???řekl rozzlobeným hlasem Shika

Narutova sestra.1.kapitola

29. března 2010 v 19:57 | Winry-CHAN |  N
Konohou vládl rachot, přesto žě bylo teprv 5:25.Mladá,Asi 17-ti ketá dívka s dlouhými blond vlasi a nebesky modrýma očima se snažila vymanit z sevření jednoho z hlídačů u bran Konohy.,,Drrr!Puste mě vi jedny slizký hady!'',,Jo slišeli sjet ji?!''začala ji podporovat její věrná vlčí spolešnive Waterfal.,,Ne!Musíme vás vyslechnou co tu děláte bez povolení a jestly to není začátek nejakého hromadného útoku!''Řekl jeden z hlídačů.,,Drrrr..!Vi jedni zasr*ní Ku*vi!!!

Zakázaná láska?

14. března 2010 v 20:01 | .Kyubi., So, 2010-03-13 |  SHOUNEN-AI, YAOI, YURI a další podobné...
Noc plná hvězd, krásná a tichá. Jediné zvuky, které byli slyšet, bylo klidné oddychování dvou mladých milenců.

Když jsem s tebou, cítím se volná,
volná jako pták.
Naše touha však není vhodná,
tak jako mrak.
Mrak za krásného letního dne,
i pŕes zákaz volám, polib mne.