Život není krásný- začátek

13. prosince 2009 v 19:56 | wowsik uchiha, St, 2009-12-02 |  Z, Ž
"To je otrava, vážně tam musím chodit?" řekl u snídaně Shikamaru. "No to teda musíš, chceš snad pořád jen ležet doma a hrát hry s Chougim?" odvětila jeho matka.,,Ta ženská je ještě otravnější než to že k nám do školy přijdou nový lidi" šeptl Shikamaru směrem k otci.,,Honem nebo to nestihneš" křikla Shikamarova matka, když se podívala na hodiny"


Když Shikamaru přišel ke škole, tak ho nikdo ani nepozdravil, protože jak zjistil se všichni dívaly na skupinu holek.,,Proč na ně tak hledíte, jsou to jen…páni" vypustil ze sebe Shikamaru udiveně, když se chumel holek rozestoupil a on spatřil krásnou dívku. Měla krátké hnědo-blonďaté vlasy, krásnou sportovní postavu a na sobě měla džíny a černé tílko. ,,Pěkná co?" šťouchl do něj Chougi. ,,C…co?"zakoktal Shikamaru.,,Hahaha"ozval se za nimi Naruto,,Sledujte"řekl a rozeběhl se směrem k holkám, ,,Čau ty jsi, ale ko…"chtěl říct Naruto, ale Sakura ho vyrušila tím že ho praštila se slovy, ,,vypadni Naruto". ,,To byl Naruto, takový otrava" řekla Sakura.,,Mi náhodou přijde v pohodě, já jsem Loola"řekla a podala Narutovi ruku.
,,Ty jsi Naruto že?"zeptal se na obědě Naruta jeden z nových kluků, měl růžové vlasy a příšerný světle zelený elastický oblek s modrými pruhy. ,,Ehm, jo"odpověděl Naruto,,Jen, abys věděl Loola je moje, tak se od ní drž dál"řekl úplně chladně růžovlasý kluk,,Co si o sobě myslíš?"vyskočil Shikamaru,,To si myslíš že je něco jako tvůj majetek?"zakřičel a žďuchl do růžovlasého kluka, který se zaklimbal a spadl na zem.,,Stejně bys na ni neměl, jo a mimochodem já jsem Shishi Throu"řekl plivl na zem a odešel.
,,Tss, ten Throu je ale hrozný"sykl Shikamaru na Naruta ,,Možná bychom ti mohly pomoct"ozvalo se za nimi,,My ti pomůžeme vést válku proti tomu Shishi šaškovi"řekly když se všichni otočily.Stály tam Sasuke a jeden z nových kluků který překvapivě vypadal přesně jako Sasuke.,,Mě už znáte a tohle je můj bratranec Kesuke"řekl -pravděpodobně- Sasuke ,,Kesuke těší mě"řekl Kesuke,,Ehm…jo"dostali ze sebe všichni.
,,Čau, Shikamaru" houkl Naruto na Shikamara ,když běžel do školy ,aby stihl hodinu.,,Co se děje, jak to že nejsi ještě ve škole, nebo taky nestíháš?" zeptal se Shikamaru Naruta.,, Ne, jsem tady, abych ti od Sasukeho a Kesukeho vyřídil že se teď všichni sejdeme v centru, Chougi i ostatní už tam jsou"dostal ze sebe udýchaně Naruto.
Proč by mi chtěl Sasuke pomáhat, ledaže bych se v něm zmýlil.pomyslel si Shikamaru ,,Tak, konečně jsme tu všichni… víte,"řekl Kesuke,,já Shishiho znám a vím jaký je, je to rváč, chuligán a taky,…"pokračoval,,a co hodláš dělat, máš nějaký plán, nebo jsi nás svolal jen tak?!"přerušil ho nervózně Shikamaru,,Dobře přejdu rovnou k věci,"řekl Kesuke a s nataženou rukou naznačil, aby si vzali to co v ní drží.,,Co to je, nějaké bonbóny nebo co?"udivil se Chougi, ,,to jsou speciální pilule, které vám, NE nám pomůžou"vysvětlil Sasuke,,Jak to funguje a kde jsi to vůbec vzal?"zeptal se Naruto ,,pomohl mi jeden můj dobrý přítel"zasmál se Kesuke.
,,Myslíš si že mu můžeme věřit?"zeptal se Shikamaru na obědě Naruta ,,Naruto!?"řekl, otočil se na Naruta a když vyděl že Naruto jen sleduje kupu pěkných holek a při tom dost slintá, tak ho praštil a řekl mu ať ho vnímá.
Po cestě domů ještě Shikamaru přemýšlel o Loole, Kesukemu a Sasukemu, Shishimu a tak vůbec. ,,No, myslím že to bude zajímavé"řekl si Shikamaru a šel se učit.
Poznámky:

Doufam že se bude líbit, je to moje první ff tak budu rád za dobrou i špatnou kritiku.Taky bych chtěl, aby jste mi napsali do komentářů jestli mám dát postavám speciálni schopnosti, nebo mají být normální. předem dík.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yamatanoorochi | 13. prosince 2009 v 19:57 | Reagovat

Vložil Yamata no Orochi, St, 2009-12-02 19:42 | Ninja už: 670 dní, Příspěvků: 2716 | Autor je: ONLINE, Editor všeho, Moderátor

Přečti si Pravidla FF sekce. Vzhledem k tomu, že jsi na konoze už 225 dní bys mohl vědět, že něco takového existuje  :-)

EDIT: No, a do dneška, 13. 12. 2009 žádná reakce...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama