Leden 2010

Baseň

31. ledna 2010 v 23:43 | pitres, St, 2010-01-13 |  SHOUNEN-AI, YAOI, YURI a další podobné...
Báseň
Naruto povídky shonen
tak mám pro vás povádku,je to taková slátanina,snad se vám aspoň trochu zalíbí a dáte mi na ni nějakej komentář
díky moc
kopodon
Tmavá noc.Ticho temnoty prostupovalo každým předmětem v domě,až na jeden pokoj,který byl osvětlen jen plamínkem z malé svíčky.Osoba seděla u stolu a perem psala při tom světýlku na papír slova jež ji zrovna šla od srdce.Psalo se jí tak lehce.Jednotlivá slova jakoby se jen vznášela těsně před ní a ona je jen opisovala na papír.

ŽIVOT S AKATSUKI (moje first povídka)

31. ledna 2010 v 22:12 | Cleo09, Pá, 2010-01-29 |  Z, Ž
Bylo docela obyčejné ráno v akatsuki
Itachi byl naštvaný na Kisameho že ho vzbudil trochu nevhodným způsobem (chrstnutím vody do obličeje),
Tobi zase otravoval mě a Deidaru, Hidan a Kakuzu se hádali kdo dostane poslední rohlík ze snídaně, Zetsu? Toho jsem tam neviděla (nebo nepostřehla) no prostě nevím kde je.
Pein a Konan zatím v klidu snídali v obýváku ,Sasori byl zalezlí v pokoji a nebyl ochoten odejít dokut se to tam neuklidní.

Nereálna realita 1-Myslím že zavolám ľudí v bielych plášťoch.

31. ledna 2010 v 21:53 | Dracik359, Pá, 2010-01-29 |  N
ludia necudujte sa patrim k dvom dalsim blaznivim ludom na pochopenie bude sa jednat o kratku seriu. Ktora je o tom co by sa stalo keby sme my byvali spolu a plus keby sa k nam pridali k akatsuki.

Vždy při tobě - 1. Sexy muž roku, 2. Nová mise

31. ledna 2010 v 20:57 | Nami ni Kawashi, Pá, 2010-01-29 21:50, Nami ni Kawashi, So, 2010-01-30 20:57 |  V, W
"Tak kdepak ho máme? Už ho vidím! No tak Shikamaru…pojď si pro svojí cenu!" křičela do mikrofonu Ino jakožto moderátorka letního vyhlašování sexy mužů a sexy dívek.
"Nechápu jak to mohl vyhrát Shikamaru! Nic proti tvímu klukovi ale když se podíváš třeba na takovýho Iruku….hmmmmmm…." zasnila se Sakura.
"To je v pohodě. Ještě abych měla takovou konkurenci….." zasmála ses. Najednou si ucítila jak na tebe zezadu někdo dýchá.
"Co tu postáváte vzadu slečny?" zeptal se s úsměvem Kakashi…spíš křičel jelikož Ino neustále do mikrofonu ječela Shikamarovo jméno.

Písečnej masakr s Gaarou a jeho pilou

31. ledna 2010 v 20:50 | Nami ni Kawashi, Pá, 2010-01-29 |  P
Jednou se takhle vydala parta z Konohy do Písečné vesnice. Naruto, Sakura, Hinata, Sasuke a Kiba. Naruto se hrozně nudil a tak skočil na Sakuru a začal jí líbat. Kiba převzal řízení Gamatatsa a Hinata a Sasuke se spolu v klídku na Gamatatsově žlutym zadku vybavovali.
Najednou Kiba prudce zabrzdil: "Prrrrrrrrr! Hele všichni koukejte na támhletu holku….dyť to je přeci TenTen! Vypadá jako tělo bez duše."
Najednou TenTen vyndala kunai a bodla si ho do hlavy.
"No co…..stejně už byla celkem stará!" řekl s úsměvem Naruto. Do toho se přidala Sakura: "BAKA NARUTOOOO! SHANNAROOOO!" křičela pořád dokola.
"Kiba-kun? Co kdybychom ji naložili na Gamatatsa…ještě se sem vejde. Odvezeme jí do Písečné." Špitala si tam v koutku Hinata.
"To je dobrý nápad Hinato!" Kiba TenTen naložil a vyrazili do Písečné.

Sasuke Uchiha vs Maito Gai

17. ledna 2010 v 21:19 | 2killer2, So, 2010-01-16 |  S, Š
Jednoho dne šel Sasuke do nemocnice zpusobit masakr ale Gai došel do nemocnice včas chtěl ho zastavit ale Sasuke použil"Chidori" trefil Gaie přimo do srdce "třřřřř" aaaaa zřval Gai a byl celí od krve Sasuke co to delas proc si sem došel zabíjet proč!!!! proč!!!!! řekni mi proč!!!! abych se pomstil těm co mě nejvíce zradili a mezi nimi si i ty Maito Gaii.Ale ale jak si mohl ty zrudo ani ten Gaara z poušte díky kteremu se skoro zabil Lee nebyl taková zruda.Máš pravdu nebyl ale to neni nic společneho semou z Leem sem si to už viřídil.Co co si Leemu udělal ty zrudo!!!!! nic jenom sem ho na sale probodl svým Elektrickým Kusanagim(Raiton Kusanagi) aaaa ale on to nepřežije ale mi spolu měk¨li neviřízené učty bohužel počitam stim ža za hodinu umře na Elektrizování nééé ty zrudo chcípni "Otevřítí osmi bran" aaaaaaa "Asakujaku" bum bum bum bum bum chcípni ty zrudo sasuke.

Pravda

17. ledna 2010 v 21:13 | MangekyouAmaterasu, St, 2010-01-13 |  P
itachi:vidíš ty hvězdy?
sasuke: jo
itachi:mno ale ja jich viím víc
sasuke:kdzž myslis
itachi:5.6.7.8.9.10.11.12............1124

naruto vs sasuke final batle

11. ledna 2010 v 0:36 | deidara chan senpai, Ne, 2010-01-10 |  N
ked išiel sasuke za orochimarom,naruto ho zastavil.potom sa začal menší boj na sochách v the vellei of the end-údolie konca.potom sasuke skopol naruta na zem a sasuke hodil po narutovi mnoho kunajov a inakších zbraní.dalej sasuke skočil dole za nerutom a začal spomínať prečo sa chcel pridať ku orochimarovi hovoril a spomínal na jeho kruté detstvo.od orochimara chcel silu a potom zabiť svojho "krutého" brata itachiho.po niekolkích minútach sasuke použil fire ball no jutsu-ohnivé gule no jutsu.dalej sa strhol ohromní boj.ked sasuke použil chidori tak naruto pomali získaval formu kyubiho.sasuke použil opäť fire ball-ohnivé gule.potom bojovali........nakoniec sa ocitli rovno pod vodopádom medzi dvomi obrovskími sochami.naruto mal podobu kyubiho a sasuke mal podobu cursed mark-cursed seal sasuke.naruto použil "rasengan" a sasuke "chidori".ked sa rozbehli tak sasukemu naruto začiarkol čelenku tak ako majú akatsuki.ked sa naruto a sasuke zrazili tak medzi "chidori" a "rasenganom" vzniklo puto.zjavila sa obrovská chakrová gula a chakra bola červená od "kyubiho" a čierna od "cursed mark"a tak tá gula vybuchla a naruto ostal ležat na zemi a sasuke odišiel za orochimarom do lesa. výťaz:sasuke uchiha porazení:naruto uzumaki
Poznámky:

finálni boj medzi sasukem a narutom sa začal!!!!!!!


Od Neznámé Dívky K Doživotní Lásce

11. ledna 2010 v 0:09 | nAdUtO-kUn, So, 2010-01-09 |  O
Jedné letní noci kdy celá Konoha byla zahalena rouškou tmy a celou ji osvicovali jen světla lamp,bloumal ulicemi jistý mladík.Jeho blondaté vlasy se díky jemnému větříku přehupovali ze strany na stranu.Jeho modré oči byly krásnější než obloha,ale jelikož byla tma jeho oči měli spíše barvu tmavě modrou.

Naruto VS Sasuke - Zůčtování

10. ledna 2010 v 23:49 | tealer, Pá, 2010-01-08 |  N
Je to už hodně dílů a i nějaký ten pátek, když začal narutovo příběh.Všichni jsme si říkali, jak to skončí? jak to dopadne? tak a je to konečně tady!!!!!

Přečtěte si příběh konce,který stojí za to ^^

Aliance velkých národů ninjů proti Akatsuki se blíží ke konci.Obě dvě strany se dohodly,že na jednom místě ve stejný čas se utkají ve finální bitvě o navládu nad ninja světem.

Uskuteční se dvě velké bitvy ta 1.Bude mezi Vesnicemi proti Madarovi a jeho silám ocasatým démonům.Ta 2. bude bitva mezi Narutem a Sasukem a jako ironie byla vybraná Údolí konce.Nejdřív vám budu vyprávět tu 1.